• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    DOG
    DOG --- ---
    ISCH: V CampZero se na té jejich 25m dá vyrazit i s brokovnicí dle stránek- brokové náboje s hromadnou střelou s průměrem broků max. 4,5 mm.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    ISCH: i na magnumu se dalo s brokovnicí, dokonce se střílelo na sklopky, což je větší sranda než papír. Bohužel, zatím to nevypadá že by se chystali znovu otevřít..
    ISCH
    ISCH --- ---
    Udělala jsem si radost a pořídila SDM M870.
    Kam to v Praze a sockou dojezdným okolí můžu vzít vyvenčit?

    Vím o Prague Armory, LERO (až se dohádá s PČR), Střeleckým servisu (pánové jsou tam na mě sice ohromně milí, ale už mi z tý jejich ceny trochu cuká voko)...
    BAAL
    BAAL --- ---
    How Many Hershey's Chocolate bars does it take to stop a bullet?
    https://www.youtube.com/watch?v=QxakNt-5Yd8
    CHROSTISTKO
    CHROSTISTKO --- ---
    Mám tu nějaký dědictví, než to vystřelím do světa, můžu to nabídnout tady, jestli byste teda něco chtěli:
    S&B 8x57 JRS SPCE 70ks
    S&B 7,65 Browning 50+8 ks
    Wolf 7,62x39 SP 280+4 ks
    bxn 7,62x25 26 ks + 4 rámečky
    SB brokový 12 - zatím nemám vytříděno
    SB brokový 16 - zatím nemám vytříděno

    Lokalita: Praha
    Pokud něco chcete napište, fotky a ceny dořešíme.
    VOMAJDA
    VOMAJDA --- ---
    Nevíte někdo, kde by šlo v okolí Plzně zajít zastřílet na holuby? Zkoušel jsem Duklu v Plzni a tam mají brokovou střelnici zavřenou a jinak se mi zatím nepodařilo nic najít.

    Nechci v tom závodit, ale potřeboval bych to potrénovat než přijde sezóna honů.
    JONYY
    JONYY --- ---
    BAAL: ne, čekám až se otevře ranger prague a teď chodim sám bouchat na Třebotov.
    BAAL
    BAAL --- ---
    JONYY:
    EMDEE: Chlapci nastal nějaký pokrok ve vašem pátrání?
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    Věnuji za odvoz asi sto výtisků Střelecké revue (z té doby, co jsem tam pracoval)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    Pratele pribeh o tom jak Wojtyla blbe nakoupil a vy ted mate moznist toho vyuzit.

    Chtel jsem poradnej multitool a poradnou vsterku ale na EDC.

    A koupil jsem dve asi nejvetsi veci ktery jsou.
    A jsou naprosto nevhodny.

    Takze prodavam

    Leatherman Surge nakupni cena 3600 a naky drobny
    Baterku Fenix PD 36 Tac nakupni cena 2700

    Oboji tejden stary. Faktury krabice vsechno mam. Samozrejme je to naprosto novy bez jakejkoliv skrabnuti.

    Prodam za 2600 a za 1700 kdo veme oboji hned nejak se domluvime.
    Klidne volnete piste 606393626
    BAAL
    BAAL --- ---
    TYKO
    TYKO --- ---
    ad Kapslovna : je to o lidech jako vsechno ... a kdyz tam to lano menis po treti ve dvou dnech tak te to proste sere ( vlastni zkusenost ) a ty prestreleny lana byli opravdu vickrat a odpoved typu ale to ja nebyl to nejak samo je fakt napresdrzku ... konec OT
    SWIST
    SWIST --- ---
    PAN_KACHNA: Hele Kapslovnu mám kousek, tak tam chodím relativně často.. Když jsem tam byl poprvé s SKS tak jsem se na ten zákaz ptal a sice mi byla ta historka řečena, ale pak žádný problém.. Teď tam chodím jak s sks tak s perunem a nikdo mi nic znova už nevykládal. Jen jedy jeden ze správců je trochu pes, ale když se s ním nemáš tendenci hádat, tak je to v pohodě. Jen to prostředí není úplně vyvoněné, no.. :D
    ARNIWUP
    ARNIWUP --- ---
    PAN_MYVAL: Hluk tam maji zvladnuty velmi dobre.
    Chodi jim tam hodne turistu na ochutnavky zbranovych balicku.
    Byli prijemni.
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    PAN_MYVAL: Je to ve sklepě pod cinzakem. Občas tam v zimě chodím trénovat IPSC, když si to pronajmeš celé, můžeš fungovat z plochy.

    Jinak puška se dá střílet ještě v Camp Zero, tam je to taky hezký.
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    PAN_KACHNA: dovolim si rict, ze ona "bajna" historka je realna a muj kamarad zna onoho joudu...
    PAN_MYVAL
    PAN_MYVAL --- ---
    PAN_KACHNA: ještě jsem se dnes doslechl o nové střelničce Prague Ranger u I.P. Pavlova. Je drahá 500 Kč na hodinu a jen 10-15m, ale zase je tam limit úsťovky 2000J. Přímo v centru Prahy z pušky... Fascinuje mě, že zvládli hluk, aby jim to dovolili otevřít a nezavřeli.

    Střelnice Praha - I.P. Pavlova | Denně 10:00-20:00 | RANGER PRAGUE
    https://www.pragueranger.cz/cz/strelnice-praha/
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    PAN_KACHNA: Kvetnice ma na strankach uvedeno rudym pismem “pouze pistolove a revolverove naboje”
    PAN_KACHNA
    PAN_KACHNA --- ---
    JOINTER: Dobrý vědět, v tom případě pro mě asi nedává bohužel moc smysl no, to radši pojedu 30 minut z Prahy, kde budu mrznout za čtvrtinu ceny :D O Prague Armory vím, ale 30 metrů je takový hraniční na tu flintu. V týhle vzdálenosti se dá jet i na Sibřinu - střelnice Květnice. Je to teda už mimopražský, ale pro někoho, kdo bydlí na tomhle okraji Prahy to může být pořád pár minut cesty. Naposledy jsem tam byl taky dávno, ale je to 25m s pojezdama, ceník podle všeho stále velice přijatelnej a nechali nás tam tehdy střílet taky snad ze všeho (v balíku, který nabízí mají 5 ran z .308win, takže limit pro ráže je tam asi dostatečně vysoký).
    JOINTER
    JOINTER --- ---
    PAN_KACHNA: Tam jsem dělal papíry, ale je to prostě tunel pod metrem, v zimě je tam sakra zima a v létě nevím, možná lepší?
    A ještě máme Prague Armory, ta je přijatelná.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam