• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    BAAL
    BAAL --- ---
    KASUMI: Njn ranil jsem spravcovo ego:-)
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    KASUMI: Hele... Vlastně ne. Jasně, po jednom zákazníkovi zůstala pistole s příběhem (která pěkně střílí), ale jinak mám štěstí, že kokoty vcelku nepotkávám. Jiná věc by mohla být kolem reklamací, ale to zase není podezřelé chování 🤷‍♂️
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    BAAL: What? 🤦‍♀️
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    MAZDA: Ja myslim, ze ty mas se zakaznikama vic “zajimavych” historek, nez priznavas 🤷‍♀️😂
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    BAAL: Hele, za nějakých 10 let s licencí mám mám všeho všudy 2 historky, které vypovídají o tom, že lidé jsou různé. To, že mi někdo u snídaně vysvětluje do telefonu, že musíme volit SPD, protože oni jediní zastaví evropskou směrnici, ovšem není důvod volat krizovou linku, ale "jen" si myslet, že pán je vůl.

    Na druhou stranu, koncovým zákazníkům jsem prodal dohromady tak stovku, dvě zbraní za ty roky, takže zkušenost asi zase ne úplně vypovídající.
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    BAAL: ty mas i ban? ja myslel ze mas taky double ignore od launchera jak ja :D ono teda je to skoro na stejno protoze cist tu diskuzi stejne pak moc nejde no
    BAAL
    BAAL --- ---
    SIRIUS: K tomu nemám moc co jiného říct, než že já jsem sám držitelem banu vedle:))
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    BAAL: jeden by doufal ze v takhle male a uzce zamerene komunite se to obejde bez banu a DI, ale historie ukazala ze lidi sou lidi vsude no
    BAAL
    BAAL --- ---
    REDSNAKE: aha? Taky to mohli vyřešit sestiranákem za usvitu, ale dobře no:)
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    BAAL: Tusim nejaky nazorovy rozepre s Kenjirem, ale je to historicky.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    BAAL: "Gentlemans' club"? :)
    BAAL
    BAAL --- ---
    btw. proč hlavní místní warlord tady má readonly?

    BAAL
    BAAL --- ---
    MCD: paní asi koukala hodně na americké filmy:)
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    kdyby nekdo nevedel co by... cena k jednani jako vzdy s heslem ;-)
    HS Produkt H11 OSP (hellcat) | BAZAR Hunting-shop
    HS Produkt H11 OSP (hellcat) | BAZAR Hunting-shop
    http://bazar.hunting-shop.cz/inzerat/675465-hs-produkt-h11-osp-hellcat/
    DRIZDIK
    DRIZDIK --- ---
    BAAL: Asi není složitý poznat, když ti někdo přijde nalitej nakupovat.
    BAAL
    BAAL --- ---
    Policie ČR
    @PolicieCZ
    ✅pokus o nákup zbraní a střeliva bez oprávnění
    ✅nenávist, agrese ze strany zákazníka
    ✅známky psychické poruchy či závislosti u zákazníka
    ✅nákup neobvyklého množství nadlimitních zásobníků
    …nebo cokoliv podezřelého. K tomu je linka určena a operátoři vědí, jak se zachovat.
    Každý držitel zbrojní licence by měl mít dostatek odborných znalostí i zkušeností, aby dokázal sám vyhodnotit, co odpovídá běžnému “provozu” a co je za hranou. Setká-li se s čímkoliv podezřelým, jsme k dispozici 24/7 a věc budeme řešit.

    https://x.com/PolicieCZ/status/1747220091492581748?s=20

    //- jelikož tu několik držitelů zbrojní licence je, tak by mě zajimalo jak hoši aplikujete svoje znalosti z zkušenosti se známkami psychických poruch či závislostí?
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    CERMI_FOX: Ja uz tuhle situaci zazil :-) Muj barak stoji v absolutnim zakazu staveni - mimo stavebni zonu, navic v ochranny zone lesa a jezera, proste nic, niente, nada. Coz byl od pocatku muj zamer: smyslem je mit bydleni nekde kde to je hezky a kde mam jistotu, ze nikdo nebude stavet nekde v mym zornym poli. Nicmene, soucasti my rekonstrukce byl i navrh na zboreni stavajici terasy a jeji opetne postaveni s asi o tretinu vetsi plochou. Je to na miste kde to muzou videt jen srnky a lisky, ale musely se k tomu vyjadrovat tri urady, trvalo to pul roku a musel jsem nakonec ty plany predelavat, protoze jedna pani urednice byla toho nazoru, ze "tak velkou terasu zadnej clovek nepotrebuje". Vysvetloval jsem ji, ze tam mam stul pro sest lidi a navic je to v tom svahu jedina rovna plocha, takze tam musim kolem nej i moct projit treba s necim vetsim v ruce a tak, a ona se jen podivila na co potrebuju stul pro sest lidi :-)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    CERMI_FOX: Na Deskovky přeci! :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam