• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    CERMI_FOX: Chtěl jsem být zticha. Máš pravdu, u nás je to ojediněleé. Zaťukám. Ale, prosím, tohle mi fakt nedá:
    1. Each day 12 children die from gun violence in America. Another 32 are shot and injured.1
    17 Facts About Gun Violence And School Shootings — Sandy Hook Promise
    https://www.sandyhookpromise.org/blog/gun-violence/facts-about-gun-violence-and-school-shootings/
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    GIOMIKY: doprava kolabuje pravidelne, to bych videl jako nejmensi problem toho, co ten magor zpusobil. Ostatne last gen se o to snazi pravidelne a pry delaji spravne (ale ja vlastne nevim, uz jsem vesnican a posledni kolaps dopravy tady byl kvuli nehode kamionu prevazejicim dobytek, ktery byl vystrasen k smrti a nechtel se nechat odvezt).
    Nehody, kdy se neco poroucha, se stavaji, tomu nikdy nejde plne zabranit. V tomhle pripade se tomu magorovi porouchala hlava. Kdyby si nevzal legalni palne zbrane, vezme si nelegalni, sestroji nejakou vybusninu, zacne lit na lidi kyselinu, napali kamion do lidi, nebo si najde jeste jiny zpusob.
    Statistika nuda je, prinasi vsak cenne udaje a rika, ze se to nastesti stava velmi vyjimecne.
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    BEARPAW: Promiň, politiky nesleduju, ve straně nejsem, angažovanej politicky taky ne. Jenom jsem měl v den den vézt dítě a doprava kolabovala, tak jsem z toho ještě teď vyklepanej, zalezu a vyprovodím se sám.
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    BAAL: no tak já u PDP nedokážu zachovat objektivitu :) Mám PDP Pro SD Full Size a tenhle Steel Frame vyskočil hodně vysoko na mém dreamlistu
    Akorát cenovka v USA 2000 USD - to u nás bude asi výše než Q5 (tipuju 60k+)
    BAAL
    BAAL --- ---
    LONESTAR: Mě se ty věci vzdycky libili, před lety jsem zkoušel tu Q5 u Mišáka a jak tam měl ještě nějaký fancy špoušták, tak to bylo fakt příjemné, nicméně ta cenovka je fuj minimálně u té Q5 a toto asi nebude jiné
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    BAAL: ten sexy PDP závěr? :)
    BAAL
    BAAL --- ---
    Walther má zdá se nový steel frame, jen teda jaký je pak rozdíl mezi tím Q5 a PDP?

    The Steel-Framed Walther PDP of Your Dreams
    https://youtu.be/sP-QCYz3Bl0
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    BEARPAW: Co se mu nehodí do světonázoru, přeskakuje :)
    BEARPAW
    BEARPAW --- ---
    GIOMIKY: pozri si prosim pekne rozhovor s p.Cernym, je tu kusok nizsie a zamysli sa
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    CERMI_FOX: No, na ty potraviny občas dojít může :o
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    ERGOSUM: na strelnicich se uci pucovat podlahu a zachod zubnim kartackem, salutovat nebo krast potraviny? :-)
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    BAAL: ano, týká se to legislativy, je příliš benevolentní, nic jiného, než sdělit tento názor jsem nechtěl.
    BAAL
    BAAL --- ---
    GIOMIKY: Opakovane jsem ti sdelil, ze toto auditko je o zbranich a legislative s nima spojenyma, neni o tvojich nazorech od toho je auditko nemoderovana diskuze.

    Pokud opravdu jsi ucitel na filde, tak me facinuje ze nerozumis tomuto rozdilu.

    Tvuj nazor me ani nikoho tady nezajima, pokud nebude k tematu.

    Tvoje pocity ohledne uveru a psychickych onemocnenich a dalsich tematech prosim res v auditkach k tomu urcenych.
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    BAAL: Proč mi, furt dokola mažeš můj názor? Je nevhodný? Jsem si na 100% jist, že do téhle komunity patří:
    "Zastávám názor, že by se mělo předejít incidentů vyplývající z úvěrového nákupu útočných palných zbraní za milión korun duševně labilnímu člověku."
    IAMTHELAW
    IAMTHELAW --- ---
    LONESTAR: U těch běžných policajtu maj chybu v desetinné čárce :-D
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    NAVARA: no nevím - teď jsem někde (Korecký?) zaznamenal, že běžní policajti 200, speciálové 400 ročně (což je moje 1-2měsíční spotřeba)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    A teď si vem, že policajti, vyjme speciální jednotek a těch co dobrovolně cvičí ve svém volnu za své, jich dostanou celých 20!
    NJAL
    NJAL --- ---
    LONESTAR: To ja zase nemel bodakovy utok a zakopavani (ano, moje zvs byla na pomery velice prdacka) :-) Nicmene bodaky jsme pouzili alespon pri tech strelbach jako urcity kompenzator.
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    NJAL: tak já byl jen pětimetr, takže jsem ostré střelby zažil jenom jednou :)
    Zásobník slepých a bodákový útok na hromadu hnoje v poli za sborového křiku "Hurá!" (a následný pěší přesun celé čety s kosama přes rameno po silnici 1. třidy) jsem měl taky :D
    Ale těch 2x5 Lugrů ročně je aktuální stav praporčíka z povolání (OK, je to technik od letadel - ale i tak...)
    NJAL
    NJAL --- ---
    LONESTAR: Koukam, ze jsem na tom byl lepe, ja dal za rok celych 9 ran z kosy, pred tim v ramci seznameni s kosou jeden cely zasobnik slepych a pak jeste jeden pas z UK59 v lehke variante. :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam