• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    NJAL: tak já byl jen pětimetr, takže jsem ostré střelby zažil jenom jednou :)
    Zásobník slepých a bodákový útok na hromadu hnoje v poli za sborového křiku "Hurá!" (a následný pěší přesun celé čety s kosama přes rameno po silnici 1. třidy) jsem měl taky :D
    Ale těch 2x5 Lugrů ročně je aktuální stav praporčíka z povolání (OK, je to technik od letadel - ale i tak...)
    NJAL
    NJAL --- ---
    LONESTAR: Koukam, ze jsem na tom byl lepe, ja dal za rok celych 9 ran z kosy, pred tim v ramci seznameni s kosou jeden cely zasobnik slepych a pak jeste jeden pas z UK59 v lehke variante. :-)
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    HARDCABB: to jsou ty mééééédiální zkratky...

    ERGOSUM: střelby 2x ročně po PĚT ran tě fakt hodně naučí :D (a to jsem ještě ZVS absolvoval - svobodník v záloze :))
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    Mne se libi jak je tam veledulezitej ten uver za milion, jako kdyby obycejna .223 AR kopie za 15000 neudelala uplne stejnou paseku
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    Když slyším od žen ten výblitek "Vojna dělá z chlapců muže." opáčím "A nevěstinec dělá z dívek ženy."
    Bohužel mám díky svému ročníku nezprostředkované informace.

    Učitel by měl vykládat o tom, čemu rozumí.

    Doporučuji nastudovat incidenty a nehody při základní vojenské službě. Být na posádky stejný metr, jako na střelnice a střelecké školy, nedožila se pádu režimu "jediná" (ty uvozovky jsou projevem opatrného připuštění, že neznám vše a tak to nemohu s klidným svědomím zcela vyloučit.)

    To co se naučíte na střelnici nebo dokonce na soutěžích s přehledem nahradí co naočila Základní Vojenské služba v ČSLA (Čti vojna toho naučila jen málo. A cena za to byla příliš vysoká.)

    Pokud však v něčích očích ze mě dělá absolvování ZVS pramenem moudrosti a žijícím bohem, potom:
    A já vám pravím! Běžte s pokusy o vskříšení povinné vojenské služby do dev/null. AMEN
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    GIOMIKY: hrát šachy s holubem většinou ostatní brzy omrzí...
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    BAAL: Přijdu si, jak za komunistické normalizace. Sportovní střelbě zdrar.
    BAAL
    BAAL --- ---
    ---

    Konec
    PAN_MYVAL
    PAN_MYVAL --- ---
    NECROMAN: mám silný dojem, že veškeré utahování šroubů v oblasti ZoZ je dílo těchto novinářů. Politici úplně ze začátku drželi rozumnou linii (i vlivem Černochové), ale neustálé hysterické 24/7 agitování tzv. "žurnalistů" v tomto duchu přineslo své ovoce.
    NJAL
    NJAL --- ---
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    Ať máte na Černého jakýkoliv názor, tady dobře on...
    A redaktůrek se snaží ze všech sil - zlá útočná AR-15 a "kdyby to mělo zachránit jediný lidský život" included :(
    Pavel Černý: Zákon o zbraních je přísný dostatečně. Bohatě by stačilo striktně jej dodržovat
    https://youtu.be/3ijVGFu-STw?si=KvWiHFFdKOQUsj7J
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    BAAL: před týdnem sekce časopisů v náhodném supermarketu. ach jo

    BAAL
    BAAL --- ---
    NECROMAN: bohužel, jen vzpomínka
    PAN_MYVAL
    PAN_MYVAL --- ---
    BAAL: jasná věc, na lidi musí být přísnost... Tedy na ty druhé. Hlavně na ty, kteří dělají něco, co "nepotřebují".

    Měl jsem na tohle téma ("nikdo nepotřebuje AR-15") vtipnou konverzaci s pár dámami. Vtipnou proto, že samozřejmě co nikdo nepotřebuje zakázat... Ale obě dámy pracují pro výrobce sportovních aut. A nikdo nepotřebuje auto, které umí jet 300, že.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    EMDEE: Diky. Nafocene to nijak lepe nemam. Stavel jsem si to sam, nic na tom neni.
    EMDEE
    EMDEE --- ---
    REDSNAKE: to zní jako vymazlená záležitost, nemáš nějaký fotky k tomu? A u koho sis to nechával smontit?
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    NECROMAN: Stara fotka
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    BAAL: Magnum už zas funguje, nebo to je nějaký VIP vstup?
    NJAL
    NJAL --- ---
    BAAL: "zisk zbrane", to je zase pytagorejsky termit...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam