• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    EDAK
    EDAK --- ---
    XMEDA: Kdyz uz, tak alespon o par tisic draz nez by jsi ji sehnal normalne :)
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Pro obchuzkovyho policajta muze byt uzitecny neco jako Leatherman, kde je kudla na otevreni jednou rukou, zaroven kleste, ktery by slo pouzit i k sebrani nejake jehly po narkošovi, pilka, sroubovak.. akorat uplne vidim, jak se tolika policajtum koupi tool-kudla za tisice :)

     photo charge3.jpg
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    XMEDA: tak přesně o tomto bych byl rád, aby mi říkalo pane :-)
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    COUDAK: +pouzdra, instruktaze, servis..


    COUDAK
    COUDAK --- ---
    XMEDA: to by byl super lobbing... Nákup cca 40 tisíc nožů plus do zásoby :-D
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    COUDAK: tak to je dira na trhu... to by mel nekdo neco spachat a zalobovat pres poslance :)
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    XMEDA: nemáme nic, jen co si sami pořídíme
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    COUDAK: to nemate nakazanou nejakou oficialni sluzebni kudlu pro vsechny policajty stejnou? Cekal bych neco bud otviratelnyho jednou rukou, nebo nejakej multitool. Pripadne pro zasahovy utvary nejakej pevnej ala UTON.

    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    Když už se tu furt řeší Koudyho kudla.

    Mně stylem třeba vůbec nesedla, ale myslím, že hodně klamou i ty fotky. Já si třeba vůbec nedokážu představit, jak v reálu funguje, respektive je tvarovaná rukojeť. Furt je to pro mě takový křemen, obsidián, ale je to předpokládám kov, který se drží, leskne, chladí úplně jinak.

    Každopádně pokud Koudy uvádí, že plánuje i další nože, doufám, že se opět podělí s fotodokumentací.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    HENNYVILLE: Srp samozrejme mam, na travu kolem baraku je super.. clovek nedela randal jak se sekackou a trava neni na sracky, tak se to krasne shrabne.
    CROSS
    CROSS --- ---
    Tak teda i můj tip pro gentlemany ;-]
    (Delica)
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    Bych tanto k obleku chtěl :-D, ale k uniformě nosím svycaracek a spokojenost nesmírně veliká :-) hlavně všestrannosti
    HNZDD
    HNZDD --- ---
    FINSON: no tak nějak... juá osobně coby gentlemana (rozuměj nechci děsit kudlou) používám fallkniven tk4 = malej lehkej nenápadnej a řezivej jak svině, jako kancelářský kudly používám PLX od fall a Boker Plus 3000 Lightweight občas cryo2 a pak železářství do lesa..
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    pripadne

    a nebo spousta kousku na http://hferrum.com/noze/zaviraci-noze/
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    Existuji i tvarove jednodussi veci, ktery jsou rozhodne nezamenitelny a osobity a se seriovkou by si je nikdo splest nemohl :-)

    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    Ma tanto, sekeru a k tomu srp a kladivo.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    HENNYVILLE: xmeda ma (na) oblek?
    FINSON
    FINSON --- ---
    HENNYVILLE: Néé, XMéďa má tanto, přece!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam