• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    MANFRED: no ta rukojet celkove je na hlavu, ale proces zajimavej
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    XMEDA: S tim píchákem vzadu se to bude bezva nosit :-). Dycky mi hlava nebere, proč z pilníku, když po ruce je hromada pěknejch ocelí. Nevíc pilníky, díky pokroku, bejvaj z pěknejch sra..k.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    ✔ DiResta Dagger from File
    https://www.youtube.com/watch?v=4zriI7q30ck
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    CHINGACHGOOK: Paráda. Konečně někdo, kdo nevyrobil ze sekáčku nůž podivnýho patvaru, jak jeden čas bylo na knife módou.
    CHINGACHGOOK
    CHINGACHGOOK --- ---
    Tak jedna resurekce mejma prackama zhotovena





    EDAK
    EDAK --- ---
    XMEDA: skoro bych to tipoval na propagandisticke video z dob hlubokeho komunismu. inu reklama stejna jako noze :)
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Historie výroby nožů v Mikulášovicích
    https://www.youtube.com/watch?v=E7ULicpZdtY
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    MANFRED: na jmelí musí být srp zlatý, ne? Aspoň Panoramix byl na prášky, když se mu zlomil ;-)
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    XMEDA: Já ne, mne ty šňůry netahnou, ale je to dobrej způsob, jak obejít rukovítku špagátem za pár vočí, bohužel teda, třeba u toho pajzáku bez efektu na cenu, počítám.
    Navíc, já bych si kdybych to vytáhl před lidma, připadal jak zastydlej zákazník army shopu Chien Hong z tržnice, ale to je osobní pocit, stejně tak sem si s fajfkou připadal ne jako Holmes ale jako Klement a s telefonem co má Ráďa jako Ráďa :-)
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    MANFRED: das do kbeliku trochu horke vody s praskem, kudlou tam jednou za 14 dni trochu zakvedlas a je to furt hezky :)
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    XMEDA: Právě při každodenim nošení se do šňůry dostane dost všeho, počínaje prachem. Vsakuje se do toho voda. Zas dobrej fujtajbl. Muže se to pochopitelně rozmotat a vyprat, pokud možno s bílejma věcma a máchadlem s vůní oceánu :-).
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    MANFRED: Takze idealni sebou na vodu ? :-)
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    MANFRED: jen takovy edc na bezny denni popichovani
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    XMEDA: Tak nějakou levnější verzi než od basmana bys našel. Nůž se šňůrou je ale pro běžný užití dobrej asi jako nafukovací motorová pila.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    MANFRED: me by se to libilo vystrihnuty z 440C za 300kc :)
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    XMEDA: Stojí to aspoň 300 dolarů ?
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    TEDDYBEDDY: vubec..bude to nuz hlavne na krajeni vysociny a paprikase a je priparne na kazdodenni tahani v kalhotech a vyuziti na co bude treba potreba..
    FINSON
    FINSON --- ---
    JIKE: Vlasy a ohání se velkým nožem ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam