• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    KADLIK
    KADLIK --- ---
    REDSNAKE: den blbec uz me stal 3x spyderco endura
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Uz jsem jednou nasel svuj nuz kdyz jsem se v autobuse zvedl ze sedacky (byl klipsem chytlej v kapse), od te doby na nem mam jeste poutko s karabinou ponorenou dalsich 10cm v kapse

    Nicmene pri pohledu na [ XMEDA @ NOŽE - ] asi stejne nechapu co na tom stoji 4.5k.. vzdyt to cely drzi pohromade jen v tom kusu laminatu. To jsem teda cekal nejakej fest liner.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    ja takhle ztratil svyho doziera, nosil jsem ho v kapse rifli za klip, klip se uvolnil a rikal jsem si ze ho dotahnu tak dlouho az jsem jej nekde vytratil. jinak veci neztracim a jsem na ne opatrnej, ale kdyz je den blbec je to hned..
    HANZEL
    HANZEL --- ---
    XMEDA:
    Hunting knives Kershaw 3840 Tactcial folding knife EDC Survival knives camp 8Cr13MoV Steel nylon handle survival Drop shipping-in Hunting Knife from Sports & Entertainment on Aliexpress.com | Alibaba Group
    http://www.aliexpress.com/...vival-knives-camp-8Cr13MoV-Steel-nylon-handle-survival/32414573008.html
    XMEDA
    XMEDA --- ---
     photo WP_20150922_004_zpsht0ufihx.jpg
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    HNZDD: tam obcas neco cornou smluvni firmy.. uklizecky, bezpecaci, udrzbari apod... tu multimetr, tamhle drzak na izolacky, telefon.. nekdy se to zjisti z kamer, nekdy ne. Jak je neco vetsi firma, tak se tomu vyhnes blbe

    no kazdopadne 4.5k za zavirak mi prijde jako zbytecne vyhozeny prachy, pac uzitkove je to stejny jak zavirak za litr a rozdil typu s nozem A) ostri vydrzi 75 otevrenych krabic, s nozem B) vydrzi 95 krabic.. je mi asi fuk, protoze to stejne obtahnu o vahu kdyz se nudim :)

    Ale verim ze jsou lidi co si to koupi :)

    btw
     photo WP_20150922_001_zpsa3kjrrai.jpg
    HNZDD
    HNZDD --- ---
    hm nevim.. za prve je blbý dělat někde kde se krade a za druhý aspon já podvědomě porád kontroluju šrajtofli na prdeli a po kapsach telefon kliče a nuž.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    to je hned, nebo to nechas na stole a druhej den to tam neni, pac to cornula uklizecka nebo sekuritak.. atd. s Bokerem za sedm stovek je to prece jen jiny. Kdyby to stalo litr, tak ok.. ctyri je na zavirak moc .)
    HNZDD
    HNZDD --- ---
    už chvilku sleduju tohodle chlapíka a jsem z těch jeho kudel dost uslintanej,jednou na tu skandinaviofilii chcípnu..
    http://www.puukkopekka.com/
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    XMEDA: Dáš to na špagátek, ne?
    HNZDD
    HNZDD --- ---
    XMEDA: ti snad není 5 abys někde ztratil takovoudle velkou těžkou krávu.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    XMEDA: hm.. 5k.. tak to je passe, to bych nekde vytrousil a byl smutnej
    Můj Nůž.cz | Nože | Zavírací nože | Cold Steel Swift I Assisted Opener Silver
    http://www.mujnuz.cz/noze/zaviraci-noze/cold-steel-swift-i-assisted-opener-silver/
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    not bad
    CS22A Cold Steel Swift Assisted Folder - YouTube
    https://www.youtube.com/watch?v=Vudh10DwPBE


    SN0WCRASH: HANZEL: davej :)
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    HANZEL: mne sa tiez paci. Link na aliexpress radsej nedavaj ;-)
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    HANZEL: to je hezky! kterej to je?
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    Vzpomínám jak vyprávěl výrobce bot, že se přímo s číňanem dohodnul, že si číňan vyrobí na lince kterou mu tam obsluhovali jeho nádeníci, boty pro čínskej trh, sto tisíc párů. Podle toho, kolik se jich pak objevilo po světě, to odhadoval, že číňan to trochu překročil, asi tak o půl miliardy.
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    WOJTYLA: ted zcela na vážno. Spyderco stínové bych i testnul, nějaký tip?
    Já zatím z aliho nic nebral, ale spousta lidí okolo mě ano a kolikrát to rozhodně nejsou kopie a zaručená stínovka. Ted kámoš objednal helmu od Spešlu, origoš cca 7000Kč, on platil cca 2000Kč. Porovnávali jsme ruku v ruce s originálem, váha, provedení, odzkoušitelné materiály úplně totožné.
    HANZEL
    HANZEL --- ---
    konkretne tenhle...

    HANZEL
    HANZEL --- ---
    celkem by me zajimalo jestli se jedna o vyrobky stejne linky z levneho matrose, kousky co by neprosly kontrolou kvality odberatele, nebo proste ciste faky co nemaji s dodavatelem pro kershaw nic spolecneho...

    musim rict ze kousek co mi dosel celkem mile prekvapil... az na levny plast na strenkach pusobi fakt dobre... dosel pekne ostry a po prejeti 10k grid sutru a kuze holil... nebyl cas otestovat jak dlouho ostri vydrzi (necekam zazraky), ruku do ohne bych za nej nedal, od toho mam jine noze, ale takove bezne uzivani do mesta, otvirani posty, prerezavani veci, bohate staci, aniz by se clovek musel bat ze ho nekde ztrati... to pak koupim za tri kila novy :D :D :D

    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    WOJTYLA: ja bych rekl ze i cold steel tam ma sirsi nabidku nez na vlastnich strankach :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam