• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    WD je predrazena smes oleje nafty benzinu a petroleje, uz jsem to tady psal nekolikrat. Ballistol muzete vesele strikat i na kuzi a drevo + nesmrdi a stoji prakticky to samy.
    SWIST
    SWIST --- ---
    KALIF_WH: WD je fajn, ale bacha na dřevěné střenky.. Prý to vysušuje dřevo a pak praská - info od kluků co střílí z mušket.. Já většinou používám silikonový olej na edc, to že si sním občas uříznu jabko nebo chleba neřeším, dýky atp taky a na nůž co mám primárně na vaření tak sádlo nebo klasický olej.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    KALIF_WH: ja myslel ze to co se pouziva jako zalkad na masticky je glycerinova mast
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    LEXXA: hele neni duvod pro legraci :-) to je vpodstate to same co jsem mel na mysli, jenom sem nevedel, jak to presne pojmenovat, vim ze se pouziva jako zakald pro kremy a ze ji pouzivaji v lekarnach na masticky akorat se do toho prida nejaka ucinna latka :-) jen sem si vzpomnel prvni na tu kosmetiku.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    KALIF_WH: sice riskuji ze si ze me tady bude kazdy delat prdel jako z tanto cepele od xmedy ale nemuzu nez doporucit lekarskou vazelinu. pouzivam ji na noze, ted jsem s ni natiral pred zimou gumova tesneni v aute a kdyz mi vrzaly boty hadejte co jsem pouzil. :)
    a uplne vypoustim fakt ze v slusnem studiu ji davaji zadarmo ke kazdemu tetovani co si tam clovek zaridi :)
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    AZIM: starani je celkem snadny ale clovek to musi delat automaticky, po pouziti oplachnout a dossucha otrit, pokud tim krajis neco co obsahuje kyselinu, ovoce, cytrusy atd. tak je lepe to pak jeste namazat olejem, sadlem atd. ukrojeni salamu staci. Mazani podle toho co s tim delas wdcko je sice fajn ale s potravinama si moc nerozumi, pro pouziti kdyz tim krajis jidlo je asi fakt nejlepsi sadlo nebo nejaka kosmeticka vazelina.
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    zdar, od kamarada jsem dostal osmitisicovku kamen na brouseni britvy a chtel bych k nemu dokoupit nejakej kombinovanej hrubsi, koukam po 1000/3000 myslite ze je to ok kombinace? diky
    AZIM
    AZIM --- ---
    kluci poradite jak se o to starat? už mi to leze i na f1 z vg10 v daleko menší míře, ale rád bych to řešil ... doma problém nebyl, sem tam ukrojena uzenina ale teď jsem v Thajsku na půl roku a koukam jak puk ...
    AZIM
    AZIM --- ---
    kluci poradite jak se o to starat? už mi to leze i na f1 z vg10 v daleko menší míře, ale rád bych to řešil ... doma problém nebyl, sem tam ukrojena uzenina ale teď jsem v Thajsku na půl roku a koukam jak puk ...

    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    Tak jsem se včera (zatím teoreticky, uvidíme kdy dorazí) připojil ke skupině majitelů japonských kuchyňáků - byť s evropskou rukojetí. Včera jsem u Šulce objednal Arata Hocho Gyuto ( http://www.noze-nuz.com/dick/719373.php )
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    STEPNI_VLK: zas tak velky ne :-) me to pripada jako kombinace duteho a veckoveho vybrusu, uz sem to videl na par nozich i s takhle tantoidnim hrotem. Jen si nejsem uplne jistej ucelem :-) u velkyho noze bych to bral jako zpevneni hrotu, ale u tyhle cudly mi to prijde jako designovka.
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---


    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    Tahle čepel je hodně velký úlet..




    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    KALIF_WH: Takže jinými slovy to jde použít jako petrifikační prostředek? Porézní povrch tím napustíš, ztvrdne to a můžeš s tím dělat dál? To zní velmi dobře a bude se to hodit. Díky.
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    Quartermaster QSE 5TT designed by Warren Thomas




    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    JOSEF_K:
    urcite, mea culpa rada byla pres PM nicmene Jike poradil a ja se podelim. Lepidlo je vpodstate vterinak hodne ridke a aktivator ve spreji urychluje tuhnuti i v plose, zatvrdne to fakt v radu nekolika vterin, i kdyz se udela kapka je pak jako sutr.

    PECKALEP řídké kyanoakrylátové lepidlo 20 g
    http://www.peckamodel.cz/...akrylatova-vterinova/tar1003-peckalep-ridke-kyanoakrylatove-lepidlo-20-g

    + aktivátor - tan Ti poradí jaký se hodí k tomu lepidlu.

    mylsím že to je tento:

    PECKALEP Aktivátor pro kyanoakrylátová lepidla
    http://www.peckamodel.cz/...y-laky/aktivatory/tar1001-peckalep-aktivator-pro-kyanoakrylatova-lepidla
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    STEPNI_VLK: ten je supr!
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    KALIF_WH: To mi asi v minulosti tady v diskusi uniklo. Můžeš pls napsat, o co jde? Zní to jako něco, co by mě zajímalo:).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam