• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    FINSON
    FINSON --- ---
    STEPNI_VLK, STEPNI_VLK: Arno nikdy nezklame.

    MANFRED: LOL! Zrovna na Knifu, kde většina osazenstva nejen že nemá problém, ale přímo se zastává kopií Sebenzy?
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    STEPNI_VLK: No bude to typ strojař.
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    MANFRED: Navíc na jednadvacetiletého kluka. Jo, tahle barva mi také moc nejde k duhu, nicméně dával jsem to sem hlavně kvůli té poslední fotce rozborky..
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    STEPNI_VLK: Jeden čas byli agresivní. Mo a jejich fandové, když jsem upravil kamarádovi před lety nůž vybroušenim díry, mne tehdy málem sežrali když jsem to předvedl na knifu :-), i když dovedli mne na myšlenku udělat z díry Emersonovo wave, a bomba, nadšení a plaus..teda na knife sem to už nedal:-).

    STEPNI_VLK: Ty barvy mi rvou oči (ale to je vkusem, teda u mne nevkusem) ale jinak práce je to nádherná.
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---










    Super light, 3 ounces...
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---




    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    MANFRED: Co já vím.. Myslíš, že to až tak řeší?
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    STEPNI_VLK: Majitel patentu na díru neboli pavouk neřve?
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---


















    MANFRED
    MANFRED --- ---
    LUCKYBSD: Občas jo, když už mne to moc nakrkne.
    WOJTYLA: Já si na něj po týhle stránce nestěžuju, dopředu nastuduju, co kupuju, zjistim že objednat odněkud z prdele se mi to nevyplatí, takže nakonec nejsem nespokojen, i když, nakupuju u něj spíš prvočinitele nebo materiál na tvorbu :-).
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    MANFRED: Šulc je lecos.... debil, idiot, kreten co si nevidí do huby... ale obchodníjk to rozhodně neni,... je to blb co se bohužel živí prodáváním nožů...:-)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    JOSEF_K: popripade i kdyz tomu rozumime stejne to lip nereknem
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    Ten člověk je tak kolosálně mimo, že to snad víc ani nejde. Mám jisté tušení, že ta obligátní hláška "omlouváme se za anglické popisky..." by ve skutečnosti měla znít: "Omlouváme se za anglické popisky, ale anglicky bohužel neumíme ani slovo a google translator je nám prd platnej, protože z toho lezou nesmysly".
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    MANFRED: aha, tak ty (spolu)zpusobujes to jak rikal jiz nekolikrat "minule jsem rekl ze... a hned mi pristalo 10 mailu, ze nemam pravdu" ;)
    DAHY
    DAHY --- ---
    JOSEF_K: Nelze nez souhlasit. Jedinej, kdo se muze se Sulcem mozna merit, je ten kdo vymejsli nazvy videji na freevideo.cz
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    JOSEF_K: Ty řeči jsou obecně dost hrozný a mám pocit, jako by se to zhoršovalo, možná to bude tim, že on Šulc zas tak moc velký znalosti nemá, je to obchodník. Kdy mám náladu, tak mu ty nesmysle opravuju a posílám mu to, ale zadara mne to ani tak moc nebaví, šlo by to snad dělat pro vyvolání pocitu, že vim všechno nejlíp, ale tento fakt už lidstvo přijalo, takže proč....
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    Tvl, to takhle člověk nemá co dělat a sjíždí videa na nože-nůž. Ten chlap je bůh a zneuznaný básník par excellence. Věta "je to nůž, se kterým si nakrájíte maso, zapíchnete ovci a vůbec je to takovej nůž na práci" mě naprosto odrovnala :DD.
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    STEPNI_VLK: Ten materiál na střenky jsem nedávno zvažoval, ale měli ho jen na zavíráky (ne špalík) a byl hnusně drahej.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam