• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    hobito/trpasličí bodno-řezno-sečný arzenál :o)
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    Anton Malyshev - Gnome






    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    Tak tohle je pavouk2. :)


    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    M. Baur (Německo)


    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---




    HORA
    HORA --- ---
    Pokud dostal někdo od ježíška nějakou tu korunu navíc a chtěl by si rozšířit sbírku, nabízím dva nože ve výborném stavu Spyderco Stretch ZDP - 2600Kč a Benchmade Mini Griptilian 556 (černý) 1600Kč. Více pošta.
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    FINSON: To byla ještě doba, než objevili možnost nákupu v zahraničí + nulový rozdíl, leží li ve vitrínce origo nebo kopie ( z toho důvodu jsem navrhovat dělat půlnože kterejch by se tam vešlo líp a nekalit, líp se to pak leští) a Myknife tam ovládal svou bandu skřetů kouzlama o nejlepších nožích středozemně, nejlepších cenách jeho shopu, nejlepšim dyzájnu a bajce že díra v čepeli jí naprosto neoslabuje, ale vzduch v ní má vlastnosti jako damaškový adamantium, tehdy jsem taky zakoupil svou Police, hrom do police dosneska mne to sere.
    FINSON
    FINSON --- ---
    STEPNI_VLK, STEPNI_VLK: Arno nikdy nezklame.

    MANFRED: LOL! Zrovna na Knifu, kde většina osazenstva nejen že nemá problém, ale přímo se zastává kopií Sebenzy?
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    STEPNI_VLK: No bude to typ strojař.
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    MANFRED: Navíc na jednadvacetiletého kluka. Jo, tahle barva mi také moc nejde k duhu, nicméně dával jsem to sem hlavně kvůli té poslední fotce rozborky..
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    STEPNI_VLK: Jeden čas byli agresivní. Mo a jejich fandové, když jsem upravil kamarádovi před lety nůž vybroušenim díry, mne tehdy málem sežrali když jsem to předvedl na knifu :-), i když dovedli mne na myšlenku udělat z díry Emersonovo wave, a bomba, nadšení a plaus..teda na knife sem to už nedal:-).

    STEPNI_VLK: Ty barvy mi rvou oči (ale to je vkusem, teda u mne nevkusem) ale jinak práce je to nádherná.
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---










    Super light, 3 ounces...
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---




    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    MANFRED: Co já vím.. Myslíš, že to až tak řeší?
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    STEPNI_VLK: Majitel patentu na díru neboli pavouk neřve?
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---


















    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam