• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    ASACRA: Jj, v první řadě jídlo :-)
    ASACRA
    ASACRA --- ---
    MANFRED: ve vybaveny kuchyni najdeš vše, co potřebuješ k přežití.
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    KURE: Ale byla by to zajímavá výzva pro survivalisty "Jak se zachránit z liduprázdné divočiny pomocí kuchyně".
    KURE
    KURE --- ---
    XMEDA: na poli taky nebejvaj stromy. to by musela byt lesni kuchyne :)
    HNZDD
    HNZDD --- ---
    HENNYVILLE: jau!!
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    co nespravi gafa nestoji za zachranu
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    TEDDYBEDDY: My v kuchyni rikame "a uz je muj" :-)
    Btw. V utery sem si cerstve nabrousenym Gyutem Shiro Kamo 240mm z R2 ukrojil komplet celej nehet vod vrchu az dolu. Gafa a prst z gumove rukavice to opravily :-)
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    TEDDYBEDDY: Jj, vždycky jsem si myslel, že nebezpečí hrozí spíš od tupých nožů (že sklouznou a poraní), ale od té doby, co mám japonce, si to už nemyslím. Ty jsou tak ostrý, že neodpustí chybu.
    VACA
    VACA --- ---
    TEDDYBEDDY: Nešikovný maso musí pryč... :D řikala už moje parabi
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Kua, zase jsem se říznul. Krve jak z vola. Asi jsem nepotřeboval tak dobrý nože :)
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    ALDARION: No vidis, pravda :-) jeste chvili pockej a ja se ti ozvu.
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    CROSS: Kdykoli vám v kuchyni vyroste strom na nepohodlném místě, rád vezmu sekeru a přijedu jej pokácet, pokud si pak budu moct vyzkoušet japonskej kuchyňák za 1200 babek + :D Takže jo, takovej nůž vlastně i kácí stromy. :D
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    VACA: Ta je taky dobra, tu sem jeste neslysel. My vime ale prd, co se tomu XMEDOVI deje v hlave a hlavne jaky prekazky v zivote musi prekonavat.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    CROSS: polni kuchyne?
    VACA
    VACA --- ---
    HENNYVILLE: tak víš jak, spadne s tebou letadlo na opuštěným ostrově. Jediný co přežije jsi ty a tvůj kuchyňák, všechno ostatní včetně titanovejch součástek motorů apod je na prach. Jak bývá zvykem....

    S tím musíš zkrátka počítat a kuchyňák tomu podřídit. Jestli nemá aspoň 5mm ve hřbetě, tak je to víš na co...

    Jo, asi na vaření?
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    CROSS: Jsme na tom podobne, ale vidis, mozna tim prineses nejaky fakta do zivota XMEDI. Mozna bude i prekvapenej.
    CROSS
    CROSS --- ---
    HENNYVILLE: navíc teda v kuchyních, který jsem já viděl, rostly stromy jen sporadicky a s jejich kácením se nepočítalo.
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    XMEDA: Jo jasne, uz si vzpominam, musel sem to guglit-klackem mlatis do kudly abys presek strom. Ptas se, jestli se damaskovym kuchynakem +1200 USD da preseknout strom? Proc by ne, jen nevim jak dlouho by to pri HRC 63 vydrzel. Hlavne nezapominejme, ze existou lepsi nastroje k sekani stromu, napriklad sekery.
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    XMEDA: To je co za zabavu? Ja znam jenom chopping a rocking.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    HENNYVILLE: a batoning? :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam