• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    KURE: Já mám Charge TTi a SwissTool X+ a obojí dobrý. Leatheman i Victorinox mají oba skvělé multitooly. Prostě si vyber co se ti líbí. :-)
    CROSS
    CROSS --- ---
    KURE: Řekl bych podle vkusu každého soudruha. Na naprosto univerzální použití nosim Charge TTi (zdravíme pana W. za organizaci nákupu) nějaký dva roky a dneska bych ho bral zase, nic mu nechybí ani nepřebývá, čelisti kleští bych snesl o malinko širší, ale jinak bez výtek. Nosim na opasku v Leatherman koženym pouzdře (horizontálně tj naležato) a v podstatě o něm nevim, dokaď ho nepotřebuju.
    VXP
    VXP --- ---
    KURE: ti co maji Ti ti budou doporučovat Ti a ti co maji Vinox, tak Vinox... já mám Ti :D

    se podívej na obrázky, co se ti víc líbí a které nástroje budeš víc potřebovat... každej je trošku jinej
    KURE
    KURE --- ---
    prosim o radu/tip jaký pořídit multitool.
    jde mi jestli poridit leatherman TI nebo victorinox swiss tool.
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    KLATIC: taky v dilne neco mam, jsem z Prahy.
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    KLATIC: Zejtra kouknu, měl bych tam mít prkno (věk cca 40let), ale bydlim v západních čechách, jedině to prdnout do dopisu, teda kousek, ne celý, je 3metrový :-)
    KLATIC
    KLATIC --- ---
    mam prosbu...nemate nekdo treba ze strenky maly odrezek ebenu? stacily by mi dva kousky cca 1.5x2x2cm .. treba za domaci chilliomacku :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    381007
    381007 --- ---
    LEON_KOWALSKI: už na to koukám 10 minut a vůbec mu to neubývá :)
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    patnáct paprik najednou :-)
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    Jako reklamní text pro "svýho" zákazníka dobrý. Hlavně když je to z proslulé "potravinářské oceli"...sakra, co to? "Chirurgická ocel" už nejni in ?
    Diskuse ke článku: Čech vyrábí nože z mamutoviny i mrožích klů, zákazníci za ně platí statisíce – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/...z-mamutoviny-i-mrozich-klu-zakaznici-za-ne-plati-statisice.html§ionId=5


    KLATIC: Dost dobrý, ne? Eště že ji máme, hned se jeden cejtí bězpečnějc, teď eště vyřešit ty vzduchovky, flusplasty a vidličky.
    KLATIC
    KLATIC --- ---
    sice trochu ot...ale vite o tom neco?

    Unie zpřísnila prodej zbraní. Vězení hrozí i za koupi pušky „na hraní“ - iDNES.cz
    http://zpravy.idnes.cz/...-prodej-i-nefunkcnich-zbrani-16y-/domaci.aspx?c=A160425_2241547_domaci_jav
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    VACA: hele, nic jsem nezahodil, bo nemám za co.
    Žádný úbytek materiálu nenastal, maximálně jsem z vnitřní strany střenek a nože odstanil zatvrdlé částečky rzi, trochu zpečeného bahna a kamínků.
    Ano, taky si kladu otázku, proč to, co dřív lícovalo najednou nelícuje? Dřevo není guma ani papír a přesto se to stalo. Prostě je tam u horní části rýha na nehet.
    VACA
    VACA --- ---
    BRUKEV: ten vymletej šroub jsi samozřejmě zahodil a nahradil, žejo :)
    Jak to že střenky po rozebrání nelícujou, takže došlo při rozebírání k nějakejm násilnostem, úbytku materiálu? :)
    Jak se to může stát že něco co dřív lícovalo bez zásahu do konstrukce najednou nelícuje? Neutáhl jsi třeba moc na krev ty šrouby, že by se to nějak zdeformovalo? Protože to přece jinak neni možný že by takovejhle materiál jen tak změnil svůj tvar, ne?
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    Takže nakonec jsem Eku odšrouboval pomocí plochého šroubováku, zapadnul do stržených torx dír a šlo to.

    Nicméně po opětovném zkompletování již dřevěné střenky nelícují, jako dříve. U torxů to lícuje, ale podél hřebu tam v pohodě strčíte nehet.
    Tímto tedy Eku odsouvám do důchodu, dostane čestné místo jako "co kdyby" kudla v autě.

    R.I.P., byla to dobrá kudla a měl jsem ji moc rád.
    GGG
    GGG --- ---
    BRUKEV: co to je za firmu?
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    WRONSKI: a bude tam mit kulatou diru co uz nedorahne nicim

    Lepsi sehnat zdravej ostrej torx sroubovak a pritlacit na nej aby se zakousl. Nebo vymenit sroub..
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    WRONSKI: zkusíme
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    BRUKEV: V tom případě bych vnitřek šroubu proškrabal do tvaru vnitřního šestihranu a použil inbus klíč.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam