• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    BRUKEV: chacha, prej kudla do 1500 Kč. Tak ho dostal Emerson system, že objednal Enduru Wave. A to raději už neváhal, bo jak se prokousával druhama čepelí a střenek, přiznal, že by nakonec skončil u bůh ví čeho za 5000 kč+ :)
    FINSON
    FINSON --- ---
    JIKE: No píšete o Spydercu, tak jsem si vzpomněl :-)
    JIKE
    JIKE --- ---
    LEON_KOWALSKI: jojo Police :-) moje řec :-)

    FINSON: jak to?

    BRUKEV: enduru je v pohode. Mam ale starý model
    RASHEEN
    RASHEEN --- ---
    DARUMA: ono to bude dost o velikosti tvoji pracky....vyzkousej nekde/pujc si a uvidis :)
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    DARUMA: To nevím. Zatím to dělalo jenom krabice a tak. A pohodička.
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    LEON_KOWALSKI: Díval jsem se na tu Avispu a líbí se mi že má tenčí střenku než RAT1, nicméně by mně zajímalo jak Avispa sedí v ruce například při práci se dřevem? Nemele se v ruce vzhledem k té tenké střence?
    FINSON
    FINSON --- ---
    Jsem si uvědomil, že v té hromadě všho možnýho, co mám a co jsem kdy měl, nikdy nebylo žádný Spyderco...
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    Tak Enduru bych za Avispu nevyměnil :o)

    Tenacious je fajn, ten mi dlouho sloužil jako EDC .... až do RAT1.

    Kdybych si teď měl koupit Spyderco, tak Police ..... což asi udělám stejně :o)
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    V plánu je i Tenacious, uvidíme.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    BRUKEV: byrd caracara je slusna alternativa za malo penez.
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    A už je to tady. Kolega zjistil, že 1500 bude asi málo, zatím vede Spyderco Endura. Já ho varoval, že se do toho výběru kudly zamotá :))
    ISCH
    ISCH --- ---
    MANFRED: Hele jako na tunely do uší by to šlo...
    FINSON
    FINSON --- ---
    XMEDA: Proti tomu nic.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    FINSON: ale tak urcite jsou mraky lepsich kukri.. jen tohle je celkem dostupna seriovka a evidentne dobre funguje
    FINSON
    FINSON --- ---
    XMEDA: Škoda, že jsem s sebou neměl kameru, když jsme před pár lety u kámoše dělali dříví na chatu - byl jsem tam s kukri od Želváka...
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    Měl jste někdo v ruce nůž od Ontaria Joe Pardue Utiliac Folding Knife? Měl jsem vybraný rat1 ale teď váhám. :-)

    Amazon.com: Ontario 8904 Joe Pardue Utiliac Folding Knife (Black): Sports & Outdoors
    https://www.amazon.com/dp/B002VXTMT4/ref=cm_sw_r_other_apa_e5fyxbQJJRVZK
    KURE
    KURE --- ---
    BRUKEV: zrovna onehand victorinox, s přiměřenym množstvim želízek by nebyl imho od veci podle toho co píšeš že chce.
    a málokterá kapesní kudla poskytne lepší komfort při rozkrojení rohlíku a mazání paštiky než ta jejich tenká čepelka s výbrusem až nahoru, obzvlášt když je skoro 12cm dlouhá.
    GGG
    GGG --- ---
    mam vzit carbon, nebo inox?

    Couteau le Roques pliant
    http://www.couteau-savignac.com/...couteau_savignac/11-accessoires_couteaux-aucun_accessoire_couteau

    12C27 stainless blade FINITION: polissage satiné - INDICE DE DURETE HRC: 58
    carbon steel blade XC75 FINITION : polissage miroir - INDICE DE DURETE HRC : 57
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    BRUKEV: schrade sch308
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam