• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    XMEDA: To je k ničemu, nůž taky řeže, ale pravý užití všech věcí je sekat s nima dříví nebo mlátit do šutrů :-)
    Jinak tu pilu znám, protože jsme jí koupili babce co šla do důchodu spolu s dalšíma nástrojema na zahrádku, ale survivalistka to teda nejni..vlastně jo, chodí na houby s košem na přežití :-)
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    XMEDA: tak nože za 8 litrů bez daně to není nic moc, to dělá i Cold Steel (Laredo 15.000, Trailmaster 11 250 Kč- například) a Mikrotech má snad všechny dražší než 8 bez daně.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    MANFRED: nestaci ti ze na sebe malem pokaceli nekolik stromu? :D
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    XMEDA: Tak to musí štípat dříví a třískat šutry uplně nahovno. Nebrat.
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    XMEDA: není někde video jak s tím sekají? Tady na to jenom čumí.
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    A s nozema za 8k bez dane me teda hodne podcenujes ) az uvidis co mi prijde na podzim za raketu tak budes u monitoru brecet jak dite )))) nejsem zadnej prizdiarac )))
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    a katanapilu mate?

    СУПЕР Пила - SILKY KATANABOY
    https://www.youtube.com/watch?v=QYRn3CTh4aM
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    XMEDA: Mne u tý valašky bere to, že se dá používat i jako hůl, Ty Tvoje by tak možná užil maximálně Tyrion Lannister :-)
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    XMEDA: ale jinak při pohledu na ty buřt jsem dostal na ně chuť - jdu do ledničky, mám tam Csípős kolbász :-))
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    Ja se nemam s cim smirovat, prirovnavat kudly ktery padaj z vyrobni linky jedna za druhou s rucni praci je invalid. Je mi to vlastne svym stylem u prdele, ale je mi to hlavne totalne k smichu, zabava jednoduchych lidi pro me vzdy byla nepochopitelna.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    MANFRED:
    u don't say :))

    Топоры Ермак и Тайга3
    https://www.youtube.com/watch?v=sEkMKs_xPRM

    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    XMEDA: to je super, sekáš dřevo nožem, ale buřty pečeš na železných vidličkách co si nosíš s sebou :-))
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    HENNYVILLE:Ale jo, ja samozrejme chapu, ze se nemuzes smirit s tim, ze to neni kuchynsky ogato kamikaze od kovare natotata z osady šinčin za osm litru bez dane a ze s tim nekraji cibulku na kosoctverce :)) Je to proste uzitkova kudla a oni zkousi co snese.. a ja su rad, ze to video je (i dalsi predchozi min drsny), pac vim, ze mym pouzivanim ji nemam sanci znicit, pokud prezila i tohle o nekolik levelu dal. A tenhle zpusob mi porad prijde lepsi a svym zpusobem realistictejsi, nez kdyz borec nakoupi a kladivem zatlouka kudly do kusu betonu.



    MANFRED
    MANFRED --- ---
    LEON_KOWALSKI: Vzít si sekyru, když se chystá člověk sekat dříví, možná zabírá moc místa na harddisku, zláště při založení notesu, ve kterym je napsaný kde co je, bez něhož se nedá najít notes jak se co používá ani seznam co si sebou vzít.
    Nebo třeba sekera teprve čeká, až ji lesní mužici objeví/ znovu vynaleznou.
    Poslední dobou se mi líbí valaška, třeba tahle, akorát výrobce poněkud, jak se tak stává, zešílel s cenou http://www.sharpblades.cz/kolekce/valaska-sharp-blades/
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    Oni ho vlastne uplne normalne pouzivaji ) na rusaka, rozumim )
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    HENNYVILLE: oni ho neznicili, takze argument invalid
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    Noze sou samozrejme od toho aby se nicily. To da rozum. Brat si priklad z Rusaka, Xmedo, ty si vazne inzenyr :-)
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    LEON_KOWALSKI: jak na co.. tenhle CS si teda uz spis setrim na cernej den, pac ho prestali delat, ale schrade SCHF36 mi na nejaky vetve cca do 6cm prumeru vyhovuje vic jak sekera. Udelas Vcko na dva tri seky a zbytek produpnes do zlomu. Malou sekerku je na to opruz tahat a musi byt hodne ostra aby sla pouzit stejne a velka je na to zbytecna.. a skladaci pilka je fajn, ale zas nez kolega rizne jeden klacek mam preseknuty 3-5ks :)

    Na spalky by to bylo o necem jinym samozrejme.



    RASHEEN
    RASHEEN --- ---
    LEON_KOWALSKI: ale houby sekera...pan Maťějka na do jde kuchyňákem! :)
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    XMEDA: na sekání dřeva já osobně používám sekeru, přijde mi to takové praktické celkem.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam