• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    HENNYVILLE: oni ho neznicili, takze argument invalid
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    Noze sou samozrejme od toho aby se nicily. To da rozum. Brat si priklad z Rusaka, Xmedo, ty si vazne inzenyr :-)
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    LEON_KOWALSKI: jak na co.. tenhle CS si teda uz spis setrim na cernej den, pac ho prestali delat, ale schrade SCHF36 mi na nejaky vetve cca do 6cm prumeru vyhovuje vic jak sekera. Udelas Vcko na dva tri seky a zbytek produpnes do zlomu. Malou sekerku je na to opruz tahat a musi byt hodne ostra aby sla pouzit stejne a velka je na to zbytecna.. a skladaci pilka je fajn, ale zas nez kolega rizne jeden klacek mam preseknuty 3-5ks :)

    Na spalky by to bylo o necem jinym samozrejme.



    RASHEEN
    RASHEEN --- ---
    LEON_KOWALSKI: ale houby sekera...pan Maťějka na do jde kuchyňákem! :)
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    XMEDA: na sekání dřeva já osobně používám sekeru, přijde mi to takové praktické celkem.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    LEON_KOWALSKI: CS L T 4116 je todle:

    Cold steel Leatherneck Russian HARD USE 18+
    https://www.youtube.com/watch?v=-qxxj3DH34w


    Kudla tehdy za sestnact stovek. Ukaz mi ktery jiny to snesou :) A ten rus ho ma dodnes.. cas od casu se ho ptam jestli to jeste neznicil a posledne psal ze porad jo, ze se mu to jeste nepodarilo zlikvidovat.
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    XMEDA: No vidíš. Ale je to stejně vošklivý jak ty nový Cold Steely :-D
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    LEON_KOWALSKI: tohle Tanto nema s CS nic spolecnyho ale..
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    XMEDA: No dyť říkám, nová produkce je hnusná, tohle bych si nekoupil ani omylem. Pro mě je to ošklivý tanto :-))
    XMEDA
    XMEDA --- ---

    Microtech Knives Currahee T/E Fixed Knife (4.48in Black Plain ELMAX) 103-1 | Hollow Grind
    https://thehollowgrind.com/...ech-knives-currahee-te-fixed-knife-4-48in-black-plain-elmax-103-1.html
    XMEDA
    XMEDA --- ---



    LEON_KOWALSKI: CS Leatherneck Tanto Krupp 4116 se povedl naramne. Jak je na tom nova D2 verze jsem nemel prilezitost okouknout, ale cena sla vzhuru dost.. a popravde ten nerez nasadil latku kurva vysoko.
    KURE
    KURE --- ---
    DYSTOPIK: sakra, beru z5. oni fakt udelali este vetsi smejd :D


    LEON_KOWALSKI: jj zlata slova stary voyagery byly krasny noze. ted to maj vsecko takovy nejaky prepiceny.
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    MANFRED: Dtto jako Fällkniven - já mám od CS starý nože třeba Voyager, Bushman, Bowie Spike a tak. Ale nový bych si nekoupil. Jednak jsou teď hnusný - novej Voyager a Spike řada se s tou původní nedají ani srovnat, a druhak jsou kvalitou jinde. Jak píšeš - přesun výroby se odrazil na kvalitě čepelí.
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    KURE: je to plech neušlechtilej, ale i přesto jí používám skoro denně. nicméně chtěl jsem spíš poukázat na tu kauzičku se švindlovanejma rybičkama. neni to tak dlouho..
    jen v návaznosti na to, o čem jsi psal:)
    KURE
    KURE --- ---
    DYSTOPIK: rybicka je co jako?
    ano spousta lidi to mela jako mali kluci, tak jsou z ni nameko, ale uprime, kdyby se dalo koupit neco jinyho nikdo by po ni nevzdech.
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    KURE: a co ty rybičky..? :)
    KURE
    KURE --- ---
    MANFRED: z mikovu se neda udelat padelek. :)
    protoze kdyz je kopie lepci nez original, tezko tomu rikat padelek.
    FINSON
    FINSON --- ---
    MANFRED: Připomíná mi to trochu písničku Pepy Nose: "Kdo jde pořád na východ, dojde na západ."
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    LEON_KOWALSKI: Jo, všeobecně to, jak firmy přesunuly výroby do japonska, bylo bezva, horší kvalita byl taiwan, a pak ten hup do číny to přizdil. Dobrý bylo, jak japan byla kvalita, taiwan bylo horší zboží, pak hup, najednou taiwan byla a je kvalita, čína horší zboží a poslední dobou hup, čína je kvalita a vietnam, pákistán, indie horší zboží, pamatuju na plány jak se začne rozvíjet severní afrika a potahnou se výroby tam, pak tam začli muslimákovat a prd :-) Asi jako addidasky:-)
    Ale blbý nože ten CS zas podle mne nejsou, akorát předražený a ta jejich reklama mne nějak míjí....
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    MANFRED: To bude asi stejná story jako s Cold Steelem.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam