• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    JAHODOVE_PYRE
    JAHODOVE_PYRE --- ---
    LEON_KOWALSKI: a nebo 648 x velká prdel, kdy z 5. patra házíš naplněný šprcky s vodou po kolejdoucích ( mileneckej prá je za 10!)
    JAHODOVE_PYRE
    JAHODOVE_PYRE --- ---
    LEON_KOWALSKI: to je přímo orgasmická lavina
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    MANFRED: To je 648 šprcek :oD
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    XMEDA: Nebo 216 krát tohle :-)
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    XMEDA: popravdě, tohle Schrade bych nechtěl ani 1x. není to můj šálek kávy.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    LEON_KOWALSKI: tak ty velky mikrotechy za 8k jsou aspon z Elmaxu :)

    Ale taky za to mas treba 8x tohle z 1095 uhlikove oceli

    MANFRED
    MANFRED --- ---
    XMEDA: To je k ničemu, nůž taky řeže, ale pravý užití všech věcí je sekat s nima dříví nebo mlátit do šutrů :-)
    Jinak tu pilu znám, protože jsme jí koupili babce co šla do důchodu spolu s dalšíma nástrojema na zahrádku, ale survivalistka to teda nejni..vlastně jo, chodí na houby s košem na přežití :-)
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    XMEDA: tak nože za 8 litrů bez daně to není nic moc, to dělá i Cold Steel (Laredo 15.000, Trailmaster 11 250 Kč- například) a Mikrotech má snad všechny dražší než 8 bez daně.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    MANFRED: nestaci ti ze na sebe malem pokaceli nekolik stromu? :D
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    XMEDA: Tak to musí štípat dříví a třískat šutry uplně nahovno. Nebrat.
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    XMEDA: není někde video jak s tím sekají? Tady na to jenom čumí.
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    A s nozema za 8k bez dane me teda hodne podcenujes ) az uvidis co mi prijde na podzim za raketu tak budes u monitoru brecet jak dite )))) nejsem zadnej prizdiarac )))
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    a katanapilu mate?

    СУПЕР Пила - SILKY KATANABOY
    https://www.youtube.com/watch?v=QYRn3CTh4aM
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    XMEDA: Mne u tý valašky bere to, že se dá používat i jako hůl, Ty Tvoje by tak možná užil maximálně Tyrion Lannister :-)
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    XMEDA: ale jinak při pohledu na ty buřt jsem dostal na ně chuť - jdu do ledničky, mám tam Csípős kolbász :-))
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    Ja se nemam s cim smirovat, prirovnavat kudly ktery padaj z vyrobni linky jedna za druhou s rucni praci je invalid. Je mi to vlastne svym stylem u prdele, ale je mi to hlavne totalne k smichu, zabava jednoduchych lidi pro me vzdy byla nepochopitelna.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    MANFRED:
    u don't say :))

    Топоры Ермак и Тайга3
    https://www.youtube.com/watch?v=sEkMKs_xPRM

    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    XMEDA: to je super, sekáš dřevo nožem, ale buřty pečeš na železných vidličkách co si nosíš s sebou :-))
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    HENNYVILLE:Ale jo, ja samozrejme chapu, ze se nemuzes smirit s tim, ze to neni kuchynsky ogato kamikaze od kovare natotata z osady šinčin za osm litru bez dane a ze s tim nekraji cibulku na kosoctverce :)) Je to proste uzitkova kudla a oni zkousi co snese.. a ja su rad, ze to video je (i dalsi predchozi min drsny), pac vim, ze mym pouzivanim ji nemam sanci znicit, pokud prezila i tohle o nekolik levelu dal. A tenhle zpusob mi porad prijde lepsi a svym zpusobem realistictejsi, nez kdyz borec nakoupi a kladivem zatlouka kudly do kusu betonu.



    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam