• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    CROSS: to te kontrolovali tak dukladne na letisti? Nebo v aute?
    Ja snad v aute jeste nikdy nemusel zastavovat, za tech 27 let
    CROSS
    CROSS --- ---
    BLOWUP: jasný, něco takovýho jsem si myslel. Já nic podobnýho neplánuju, ptám se ze zvědavosti. Zatim jsem jenom jednou besedoval s celníkem na téma kubotan, ale ten je povolenej. Ale poreferuj :-]
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    CROSS: myslim ze o hadani se to moc nebude, budto mi to daji, nebo ne.
    Ja jako duvod napsal "sberatel". Kdyztak poreferuju jak to dopadlo :-)
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    LEON_KOWALSKI: no uz jsou u mnoha veci drazsi nez noze-nuz a byvalo to naopak, srovnavam jen navzajem.. ze se zvedaji ceny - ok, ale kdyz na jednom webu stoji kudla devet stovek a na druhym dvanact..
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    CROSS: imho na to ze nejses albanec :D
    CROSS
    CROSS --- ---
    BLOWUP: na co se dá taková výjimka uhádat? Na automatickou pušku bych to chápal, pokud je někdo aktivní střelec, ale u vystřelováku? Na sběratelství?
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    BLOWUP: tak to je napytel teda :( snad nam dlouho vydrzi ze tohle zatim u nas omezene neni
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    XMEDA: to si stěžuj u toho idiota z ČNB - Miroslava Singera, ten dojebal kurzy. :-(
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    BLOWUP: Jo, a samozrejme ti ho zabavej
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    SIRIUS: tak urcite pokuta, a obavam se ze mas prusvih toho druhu ze by ti mohli vzit i ty legalni zbrane. Snad ne hned napoprvy, myslim.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    NEVILL: taky to nechapu, nejspis nejakej iracionalni slunickovej expert.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    BLOWUP: Tak, zadost podana. Kurva, jestli mi to schvalej, tak si ho budu fakt muset koupit. Kurva kurva kurva, takovejch penez zase.
    A to jsem jeste mel cukani si tam napsat o povoleni na plne automatickou pusku, ale vezmeme to pomaloucku, polehounku.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    BLOWUP: To jsem nikdy nepochopil proč je balisong skoro všude zakázanej? Jako fajn, když se zacvakne pojistka, tak je to v podstatě jako pevný nůž, ale to člověk rovnou může nosit pevný nůž. Navíc (až na nějaké mistry) to člověk ani nijak zvlášť rychle nevytasí a při nějakém tom mávání si může sám sobě omlátit klouby a pořezat se. Není to spíš tím že tyhle nože byly v příliš mnoha akčních filmech?
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    BLOWUP: co se vlastne stane kdyz by te s nim chytli je to prestupek za pokutu nebo nejakej vetsi prusvih?
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    LEON_KOWALSKI: posledni rok dost narazili ceny..
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    SIRIUS: Tak ja ze svejch vsech nozu nosim edc jen sebenzu a Titan sepp od oberland arms, ostatni mam jen pro to ze je mam. Ale spis jsem si rikal, ze tu zadost podam, rovnou i na balisonga, jako test. Nosit ho ale nebudu nejspis i kdyby mi to dovolili.
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    BLOWUP: tak to je naprd, byt ono je to hezke i jen tak do sbirky
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    SIRIUS: Nemuzu. Ale uvazuju kvuli nemu podat zadost o vyjimku.
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    BLOWUP: to je dobra volba, ten si urcite kup :-) muzes ho ale ve svycarsku nosit jako edc?
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    LEON_KOWALSKI: dekuju, uz mam avispu v ruce, jsem nadsenej a lituju, ze neni pro me. super zpracovani Desert G10 stonewash cepel, nabrousena ze holi po cele delce uplne bez problemu. Krasnej kompaktni nozik co ma RAT 1 tak ma avispa taky a v necem lip. Fakt se mi moc libi.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam