• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    NEVILL: taky to nechapu, nejspis nejakej iracionalni slunickovej expert.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    BLOWUP: To jsem nikdy nepochopil proč je balisong skoro všude zakázanej? Jako fajn, když se zacvakne pojistka, tak je to v podstatě jako pevný nůž, ale to člověk rovnou může nosit pevný nůž. Navíc (až na nějaké mistry) to člověk ani nijak zvlášť rychle nevytasí a při nějakém tom mávání si může sám sobě omlátit klouby a pořezat se. Není to spíš tím že tyhle nože byly v příliš mnoha akčních filmech?
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    BLOWUP: co se vlastne stane kdyz by te s nim chytli je to prestupek za pokutu nebo nejakej vetsi prusvih?
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    LEON_KOWALSKI: posledni rok dost narazili ceny..
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    SIRIUS: Tak ja ze svejch vsech nozu nosim edc jen sebenzu a Titan sepp od oberland arms, ostatni mam jen pro to ze je mam. Ale spis jsem si rikal, ze tu zadost podam, rovnou i na balisonga, jako test. Nosit ho ale nebudu nejspis i kdyby mi to dovolili.
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    BLOWUP: tak to je naprd, byt ono je to hezke i jen tak do sbirky
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    SIRIUS: Nemuzu. Ale uvazuju kvuli nemu podat zadost o vyjimku.
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    BLOWUP: to je dobra volba, ten si urcite kup :-) muzes ho ale ve svycarsku nosit jako edc?
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    LEON_KOWALSKI: dekuju, uz mam avispu v ruce, jsem nadsenej a lituju, ze neni pro me. super zpracovani Desert G10 stonewash cepel, nabrousena ze holi po cele delce uplne bez problemu. Krasnej kompaktni nozik co ma RAT 1 tak ma avispa taky a v necem lip. Fakt se mi moc libi.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    BLOWUP: ok, uz vidim. To neni reseni, ja shanim nejakej OTF.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    LEXXA: 5500 je kterej?
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    BLOWUP: nekupuj. 5500 je imho hezci.
    dalsi otazky?
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    reknete mi nekdo prosimvas at si ten Benchmade infidel nekupuju. dik.
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    KALIF_WH: v Brně tady

    Můj Nůž.cz
    http://www.mujnuz.cz/

    distribuční sklad a vzorkovna
    Dornych 128/424
    617 00 Brno

    Tel.: +420 604 66 00 55

    Po 9:30 - 17:30
    Út 9:30 - 17:30
    St 8:00 - 15:30
    Čt 9:30 - 17:30
    Pá 9:30 - 17:30
    Polední přestávka - ve všední dny 12h-13h
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    FINSON: Nemam te rad :-) ja jsem je tam prehlednul. Ale uz delsi dobu se mi moc libi.
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    Jeste s musim omluvit Sulcovi, ted pred chvilkou se ozval, mailem. Narozdil od nej ale povazuju telefon za efektivnejsi zpusob komunikace, kor kdyz clovek potrebuje neco zjistit promptne.
    FINSON
    FINSON --- ---
    KALIF_WH: A mají Manly! Tohle nedopadne dobře... ne pro moji peněženku :-(
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    ELDERIK: Dekuju, to je fajn tip, urcite ho nekdy vyuziju, uz sem pomalu zacinal mit dojem ze se vetsina pevnych kramku, kde se necha koupit nuz, odebrala do vecnych lovist. Kazdopadne avispu uz mam na ceste, byli na me velice hodni v nize zminenem eshopu.
    ELDERIK
    ELDERIK --- ---
    KALIF_WH: Dojdi si do HQH (pokud ten shop najdeš - navigace se hodí:-)).

    HQH shop Avispa

    Jo a otevíračku maji taky docela na těsno. co mi naposled posílali emailem tak je:

    Pondělí - Středa 11:00 - 17:00 h.
    Čtvrtek 11:00 - 18:00 h.
    Pátek 11:00 - 16:00 h.

    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    kdyby nekdo potreboval typ na fajn sluzby tak doporucuju http://www.vintagewear.cz Byli opravdu super ochotny, po telefonu se mi pani okamzite podivala jestli tu AVISPU maji skladem a i kdyz sem ji volal okolo 3. do pulhodiny zadala tu zasilku na postu a od posty mi prisla potvrzovaci SMS ze to maji a zitra odpo doruci. Sulc, ktery ma na strankach, ze povazuje telefon za neefektivni komunikaci a na mail reaguje obratem, doted na dotaz neodepsal.
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    Potreboval bych poradit, netusi nekdo z vas jestli se necha v praze v kamenne prodejne nekde sehnat Avispa, potreboval bych ji jako darek do patku a spolehat v tomhle na dodani z eshopu mi prijde riskantni. Diky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam