• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    MANFRED: Jo, to jsem tam tuším před časem zahlídnul...někdo si pochvaloval čínskou Sebenzu myslím, už nevím přesně... :-)
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    NEVILL: Nevim, už na knife nelezu, naposledy když lidi, který dlouhodobě odsuzovali fejky se naučili nakupovat z číny a tedy je začli silně vychvalovat, to bylo asi tak v době 143 velký hádánice :-)
    Já teda až zas mi jebne a něco vyplodim z plocháče, vsadim si na nějaký CPM ko, S90V nebo S110V od CI:-)
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    SAMOUT: Tak ja se odrazim od historie Sakai, tam vzniklo moderni JP nozirstvi jak ho zname dnes. Treba tady je to popsany http://www.chefknivestogo.com/hiofsaknma.html
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    HENNYVILLE: Jenom 400? Není to málo, Antone Pavloviči :-)?
    JIKE
    JIKE --- ---
    NEVILL: já bych řekl že VG1 je hodně dobrá nejlíp v sendviči
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    Ted zrovna asi poslednich 400 let sou in japonsky uhlikovky :-)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    MANFRED: a která ocel je teď zrovna in kromě těch dvou zmíněných? :-)
    KLATIC
    KLATIC --- ---
    MANFRED: vsechno prichazi ve vlnach :)
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    HENNYVILLE: Já to nemyslim tak, že by ty ocele byly špatný, konečně z elmaxu je muj non plus ultra Brunhilda :-) ale dycky se vyskytne chvíle, kdy jsou děsně in, celý knife se z toho ouplně zfamfrní, nakoupí, chválí, shání, dělá z toho a pak odejdou z hledáčku...a nastoupí jiný :-)
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    MANFRED: Náhodou, já mám na testování jeden kuchyňák z D2 a sem z něj absolutně odvařenej )
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    Divný, myslel jsem že elmaxová mánie už opadla, jako D2ková a podobný.....
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    XMEDA: tak urcite z elmaxu, a budou se o to moct opirat pri stavbach dalnice jeste za par stoleti.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    KALIF_WH: tak krumpac je urcite sikovny nastroj :) Ale samozrejme jedine z Elmaxu! :)
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    XMEDA: njn. Az jednou budu mit touhu poridit si neco, cim se bude moct ohanet jeste muj pravnuk, poridim si krumpac. Vydrzi jeste dele, v pripade potreby vymenis jen nasadu, je zhruba stejne elegantni, za zminenou cenu budu moct vybavit cele prapotomstvo a pri trose sikovnosti i s krumpacem namazes chleba pastikou :-)
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    LEON_KOWALSKI: ber to tak, ze s tim bude sekat jeste tvuj pravnuk :)
    RASHEEN
    RASHEEN --- ---
    za ty penize si mohly dat zalezet aspon na tom kydexu..je to deravy jak usta stare zeny...
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    Jo, tak 5730 Kč za tohle, to je jako zadarmo. Už běžím rozbít prasátko, umí to sekat roxory, super! To se mi hodí, denně cestou do práce sekám roxory a někdy i cestou z práce!
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    mmmm..

    FEK5150 FirstEdge Elite Field Fixed Blade
    https://www.youtube.com/watch?v=QYhiVwqSnVE
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    KALIF_WH: bohužel... :-(
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    Musim policii nahlasit, kde si hodlam ty dva vrazedny nastroje zakoupit. Ukazuje se, ze povoleni k dovozu stoji jen dvacku a ten obchodnik odsud by o nej musel zadat spolu s moji bumazkou taky, takze je pro me nejjednodussi si dovoz / koupi ze zahranicniho eshopu zaridit sam.
    Napada vas, pratele ve zbrani, nejaka obzvlaste vyhodna moznost kde by se produkty benchmade daly zakoupit?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam