• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    Nevíte někdo kde v Praze v kamenném obchodě pořídit takový ten mini Victorinox šroubováček na brýle?

    Victorinox mini šroubovák | heureka.cz
    http://m.heureka.cz/naradi/victorinox-mini-sroubovak/
    GGG
    GGG --- ---
    LEON_KOWALSKI:
    ALDARION:
    ma to 5,5 cm zavreny to neni uplne EDC
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    GGG: Už je to v době ocelových per, takže perořízek spíš ne, ale myslím, že se tak kdysi té malé čepelce říkalo. Myslím, že to je EDC nůž předválečné doby pro běžného městského člověka, kdo by nosil velkou kudlu, byl by divnej. ;)
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    GGG: já to používám (Victorinox Ranger) Když s dcerou (6 let) modelujeme, nebo děláme kraviny z papíru. Nůžky, malej a velkej nůž a ideálně mi u toho sedí v ruce

    Tenhle
    GGG
    GGG --- ---
    Vcerejsi akvizice:
    Wester & Butz - Solingen, strenka perlet........ za 150 kč .)

    Holi to jako britva, nevite k cemu se tyto miniaturni noziky pouzivaly?





    "Wester Bros.Cutlery Co." existed 1904-1967 in New York City.
    Charles and Max Wester were the owners.
    It was originally founded in 1891 as Jacoby & Wester.
    Wester Brothers was the sole inporter of goods made by Wester & Butz of Solingen.
    The owner of Wester & Butz was August Wester, father of Charles and Max Wester.
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    uff, oni změnili přihlašování, ještě že si pamatuju svůj login :-)
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    díky pánové za připomenutí, už jsem na knifu nebyl tak rok, byz vás bych si na něj nevzpomenul :-D

    jdu tam udělat pravidelnou oční vizitaci :-)
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    NEVILL: To byla děsná sranda. Já pochopim, proč si někdo fejky kupuje, je to jeho věc a boj, ale legrační tam bylo to otočení o 180 :-)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    MANFRED: Jo, to jsem tam tuším před časem zahlídnul...někdo si pochvaloval čínskou Sebenzu myslím, už nevím přesně... :-)
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    NEVILL: Nevim, už na knife nelezu, naposledy když lidi, který dlouhodobě odsuzovali fejky se naučili nakupovat z číny a tedy je začli silně vychvalovat, to bylo asi tak v době 143 velký hádánice :-)
    Já teda až zas mi jebne a něco vyplodim z plocháče, vsadim si na nějaký CPM ko, S90V nebo S110V od CI:-)
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    SAMOUT: Tak ja se odrazim od historie Sakai, tam vzniklo moderni JP nozirstvi jak ho zname dnes. Treba tady je to popsany http://www.chefknivestogo.com/hiofsaknma.html
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    HENNYVILLE: Jenom 400? Není to málo, Antone Pavloviči :-)?
    JIKE
    JIKE --- ---
    NEVILL: já bych řekl že VG1 je hodně dobrá nejlíp v sendviči
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    Ted zrovna asi poslednich 400 let sou in japonsky uhlikovky :-)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    MANFRED: a která ocel je teď zrovna in kromě těch dvou zmíněných? :-)
    KLATIC
    KLATIC --- ---
    MANFRED: vsechno prichazi ve vlnach :)
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    HENNYVILLE: Já to nemyslim tak, že by ty ocele byly špatný, konečně z elmaxu je muj non plus ultra Brunhilda :-) ale dycky se vyskytne chvíle, kdy jsou děsně in, celý knife se z toho ouplně zfamfrní, nakoupí, chválí, shání, dělá z toho a pak odejdou z hledáčku...a nastoupí jiný :-)
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    MANFRED: Náhodou, já mám na testování jeden kuchyňák z D2 a sem z něj absolutně odvařenej )
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    Divný, myslel jsem že elmaxová mánie už opadla, jako D2ková a podobný.....
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    XMEDA: tak urcite z elmaxu, a budou se o to moct opirat pri stavbach dalnice jeste za par stoleti.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam