• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    DRACONIK
    DRACONIK --- ---
    Muzu na vystavu se psem?
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    WITTGENSTEIN: Yoshikazu Ikeda, san mai, aogami #1 (ze ktere skoro nikdo nedela) gyuto, komplet zakazkovej rozmer. Bude na tom hodne specifickej vybrus, a presto symetrickej. Ve zkratce, neco mezi Gesshin Hide a Mizuno Akitada hontanren, akorat v nejlepsi uhlikovce na svete :-)
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    HENNYVILLE: Co je to konkrétně?
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    SAMOUT: Podle poslednich zprav to vypada na leden/unor. Sam uz se na nej tesim jak maly dite )
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    HENNYVILLE: A kdy tobe vlastne dorazi ten zakazkovej zazrak :-)?
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    UBU: Ale ja se rad trapim s kamenama )
    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    UBU: aha.. ok, díky.. já pořád hledal japonský web a nedošlo mi že jako výrobce je francouzská firma.. ^_^;
    UBU
    UBU --- ---
    HENNYVILLE: hele, ale zas tohle muzes brousit na ocilce Quintum a nemusis se trapit s kamenama :-)
    UBU
    UBU --- ---
    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    UBU: má ta firma nějaký svůj web? (nějak se mi to nedaří vygooglit, a ze zvědavosti bych se rád kouknul na ceny..)
    FINSON
    FINSON --- ---
    ISCH: Nevím vůbec, jestli mi vyjde ta neděle, zítra se tam určitě nedostanu, je mi líto...
    ISCH
    ISCH --- ---
    Když se tu zmínila výstava... Nenudíte se někdo zítra kolem jedné? Nějak mi odpadli všichni tahači stolů, já jsem indisponovaná a ve dvou by to byla větší "sranda", než je mi milé...
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    UBU: To stoji custom Honyaki z Tamahagane od Ikedy :-)
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    FINSON: Já tam teda tradičně nejdu, ale je.
    FINSON
    FINSON --- ---
    Ježiš ona je teď výstava? Hmm... že bych zašel?...
    VACA
    VACA --- ---
    VECTOR: btw tuhle nedeli bude v praze ta vystava nozu.. Bude tam nozu mraky, vsechny si muzes prohlitnout i ohmatat:) Budou tam jak prodejci prefabrikovanejch kudel, tak ale i noziri jez noze vyrabeji ruco a kazdej je tedy jedinecnej.

    Mozna by to pro tebe mohla bejt zajimava zkusennost pred prvnim nakupem...
    UBU
    UBU --- ---
    https://www.kulina.cz/japonsky-nuz-dai-sensei-265-cm-de-buyer/d-86012/ Tak vlastně si furt nejsem jist, jestli je to prdel nebo ne.
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    VECTOR: Zajímavej je ten kovovej hřbet rukovítky, připomíná mi to starý zavíráky, který to měly taky a byly určený pro pramédi, protože to sloužilo jako křesadlo. Což ale tohle nebude :-)

    Co jinak, na výstavu se doufám chystáte?
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    nevím jestli proběhlo ale Haha


    FINSON: ty Case jsou roztomilý ale GEC nebo Queen to je fakt pro puristy, to už raději opinel...
    FINSON
    FINSON --- ---
    VECTOR: Předraženej hipsterskej slipjoint. Neříkám, že je škaredej, ale ta cena je podle mě mimo. Pokud chceš podobný styl, koukni na produkci firem Case, Great Eastern Cutlery nebo Queen...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam