• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    KURE: Nebudu tu rozjíždět nějaký pochybný flejm s tak nedomrlým oponentem jako jsi ty.
    Jen bych ti chtěl pogratulovat že jsi použil víc vykřičníků v jednom příspěvku než jakýkoliv patriot v tý diskuzi o tom "negrovi" na letáku z lídlu.
    KURE
    KURE --- ---
    WAMP_ELF: víš ja osobne opovrhuju timhle přepíčenym ultra korektnim omlouváním se za všechno a varováním před vším. a to v libovolný formě.
    Ale Ty jsi uhodil hlavičkou o hřebíček hned několikrát.
    O to lépe že jsi hned v druhý větě neopoměl zdůranit, že ty sám jsi krví zbrocený heroj s kterým to nehne, ale vystupuješ na ochranu duševně labilních pacifistů který by to náhodou mohli vidět.

    Jedná se o video! Nekdo postnul video se šokujícím obsahem! Na internet! Vždyť by to mohl někdo vidět!
    Jo a BACHA, je na tom videu nůž! To je nehoráznost, tady v tomhle klubu, na to sou jiný auditka!

    Ty jsi online první den? A zrovna jsi se lognul na nyx, nebo na co si hraješ?
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    XMEDA: ty ses fakt idiot
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    KURE: Na tohle jsou tu jiný auditka a člověk co tu očekává max video jak se někdo říznul při broušení to fakt vidět nepotřebuje. Věřím že xmeda to sem dal bez popisku nikoliv proto že že by tím něco myslel ale právě to že je jeho povaha je taková že ho ani nenapadlo jaké to může v někom vyvolat pocity.
    Každopádně jsem rád za tvojí reakci, pobídla mě k tomu abych důvodně popsal proč to sem nepatří. Ještě něco podnětnýho? Třeba vychladni?
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    WAMP_ELF: je to orientacni video ze 100% realisticke praxe.. pro ty, kteri nevi, ze s nozem se nezapasi pokud muzes zdrhat
    KURE
    KURE --- ---
    WAMP_ELF: uklidni se.
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    XMEDA:
    WAMP_ELF: Věřme v překlep či moc ovvěžovadla, pro Méďu to nejni typický, není to nůž od Schrade.
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    XMEDA: VAROVÁNÍ PRO SLABŠÍ POVAHY
    je to video zobrazující ubodání, pravděpodobně neslučitelné s životem, snímaný bezpečnostní kamerou. Já jsem celkem zvyklej odebírat nožem život zvířatům ale (možná i proto..) dost se mi z toho zhoupl žaludek. Nevím proč to sem xmeda dal, doteď jsem si myslel že to je jen uepn frík ale asi to je normální magor.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    SUMIE_DH: nasel jsem tohle,
    http://medin.cz/data/filecache/fromgallery/medin_servis_renovace.pdf
    mikrotonove noze tam brousi za 115-450
    SUMIE_DH
    SUMIE_DH --- ---
    Zkusim to i tu, treba se nekdo najde nekdo schopny poradit s touto specialitkou:

    Nedavno se nam dostal do rukou sankovy mikrotom Meopta 596 s dlouhym klinovym nozem. Vite o nekom kdo by umel mikrotomovy nuz bez poskozeni nabrousit [je to citlive zarizeni, i mrnavy zub bude videt na rezu, ten se pak spatne barvi a obecne to nevypada hezky] ? Ja si na to netroufnu, nebot s tim vubec nemam praxi, nemam vybavu a navic jsem manualni kopyto.
    Mikrotom stoji v http://brmlab.cz, takze by se hodil nekdo z Prahy a okoli.

    PAWLEEQ
    PAWLEEQ --- ---
    Ahoj. Netušíte prosím někdo jaká ocel se nejlíp hodí na pilový list truhlářské čepovky? Případně, kde se dá kousek v tloušťce kolem 0.5 mm pořídit?
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    Take jsem vam vsem chtel poprat vsechno skvele do noveho roku, at se na vas lepi jen kvalitni materialy a vase ostri se nikdy neztupi :-)

    JIKE
    JIKE --- ---
    Tak NOŽOMILOVÉ! Přeji Vám mnoho kvalitních kudel v 2017!!!

    GGG
    GGG --- ---
    od jeziska....

    GGG
    GGG --- ---
    VXP: diky!
    VXP
    VXP --- ---
    GGG: http://www.bladeforums.com/forums/showthread.php/711044-Spyderco-Sharpmaker-ceramic-rod-grits

    medium is 20 microns
    fine is 9 microns
    ultra fine is 7 microns

    medium 15
    fine 6
    ultra fine 3

    These are the answers I have received from Sal.

    a podle převodníku... http://www.gessweincanada.com/category-s/11328.htm

    20 mikronů ... grit cca 1000
    15 mikronů ... cca 1200
    9 mikronů ... 1800
    7 mikronů ... 2800
    3 mikrony ... 8000

    tak je otázka, kde vzali ty údaje o mikronech :)
    GGG
    GGG --- ---
    XMEDA: A kdyz to brousim na TRI-ANGLE Spydreco? Jakou to ma hrubost ty jejich brousky?
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    PETER_PAN: vetsina lidi je spokojena s nozem nabrousenym na 1000 grit, protoze to ma porad jeste maly zoubky a stejne to hned doprasi hazenim do drezu plnyho nadobi. Pokud je to kudla trochu smysluplna a uzivatel se o ni hezky stara tak 1000 pak 3000 pak Al2O3 keramika nebo hrana matne brousenyho skla nebo bridlice a pak to krasne holi.
    DACELO
    DACELO --- ---
    PETER_PAN: Pouzivam na noze, dlata a hobliky umely kamen 500/1200 a pak bridlici (neco mezi 3-8k). Kuchynaky potom obtahuju "v provozu" keramickou tyckou, kdyz mam pocit, ze neberou tak, jak bych si predstavoval.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam