• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    JOHNY_SMRZ
    JOHNY_SMRZ --- ---
    VXP: Znamena to ze si to reichu nemuzu vzit leathermana? Protoze ten se da bez problemu otevrit jednou rukou.
    SWIST
    SWIST --- ---
    VXP: jo tenhle článek znám, ale nejsem si jistý jestli je aktuální
    VXP
    VXP --- ---
    SWIST: Německo
    Orientační přehled zakázaných sečných a bodných zbraní:
    - Jednoručně otvíratelné nože s pojistkou (bez omezení délky čepele)
    - Nože s pevnou čepelí (Messer mit einer feststehenden Klinge - ne zavírací nože) delší než 12 cm
    - Motýlkové nože (Butterflymesser) – skládací nože s dvojdílnou sklopnou rukojetí
    - Vystřelovací nože (Springmesser) s čepelí vycházející směrem dopředu
    - Vyhazovací nože
    - Boxer-nože jakož i pěstní nože (Faustmesser)

    Výjimku u pěstních nožů představují nože majitelů loveckých lístků a u povolání zpracovávajících kůži a kožešinu

    Kapesní nože jsou v zásadě povoleny – rozhodující je účel a užití nože. Výslovně povolené jsou nože s jednostranně nabroušenou čepelí, jejíž délka je kratší než 8, 5 cm.

    Povolené jsou také vyhazovací nože, jejichž čepel vystřeluje z rukojeti ze strany a

    - není delší než 8,5 cm,
    - ve svém středu vykazuje minimálně šířku 20 % své délky,
    - není oboustranně naostřená a
    - má spojitý hřbet, který se směrem k ostří zužuje.

    Povoleny jsou rovněž záchranné nože (řezače pásů).
    SWIST
    SWIST --- ---
    Netušíte prosím vás někdo jak je to teď aktuálně v německu s noži? Stále platí že jsem do 8 cm v pohodě i pokud se dá otevřít jednou rukou a má pojistku? (nebo si to pamatuju blbě? ) vím že tlačnou dýku musím nechat doma, ale alespoň leathermana bych chtěl mít u sebe..
    CAR2N
    CAR2N --- ---
    predelavka cold steel srk
    New life for a CS SRK | Bushcraft USA Forums
    http://bushcraftusa.com/forum/threads/new-life-for-a-cs-srk.2629/
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    FINSON: mne se hodne libi ten horni tvarove, jinak ty druhy dva jsou taky hezky jenom mam pocit ze by pro me byly az moc masivni
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    FINSON: jak to vypada rozebrany?
    FINSON
    FINSON --- ---
    Na jinú notečku:
    Jak jsem tady psal, že Sebenza má konkurenci, tak Sebenza to prohrála a už je pryč z baráku. Prostě flippery s kuličkama mi vyhovují mnohem víc. No a teď má konkurenci ZT:

    LEXXA
    LEXXA --- ---
    FINSON: case and point
    FINSON
    FINSON --- ---
    LEXXA: Jasně, páč tanto Japonci vymysleli na štípání dřeva :-)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    FINSON: nepremyslej nad obsahem ale nad vniterni argumentaci pisatele. za me to video ma jednoznacny podtext. neni to tanto a je to zly. kdyby ten nuz mel tanto cepel nic z toho by se nestalo.
    FINSON
    FINSON --- ---
    Fakt nechápu, proč do klubu o nožích, kde se osazenstvo za posledních 5+ let moc nemění a kde se cca každý druhý úplněk rozjede větší nebo menší debata o boji nožem a jeho následcích, postovat nekvalitní video s tím, že jdu osazenstvo edukovat o tom, že nůž je věc, kterou se dá ve rvačce pořezat, pobodat a zabít.

    Mně osobně je to fuk, ale jestli to někomu vadí, napište mi, klidně do pošty, a já to tady máznu. Nejsem ale čistič od přírody, spíš všechno v diskusích nechávám, aby se dalo dohledat, kdo jak se kdy vybarvil ;-)
    VXP
    VXP --- ---
    BRUKEV: o nic moc jsi nepřišel... já po tom wamp_elfovu příspěvku čekal nějakej masakr a už jsem viděl i horší věci (třeba když Fuka před lety sdílel článek o snuffu)
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    :(

    A mně to video nejede
    LEIN
    LEIN --- ---
    kua ten ignore funguje krasne :D preji vsem krasny den, brzy hodim novy, vyrobeny "nuz" i sem :)
    FINSON
    FINSON --- ---
    XMEDA: Jako naložil mu skútrista pěkně, ale jaký je smysl tohohle příspěvku tady?
    KURE
    KURE --- ---
    WAMP_ELF: :) pojem sarkazmus uz jsi slysel?
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    KURE: Nebudu tu rozjíždět nějaký pochybný flejm s tak nedomrlým oponentem jako jsi ty.
    Jen bych ti chtěl pogratulovat že jsi použil víc vykřičníků v jednom příspěvku než jakýkoliv patriot v tý diskuzi o tom "negrovi" na letáku z lídlu.
    KURE
    KURE --- ---
    WAMP_ELF: víš ja osobne opovrhuju timhle přepíčenym ultra korektnim omlouváním se za všechno a varováním před vším. a to v libovolný formě.
    Ale Ty jsi uhodil hlavičkou o hřebíček hned několikrát.
    O to lépe že jsi hned v druhý větě neopoměl zdůranit, že ty sám jsi krví zbrocený heroj s kterým to nehne, ale vystupuješ na ochranu duševně labilních pacifistů který by to náhodou mohli vidět.

    Jedná se o video! Nekdo postnul video se šokujícím obsahem! Na internet! Vždyť by to mohl někdo vidět!
    Jo a BACHA, je na tom videu nůž! To je nehoráznost, tady v tomhle klubu, na to sou jiný auditka!

    Ty jsi online první den? A zrovna jsi se lognul na nyx, nebo na co si hraješ?
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    XMEDA: ty ses fakt idiot
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam