• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    VACA: ok :-)
    ten Matus je hrozne schopnej. Kdyztak sleduj jeho blog http://matuskalisky.blogspot.cz/
    VACA
    VACA --- ---
    HENNYVILLE: Ó to je pro mne pocta. Slibuji, že toto tajemství nikde nikomu nikdy neprozradím.

    Jo ten němec mě zajímá.

    Jestli už jsi to tu někdy psal tak mě to minulo, sorry taky to tu nesleduju furt. A díky
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    VACA: Samozrejme ze je to tajny, vzdycky je vsechno tajny, ale tobe to reknu. Tak teda poslouchej, nechavam si delat dva. Ptas se na oba? Ten v DE-Matus Kalisky, HT tam tomu dela nejakej mistni king Jurgen Schvanz, ten v JP dela Yoshikazu Ikeda, ale to uz jsem tu psal nekolikrat.
    VACA
    VACA --- ---
    HENNYVILLE:kdo ho dělá? Jestli to neni tajný..
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    SCHF56LM Schrade Frontier Full Tang Fix
    https://www.youtube.com/watch?v=P04kMMn815M
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    HENNYVILLE:
    LA_PIOVRA:
    hmmm.. já ho už zredukoval z 250 na 210... tak příště.
    Ale díky každopádně dobrý vědět.
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    WAMP_ELF: bez prdele ti reknu, ze beznej uzivatelskej nuz s dobrym a funkcnim profilem mam otestovanej na desitkach JP nozu je 225mm. Aktualne se mi jeden vyrabi v JP, dalsi, delsi, se mi dela 262mm dlouhej (jen pro zajimavost, dela se v DE a bude to z DE uhlikovky 1.2442 a bude to honyaki) ve zkratce, radeji delsi nez kratsi, tak jak pise LA_PIOVRA.
    FINSON
    FINSON --- ---
    WOJTYLA: Ale ale!? >:-D
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    FINSON: LOL

    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    WAMP_ELF: zalezi na tom, co a jak krajis, obecne se ale da rict, ze je castejsi, ze lide lituji, ze nekoupili delsi, nez ze lituji, ze nekoupili mensi.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    CROSS: spis jsem to myslel obecne.
    CROSS
    CROSS --- ---
    LEXXA: on ho právě vyrábí sám, ne? Nebo jsem to špatně pochopil.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    FINSON: pink link?
    FINSON
    FINSON --- ---
    Jinak ad piraňky: Podařilo se mi nedávno při hrabání se v kapse u tenkých plátěných kalhot odjistit tu DNA, kterou jsem tam měl hozenou bez klipu spolu s tím, co jsem hledal (nejspíš klíče) - přestože na hřbetu nemá ostří, špička čepele je natolik špičatá a ostrá, že při tom otevření řízla kapsu i gatě a čepel nože mi skrz ty gatě prostě vyjela ven. Jo, jsem kretén, ale udělalo mi radost, jak je to z fabriky dobře nabroušený :-)
    FINSON
    FINSON --- ---
    WOJTYLA: OK, trochu jsi mě zviklal, ale byli to fakt oni :-) Někdo mi tady potom doporučil pvk.vegas, od nich jdou nějaký Microtechy taky, záleží, co chceš za model - tam nebyl problém s ničím, od nich mám ty vystřelovací piraňky.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    WAMP_ELF: nevim do ceho jdes ale ujisti se ze ten kdo noze vyrabi pouziva stejne miry jako ty. ja si objednal 210mm a dostal jsem svini rozhodne vetsi nez 210mm
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    FINSON: mno lámo tak taky nic chtěl ID ana mojí otázku proč mi neodpovídaj tak je jebu...

    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    WAMP_ELF: neco mezi gyuto a santoku takze si sam odpovim- 200mm...
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    jakou doporucujete delku cepele pro hlavni japonskej kucharskej nuz? Netusim jak to presne nazvat, ale snad me pochopite. zkousim takovej hybrid....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam