• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    Shigefusa Kitaeji Gyuto, kasumi finish by Badgertooth /AUS/

    Shigefusa Kitaeji petty 135mm, cela rada Kitaeji ma asi nejkrasnejsi damasek co jsem kdy videl



    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    vam to tady trochu zaseru tapetama )
    ultra precizni kasumi od jednoho silenyho nemce na jeho Shigefusa Kitaeji nakiri 165mm, ktery se da zrovna koupit za krasnych 800eur, velice raritni kousek.


    zde proces kasumi s uchigumori-fingerstones na Yoshiaki Fujiwara (Kato) gyuto

    priblizne po 7 hodinach prace to vypada takto

    ale pak se rozhodl, ze se mu to zda moc tmavy, takze to znovu vylestil
    CABOWITZ
    CABOWITZ --- ---
    ahoj prosim, nemel by nekdo tip na osobne overeneho nozare, ktery by dobre vymenil zlomene nuzky ve viktorce (mam swiss tool rs)?
    VACA
    VACA --- ---
    MANFRED: i když mě osobně různý ty díry a jiný zářezy v čepeli taky iritujou, u toho microtechu na vlastně vubec nehledim... To jsou nože který si lidi na paštiku moc nekupujou, no.
    Kulantně řečeno.. :)
    GGG
    GGG --- ---
    Sascha (@sdunkhorstknives) • Fotky a videa na Instagramu
    https://www.instagram.com/sdunkhorstknives/?hl=cs

    MANFRED
    MANFRED --- ---
    TEDDYBEDDY: V těch dírách se budou perfektně množit brebery v automaticky nabranejch vzorcích jídla....
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    LUCKYBSD: Kdybych neměl Paramilitary 2 se kterým jsem maximálně spokojený tak bych si asi Manix 2 taky pořídil... :-)
    LEIN
    LEIN --- ---
    TEDDYBEDDY: a ten cely nazev :D

    "Marfione Hellhound Custom Combat Troodon Tanto Apocalyptic"
    GGG
    GGG --- ---
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    TEDDYBEDDY: A cena zhruba jako celá rybářská loď :-))
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Microtech Custom HELLHOUND
    stylovej svačiňák & harpuna inkluzíve

    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    LUCKYBSD: jojo nabrousis overeno :) jinak ten strech je fakt pecka, ale to ostatne prakticky vsechny spyderca
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    jinak prst nahore firme spyderco, obstastnil jsem jejich stanek navstevou na IWA veletrhu a venoval se mi velmi ochotne takovej starsi pan, myslim, ze byl i na Shot Show, protoze tam byl i synator zakladatele a dalsi povedome tvare. Nechal jsem si vytahat Manix 2 lightweight, Stretch ZDP 189, dragon fly LW a i G10 verzi a tu G10 dragon fly si asi budu muset koupit :))) delaj ji s tim wire klipem a je jen o neco tezsi nez ta plastova verze, ale je z toho daleko lepsi pocit v ruce, ale ta ZDP 189 dragon fly by byla taky super, no uvidim :) pan ze prej ZDP 189 v pohode nabrousim na jejich sharpmakeru, tak jsem rikal, ze dobry vedet ze ho mam :)) Jinak pokud velkej lehkej zavirak, tak ten Manix 2 je fakt super taky
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    DRACONIK: Já používám AZZA. Vypadá relativně dobře, účel splní měrou vrchovatou a sehnat se dá ani ne za tři kila.
    ISCH
    ISCH --- ---
    MANFRED: Tak jako je fakt, ze je to spis slezina magoru, maskovana do kulturni akce...

    No. Priste zkusim rict Endovi, at mi to necha.
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    ISCH: Tak kdyby ten plakát měl někoho nalákat, aby zašel na výstavu, asi by to mělo vypadat jinak, no. Tohle ale není ten případ, že jo. Je fuk, kolik lidí přijde a případně nakoupí, tak o nic nejde, ne? To je jak kritizovat děti, že udělali divnej plakát na svatbu Kena a Barbie. Nemá náhodou zadavatel absolvovanou Antony Hawk Business school ?
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    REDSNAKE: na celkem vpoho plakátu bych si aspon představoval značku hlavního "sponzora" bez komprese patrné i na zmenšenině a tak vubec ;)
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    XMEDA: proc bych jim mel psat ? at si tam pisou co chtej, to JEJICH reklama. Ja mam jen povinost to zduraznit, jestli mi rozumis :-)
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    HENNYVILLE: tak jim napis co tam maji napsat, jejich marketingovy oddeleni je evidentne v loji uz desitky let :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam