• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    ISCH
    ISCH --- ---
    MANFRED: Tak jako je fakt, ze je to spis slezina magoru, maskovana do kulturni akce...

    No. Priste zkusim rict Endovi, at mi to necha.
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    ISCH: Tak kdyby ten plakát měl někoho nalákat, aby zašel na výstavu, asi by to mělo vypadat jinak, no. Tohle ale není ten případ, že jo. Je fuk, kolik lidí přijde a případně nakoupí, tak o nic nejde, ne? To je jak kritizovat děti, že udělali divnej plakát na svatbu Kena a Barbie. Nemá náhodou zadavatel absolvovanou Antony Hawk Business school ?
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    REDSNAKE: na celkem vpoho plakátu bych si aspon představoval značku hlavního "sponzora" bez komprese patrné i na zmenšenině a tak vubec ;)
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    XMEDA: proc bych jim mel psat ? at si tam pisou co chtej, to JEJICH reklama. Ja mam jen povinost to zduraznit, jestli mi rozumis :-)
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    HENNYVILLE: tak jim napis co tam maji napsat, jejich marketingovy oddeleni je evidentne v loji uz desitky let :D
    GGG
    GGG --- ---
    HENNYVILLE: maji tam i nekovane male noziky a ty jsou take ok
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    X Medo, jak to mam ignorovat ? Dyt ty zvasty jsou zlocin proti lidskosti :-) a ja preju vsem jen to nejlepsi, bez ironie.
    DRACONIK
    DRACONIK --- ---
    Je fakt, ze KDS mame u rodicu uz veky a velka spokojenost. A osobne se mi taky libi...
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    HENNYVILLE: To s klidem ignoruj a bude ti prano, ty KDS Trendy mam dva trochu delsi 5 a nemam vyhrady. Za ty prachy fajn kudly. Tvrdy je to na jidlo az az, pri brouseni pekne zvoni, narozdil od tescom a mikovu. Material o tridu vejs. Stejne zvoni jen stary mikovacky Venado kaleny martfrost, ma to dost podobnej charakter i v rezivosti.
    DRACONIK
    DRACONIK --- ---
    Kluci, jsou to pekne noze, o tom zadna. Ale myslite ze se spolu vedle santoku snesou vzhledove? :)
    Ale asi je opravdu blahove cekat od japoncu, ze by udelali neco s kratkou cepeli...
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    Speciální francouzská ocel s obsahem 0,50% C, 14,50% Cr, 0,70% Mo, 0,12% V. Tvrdost min. 52 HRc
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    Tyto prvky zvyšují životnost čepele a zajišťují její vyšší tvrdost (52 - 54 HRc).
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    DRACONIK:

    Nůž kuchařský loupací 3,5 KINGs ROW | KDS Sedlčany
    http://www.kds.cz/cz/produkt/nuz-kucharsky-loupaci-3-5-kings-row.html
    a
    Nůž kuchyňský 4 TREND | KDS Sedlčany
    http://www.kds.cz/cz/produkt/nuz-kuchynsky-4-trend.html

    dle prachu .)
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    GGG: jenze to stoji vic nez to santoku )
    DRACONIK
    DRACONIK --- ---
    o mocny internete, doporuc mi zbozi ke koupi!
    Potreboval bych do kuchyne nozik, cepel max 9 cm (na takovy to domaci loupani, krajeni mrnavosti, proste drobnosti).
    ALE, a ted se podrzte, ma to hacek. hehe
    Mam doma hiromoto santoku se kterym jsem naprosto spokojenej. K nemu mame tescomackou luzu s modrou rukojeti, s cepeli prave onech bajnych 9cm. A to, jak jiste chapete, trha kazdemu estetovai zily.

    Proto bych rad kudlicku, ktera se nebude vzhledove stydet pred santoku, ale taky by uplne nemusela stat vic, nez hiromoto. Jakoze aby se nestydelo ze jo. (samozrejme si casem chci koupit lepsejsi, ale nejak se ty kudly brousit musim naucit)
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    REDSNAKE: ale mas pravdu v tom, ze uz jsem videl i horsi vytvory :-)
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    REDSNAKE: pokud se k tomu mam vyjadrit jakozto grafik, tak je to desnej palmal ruznejch stylu, je to obtizne citelny vzhledem k diverzifikovanymu pozadi kdyz si od toho poodejdes na 2 m daleko tak se ti ty pismena v tom pozadi proste ztrati, takze to jako plakat nefunguje. Pro normalniho, nepoucenyho navstevnika to motivem a stylem bude pripominat spis archeologickou nebo antropologickou expozici. Vubec nechapu proc tam davat perovku novomestsky radnice v takhle necitelny podobe , spis to vypada jako flek od mllika. Celkove to je jako pejsek a kocicka a dort, fotka dobra, nuz hezkej, typografie a font taky vpohode ale dohromady je to zkombinovany zoufalym zpusobem.

    Za nejvetsi trapas povazuju to, ze pokud by to melo nekoho prilakat na vystavu tak k tomu musi prijit na metr a chvili do toho cucet aby zjistil o co se jedna. Jako propagacni plakat to proste nefunguje.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    WAMP_ELF:
    ISCH: Tak se na mě nezlobte, jsem jen chtěl vyjádřit, že mi ten plakát přijde celkem v poho:)

    Peace
    ISCH
    ISCH --- ---
    REDSNAKE: Asi tolik, jako vsichni na diskuzich o uprchlicich, teroristech atd. a presto - kupodivu - nekde ve svobodnem prostoru, ktery internet nabizi, se stava, ze si nekdo postezuje, zanadava si a tak :)

    Ja to zmenit alespon realne zkusila ;)
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    REDSNAKE: budes vystavovat?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam