• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    LUCKYBSD: Jsem myslel, že je jen jeden. Ten zavírák. Moc mě teda nenadchnul, ale nejsem cílová skupina :)
    FINSON
    FINSON --- ---
    JIKE: Ne. Vydražil jsem v aukci na Knife nůž od Jirky m27 ;-)
    YGGDRASSIL: To, že ty nechceš po prodejci účtenku, je mu celkem jedno, pro něj je problém právě to, že ji po něm chce Babiš ;-)
    YGGDRASSIL
    YGGDRASSIL --- ---
    VACA: taky jsem mel ten pocit. to spodni "prumyslovy" patro bylo vazne uplne mrtvy. a nahore hodne kousku jsem si pamatoval z podzimu, jak se ty neprodany opakovaly. ale jestli za to muze babis, nevim nevim. na nic, co jsem si koupil, jsem uctenku nechtel a ani nedostal a zabyvat se tim me napadlo az ted, kdyz jsem si precetl tenhle prispevek:D
    JIKE
    JIKE --- ---
    FINSON: mas uz ten Real Steel ? Mají i verzi ze sandviku jen malinko vetsi - malinko
    VACA
    VACA --- ---
    OCTOPUSS: Ok, tak aspon tak. Ja kdyz jsem tam byl tak jsem se zastydel ze jsem nekomu v dobre vire doporucil neco co neprobehlo... A sam jsem byl i trochu zklamany..

    Ono mi to tam dnes celkove prislo necim trochu "vydechlé". Az ted mi doslo ze to mozna trochu souvisi i s tou Babišovinou...
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    OCTOPUSS: pevnej nebo zavirak? pevnej ted mam na brouseni a mam z toho lehce smisene pocity, resp. nuz asi dobrej, ale za prachy, kde USA made mam za pulku v lepsi kvalite
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Nejsem z Prahy, a navíc jsem dřel s tchánem na zahradě, takže v klidu :)) Aspoň jsem rámcově vyzkoušel Aeternus, kterej mi Marvel před pár dny půjčil :)
    VACA
    VACA --- ---
    Tak tímto bych se rád OCTOPUSSovi veřejně omluvil. Protože jestli na tý výstavě na moje doporučení byl, tak si určitě řikal něco jako: "Co to ten Váca dop*dele na tem nyxu mele, já sem jedu a tady skoro žádný série vystavený nejsou"

    Fakt jsem netušil že tam nebudou Brňáci apod, kteří zpravidla okupovali půlku přízemí, a byli přítomni troufám si tvrdit x posledních let..

    sry
    FINSON
    FINSON --- ---
    ISCH: Já se omlouvám z rodinných důvodů.
    ISCH
    ISCH --- ---
    Tak jenom pripominam, zitra vystava, dneska od 14:30 brigadka, kdyby se nekdo nudil :)
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    KRYSHA: V mládí jsem dělal zkoušky tvarů z plexitu, nebo ze dřeva. Pak jsem to rozdával jako nože na dopisy. Možná to Kabar okoukal. :-D
    KRYSHA
    KRYSHA --- ---
    AZIM: to je nějaká nová verze dozieru? :)
    Kabar Dozier 4070
    ... Konstrukce nože je celoplastová, střenky jsou zytelové,...
    AZIM
    AZIM --- ---
    OCTOPUSS: za me kabar dozier, osobni zkusenost, funguje perfektne uz 5 let, od pasiky pres ohen az po kartony, snadno se brousi, mam cernenou cepel ... pomaha bojovat s korozi, a kupodivu se neodira jako na mene pouzivanem SOGu

    jeste si precti malej test/srovnani. treba ti to pomuze rozhodovat .. http://www.noze-nuz.com/recenze/silna_ctyrka/silna_ctyrka.php
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    OCTOPUSS: schrade sch308, nozenuz ho ted ma podivne levne, jinde stoji 2x tolik.. pevna jako pevnej nuz
    VACA
    VACA --- ---
    OCTOPUSS: Nebo jestli jsi prazskej zajdi v nedeli na vystavu nozu v novomestske radnici. Budes mit prilezitost vyzkouset ohmatat a prohlednout stovky nozu... ;)

    Vstup te sice prijde na 100kc, ale zase pripadne usetris za postovny, kdyz tam neco vyberes. (Tyhle vsechny co byly jmenovane tam k videni i k prodeji 100% budou)

    Jako bonus uvidis i spoustu rucne vykovanych ci jinak rukama vyrobenych nozu od nasich noziru...

    Doporucuju.
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    OCTOPUSS: Rat 2 mi velikostí připadá akorát jako edc do města.
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    DARUMA: To se mi líbí.
    LOPIN
    LOPIN --- ---
    OCTOPUSS: ja jsem spokojeny s rat2 napodobeninou ganzo. uz ji mam pres rok a porad ostra a nevyklaci
    za 400 v pohode
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    OCTOPUSS: Rat2.
    HNZDD
    HNZDD --- ---
    KALIF_WH: s tou ergonometrii bych byl opatrnej. Na mou ruku je moc placetej a pri silovejsi praci je to neprijemny. Vec druhá je to ze je to asi příjemný do kapsy. Ja osobne nejradej do mesta nosim to cryo je to malej lehkej nuz s fliperem a open asistem.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam