• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    JIKE: nemusel, na mujnuz volém, nebo kapesni-noze volám normálně a problém s tím nemají :-)
    JIKE
    JIKE --- ---
    LEON_KOWALSKI: vg1 je skvělá ocel, kor laminovsna. Pokud to vyrábí porad na stejným místě je o co stat! Je tam jen Japan, tak snad ano.
    LEON_KOWALSKI: musel by platit call centrum. U nej to je neefektivní (naposledy mi řekl uz mi nikdy ne olej, a to jsem se chtel zeptat na jednu kudlu za dost tis. Tak ma smůlu no)
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    LAUNCHER:

    Hunting / Skinning / Caping Knife: Old Timer - CopperHead 2143OTRW
    https://www.youtube.com/watch?v=tE9Mb4XMtS4
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    jo a jenom na dobírku, žádná platba na účet :-))
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    77WHITE: teď jsem telefonoval podporou Dellu a napadlo mě - co kdyby na to šli stejně jako Šulc :-D si to představ, například potřebuješ NBD zásah na serveru a budeš to s nima probírat mailem :-)
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    LEON_KOWALSKI: No a ma pravdu, tyhle telefoni sou zlo:)
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    JIKE: no, jejich San Mai bývala dobrá (nevím jak teď) a kdyby to nemělo ten hák na tuňáky, tak by to ucházející nůž ..... kyby ještě trochu slevil :-)
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    LAUNCHER: to je naše praktická zkušenost s tímhle (a je fuk kolik jsi u už něj utratil, nebo za kolik desítek tisíc máš aktuální objednávku) :-D

    XMEDA
    XMEDA --- ---
    JIKE: jj hezkej, jen je otazka co material
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    JIKE: Já teda když tak koukám na americký lovce, kolikrát jsou to nože typu tržnice, který bych založil do šuplete-daroval nepříteli :-)
    JIKE
    JIKE --- ---
    STEUB022 Stedemon UncleOne Fixed Blade Black
    http://www.youtube.com/watch?v=kwHDtm1Lsdg
    JIKE
    JIKE --- ---
    FINSON: Vždycky si na ten telefonní hovoří vzpomenu. Jel jsem zrovna do Vršovic a volal mu ze bych se stačil u nej, a on ze je. Z Česky Lípy. A začal mi brecet jak mu nejdou prodeje. Nevěděl aˇnic sní o reklamě na seznamu či Google. No jo no. Není to poprvé co de mi to stalo. Důležitý je, ze aspoň někdo ro ukáže na videu a nemluví zas moc jako pomocný.
    JIKE
    JIKE --- ---
    LAUNCHER: Jak píše Luckybsd, je to rukama... ty jejich pouzdra securex jsou dobře udělaný.
    JIKE
    JIKE --- ---
    LEON_KOWALSKI: Zrovna včera jsem to řešil ze málo lovců si tohle koupi po světě. Kor ze san mai III. Koukám na jednoho milovníka jídel a loví v Japonsku - Virutovice. A ten jede jen Bark River
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LEON_KOWALSKI: A tohle je pls co? :-)
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    FINSON: A abychom nezapoměli - netelefonujte mi, netelefonujte mi, netelefonujte mi!
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    FINSON: :-D
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    Tak ono asi jako u všeho záleží na stylu, kterej kdo používá. Vzhledem k tomu že se vyrábí nejen nože s tím páracím háčkem, ale i háček samotnej, asi na tom cosi bude (přitom jde u stahování o jeden řez), potkat se s obsahem střev není asi zážitek non plus ultra. U nás by ale část lovectva ječela, že to není tradiční, části by chyběl paroh na rukovítce a zbytek by poděsil ten futrál :-)
    Ale zas proti tomuhle je to vrchol tradice :-)
    The Bubba Blade 4" Gut Hook Skinning Blade
    https://www.youtube.com/watch?v=wvMS55abxp8
    FINSON
    FINSON --- ---
    LEON_KOWALSKI: A nesmíme zapomenout na fakt, že začít kromě fotek dělat o nožích i videa, mu poradil zakladatel tohoto klubíku - za což se mu Mr. Šulc patřičně odvděčil (za dobrotu na žebrotu), že? ;-) Ale to už bych pomlouval.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LEON_KOWALSKI: Dekuji za vysvetleni :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam