• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    INSOMNIA
    INSOMNIA --- ---
    AZIM: Diky za tenhle koment. Napsal jsem do lesa, ale les neni priorita. Mozna jsem mel napsat na vylety do prirody a na bezne pouzivani. Nemam v umyslu v lese prespavat/prezivat. Spis neco obcas odriznout, mozna pripravit nejakej spekacek, vyvrtka se muze hodit, pivo otevru cimkoliv i bez noze, pilka byt nemusi, nuzky nevim, otvirak na konzervy dobrej, krizovej a plochej sroubovak muzou byt taky obcas k necemu dobry.

    Ten Outrider je podle tebe velky ve smyslu delky nebo sirky?
    AZIM
    AZIM --- ---
    INSOMNIA: rozmysli si jestli chces zavirak, do lesa by mel byt hlavne nuz s pevnou cepeli, jakakoliv cinnost ktera se tam od noze da ocekavat bude spise benefitovat z nej nez ze zaviraku ... nejakej mensi zavirak s vice funkcema je dobrej jako doplnek, a to co jsi postoval je ale zbytecne velky, pilky jsou prakticky k nicemu, drevo na ohen tim nikdy delat nebudes, takze vyuzijes otvirak na konzervu/pivo/vino, malej nuz se muze hodit na drobne ukony ale primarne je dobry mit neco vetsiho tezsiho ... sem tam stipnout, udelat kolik, poradne riznout to bude asi vetsina ukonu v lese, ty by jsi mel mit predstavu jak a k cemu to budes pouzivat
    JIKE
    JIKE --- ---
    INSOMNIA:

    ESEE Knives and Sweet Cajun Spice | Knife Banter Ep. 20
    http://www.youtube.com/watch?v=MMuVxBbPLJY
    INSOMNIA
    INSOMNIA --- ---
    Pratele, poradite mi s vyberem noze? Rad bych neco vic univerzalniho do lesa, ale pripadne i na beznou pomoc ala https://noze.heureka.cz/victorinox-outrider/recenze/#section ... bohuzel jsem v tomhle uplny laik, tak si radeji necham poradit. Predem diky

    BTW dal jsem tenhle prispevek i do SURVIVAL, ale sem se asi hodi vic.
    YARIN
    YARIN --- ---
    DYSTOPIK: nepomohlo vubec, jeste nejaka rada? imho tam bude neco sprajclyho v ty otacivy mechanice
    FINSON
    FINSON --- ---
    CROSS: Jsem si až teď ve volné chvilce vygooglil, jakou jsi ulovil raritku! Congrats! :-)
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    GGG: Jsem normálně na první dobrou - než jsem si přečetl tvůj text - viděl Leek Rainbow od Kershaw.

    NEVILL
    NEVILL --- ---
    LAUNCHER: Jo, taky s nimi mám výborné zkušenosti.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LAUNCHER: Musim opet moc pochvalit mujnuz.cz . Pan se mi venoval po telefonu, vysvetlil nabidku CRK, rozmluvil mi pro me ucely Zaan (ktery stoji vic), probral alternativni znacku atd. Smekam jednak nad jeho znalostmi a druhak nad ochotou.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LUCKYBSD: Diky.

    Bude to nakonec plain Sebenza Large, dual knob, v utery prijede domu, v patek si ji vyzvednu. Budu s tim nespokojenej, ale uz je mi to jedno. Zkousel jsem to, mam jedno Spyderco, bude jedna Sebenza, dal jsem tomu nejaky research a proste si z tech dvou budu muset vzdycky vybrat toho jednookeho krale.

    Dalsi pokus o vhodnejsi nuz bude nejdrive nad katalogy pro 2018, to vybirani zabira az moc casu.
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    LAUNCHER: urcite plain, s tou mikartou to je hrozny, jsem cekal, ze to bude vypadat nejak, jako treba fiber/plain verze http://www.knifeart.com/carbon-fiber-large-inkosi.html, ale ne
    CROSS
    CROSS --- ---
    Pořídil jsem si na EDC pevnou kudlu, tuhletu:


    Je to, jak vidno, taková malinká věc na krk, Kayla One od Pohl Force, z Nioloxu. Pro srovnání velikosti (čepel 6 cm) s Delicou 4:


    Nebo s Al Mar SLB:


    (Vtipný bylo, když jsem rozbalil balíček a z něj vypadlo tohle, co mi poslali omylem. Taky pěkný, ale nejsem zase takovej gentleman, neni to můj styl.)
    GGG
    GGG --- ---
    sbiram jen klasicke oldschool noze, ale tohle jsem si jako bizarnost vcera koupil :)
    provedeni, funkcnost 10 z 10 ....za tu cenu

    Böker Magnum Rainbow II

    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    CRK Inkosi Large, vzit "plain" nebo "svetla micarta", nebo "tmava micarta"?

    ID BLOWUP me ukecal, muze za to on.
    AZIM
    AZIM --- ---
    LAUNCHER: mrkni na ten CRKT Swindle ...
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    YARIN: kyprici prasek ti z toho vyzene bordel z mist, kam se nedostanes. prosypat a zalejt vodou
    YARIN
    YARIN --- ---
    XMEDA: ok testnu dik
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    YARIN: tak kartacek na zuby a pekne vydrhnout... a pak lehce namazat
    YARIN
    YARIN --- ---
    XMEDA: a kde mam sehnat wapku :-))
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    YARIN: vystrikej z toho wapkou bordel .)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam