• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    JIKE
    JIKE --- ---
    díky všem, a další podněty můžete :-) ps: vypadá to dobře
    JIKE
    JIKE --- ---
    Ahoj Všichni, potřebuji prosím poradit, můj dlouholetý kamarád, co ho znám snad 33 let, potřebuje:

    Sekeru na dřevo
    jednostrannou
    dřevěná ručka
    na větší špalky

    cena 1000-5000 cca

    díky předem
    FINSON
    FINSON --- ---
    Děkuji všem zájemcům, doposud to šlo nečekaně rychle :-)
    Dovolím si ještě chvíli pokračovat ve spamování:
    K dnešku jsou fuč: černý KUR, obě piraňky, Kizer, Jerry a Dubáček.
    Jeden zájemce zvažuje Snodyho, QSE7 je rezervován do začátku srpna a pravděpodobně pak půjde.
    Volní jsou Toy, Phil a oranžový KUR.

    Zde musím konečně veřejně napsat to, čím jsem chladil vaše nadšení v poště:
    Oranžový KUR je bez klipu a na ten titanový spacer ve hřbetu ten klip ani nejde přimontovat, nemá to díry, muselo by se to celé vyměnit - je to údajně nějaká limited edice, ale popravdě jsem to moc neřešil a považuju tu absenci klipu spíš za nevýhodu. Nicméně ten nůž si u mě řízl akorát do pstruha a do kostky ementálu a u předchozího majitele jenom ležel v šuplíku, tak jsem nasadil stejnou cenu jako u toho černého - ten si řízl i do větvičky...

    Na fotce Phila vpravo nahoře je vidět ten uštípnutý kousek kosti na konci rukojeti - spadl mi na šutry.
    Fotky Snodyho jsem dal větší, aby byla vidět kresba damašku, ale bacha na to, je malej. Je k němu poměrně masivní kožené pouzdro.

    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    AZIM: hm tak mi prodejce spocital USPS dopravu na 147$. Sorry jako...
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    CROSS: leatherman surge, ve výsledku jde o to že je problém s tím jejich GSP kde je knife vybanovanej
    CROSS
    CROSS --- ---
    WAMP_ELF: jakej multitool má smysl kupovat tímhle stylem z USA, že se vyplatí strávit tím tolik času?
    AZIM
    AZIM --- ---
    WAMP_ELF: jeste mas moznost domluvit se primo s prodavajicim at to posle v krabici a napise na ni treba sesivacka ... dokavad to celnik nebude rentgenovat, coz pochybuju tak to normalne dojde ...
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    LEXXA: NO jako fajn no, sice se v inzerátu nic nepíše o noži ale prej to je nůž. Omfg. To musíš mít nějaký speciální lejstro aby jsi mohl dovážet multitooly?
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    WAMP_ELF: to je pravda. proto nemam crkt kris :)
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    LUCKYBSD: seller posila do cz ale ebay to z nejakyho duvodu blokuje jako by do cz neposilal. Seller i napsal ze to je problem ebay a ebay supp tvrdi ze do cr nemuze poslat neco co ma v nazvu nuz...
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    WAMP_ELF: a co tam resis? :D
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    Jako půl dne na ebay řeším jak koupit multitool z us a nakonec stejne nic nevyřeším? Orly???
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    MAOLIS: Má to význam? Je tam citová vazba nebo vyjíměčná ocel ? Jinak bych se na to vyprd, nejni lepší koupit si sekeru novou kolem litru už ujdou....
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    WAMP_ELF: jo to asi jo, já myslel nožíře... tzn restaurace tý sekery... nákej brusič na rohu, nebo místbní kovář to asi základně udělá levnějc to jo...
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    WOJTYLA: noo... kovarna v malomeste hadam do 200 vytazeni, prejeti na brusce a zakaleni. ale nebude to na pockani.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    MAOLIS: pokud to má nekdo dělat fakt pořádně tak počítej s tim že cena za to nekolikanásobně přesáhne cenu nový sekery...
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam