• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    SWIST
    SWIST --- ---
    EDAK: Za mě bych asi taky doporučil Doziera, dělá se v různých verzícha různých barvách.. Poměr cena/výkon je super..
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    KALIF_WH: jinak samozrejme ten dozier, ktery doporucuje NEVILL to je prima kudla za hodne rozumne penize a baclklockem a pomerne civilnim vzhledem
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    EDAK: pokud bys byl ochoten rezignovat na zbyle parametry nez pomerne civilni vzhled tak osobne bych rad vyzkouosel http://www.vintagewear.cz/manly-edc-nuz-comrade-black , jinak to bude trochu honicka sehnat hezkej nuz s backlockem za tyhle penize, urcite se necha podivat na coldsteel, ty pouzivaji triadlock (varianta backlocku) akorat posledni dobou dost vycouvavaji z civilniho vzhledu, v tehle cenove variante by sel tak fin wolf nebo nejaky ten working man, ale to je pak otazka vkusu.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    EDAK: Ka-Bar Dozier, myslím že poměr cena/výkon docela dobrý...
    EDAK
    EDAK --- ---
    Ajaj, vypada to ze jsem nekde potratil spyderco, takze asi budu potrebovat neco noveho na kazdodenni noseni. A vy urcite radi poradite :) pozdavaky jsou asi tyto, zaviraci, flat vybrus a cena pokud mozno do 1500. Fungujici otevirani jednou rukou(u nozu z ali to funguje tak u jednoho z 5ti). Preferuji backlock a spise civilni vzhled.
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    Díky. Jdu na to mrknout.
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    LEON_KOWALSKI: jinak tady si můžeš nakoukat hodně těch verzí :) Jo a jsou levný a přímo z Jakutska :)

    ⠀⠀⠀⠀⠀⠀ЯКУТСКИЕ НОЖИ И СУВЕНИРЫ (@yakutian_brands) • Instagram photos and videos
    https://www.instagram.com/yakutian_brands/
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    LEON_KOWALSKI: Ano, to je stejny. Tam akorat si kazdy nožíř děla ten vybrus trochu po svem
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    DELLAMORTE: jo, taky se mi moc líbí.
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    REDSNAKE: já si ho koupil (Kanetsune) na práci. No, na práci - přesněji řečeno na blbnutí, když s naší malou děláme doma kraviny z kartónu, dřeva, papírů, filcu a tak :o)
    Velmi dobře se mi drží a je příjemný do ruky a z výroby krásně ostrý.
    DELLAMORTE
    DELLAMORTE --- ---
    LEON_KOWALSKI: Ten vypadá krásně!
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    HE11_KNIGHT: tohle je stejný typ nože (Yakut)?

    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    DYSTOPIK: 2,5mm
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    DYSTOPIK: teda ne širokou, ale tloušťku materiálu..?
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    LEON_KOWALSKI: zřejmě by to mohl být tenhle? Za ty prachy to vypadá slušně, možná by se mi líbil na kůži...
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    LEON_KOWALSKI: prosím tě, jak má ten kanetsune širokou čepel? Nedokážu si to moc představit, takhle podle obrázku. Vypadá šikovně
    EDAK
    EDAK --- ---
    STALK: jestli si pripadas malo vostrej, tak se urcite mejes jenom v teply vode :)
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    dneska jsem si pro ně byl v mujnuz.cz
    VXP
    VXP --- ---
    SIRIUS: to má být vtip? :) odpověď se nachází 28 minut před tvým mimoňským příspěvkem... mcustu to připomíná asi jako rybička sebenzu


    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    WOJTYLA: este to hodne pripomina mcusta ale stejny to taky neni
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam