• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    RASHEEN
    RASHEEN --- ---
    LEON_KOWALSKI:
    AZIM: taky nechapu...kdyz uz je treba "zubu" proc je neudelat proste ve hrbetu a nesidit se o cepel....
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    z mého pohledu šel Bear sestupně od nejlepšího k nejhorším :-)
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    JIKE: Mezi micartou a G10tkou nevidim zadnej velkej rozdil, ani cenove ani co se vlastnosti tyce a ani pri opracovavani.
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    AZIM: na co tam má ty zuby nevím, první verzi kterou používal měl bez zubů, ta se mi líbila nejvíc

    https://bushcraftusa.com/forum/threads/bear-grylls-goober-er-gerber-knife.43546/ (tady jsou všechny)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    AZIM: taky ty zuby v tyhle podobe nechapu.
    AZIM
    AZIM --- ---
    LEON_KOWALSKI: takhle jak jsou na tom nozi ty zuby mi prijdou uplne na nic, co s tim v ramci survivalu budes rezat, to neni vhodny ani na prerezani lan nebo pasu jak jsou ty zuby veliky a hluboky imho, v tyhle casti spis potrebujes cepel na jemnou praci, nejak mi asi unika smysl toho noze, nelibi se mi teda ani trosku az na to zpracovani a pouzdro ktery se mi libi moc ... muze mi to nekdo osvetlit ?
    JIKE
    JIKE --- ---
    LEON_KOWALSKI: Já vím to je poprvé kde jsem ho viděl :-) mas bod ze jsi to první linknul :-)
    To ještě používal dobrou kudlu oproti tomu oranzovymu děsu číslo 1
    JIKE
    JIKE --- ---
    KALIF_WH: Stačila by mi micarta
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    JIKE: tohle kdysi používal Bear Grylls :-D

    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    JIKE: Rucne to udelat takhle presne je asi trochu scifi, respektive spousta veci by sla, ale uz jen ta vyfreezovana G10 pro prsty by dokazala slusne potrapit na rucni drbani.
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    JIKE: Pár přípravků na to má kluk jeden šikovná =) a tu automatickou výměnu nástrojů mu lehce závidím =D
    KURE
    KURE --- ---
    JIKE: fair point dik za odpoved.
    JIKE
    JIKE --- ---
    NEVILL: obojí právě

    LEXXA: jojo promo se ptám

    KURE: já nevím, prostě se mi líbí. někomu se líbí tanto, někomu Koudy a mě tenhle nůž už leta. je to hodně podobný jako je ESEE 6, ale menší. co mě láká? právě to co píšeš, možná i ta průměrnost v této době.


    před cca 3-4 lety to dělal růčo, nyní je to echt přesný.. jen pro zajímavost.

    Making a knife the high-tech way
    https://www.youtube.com/watch?v=JxAH6TGgNSA
    KURE
    KURE --- ---
    JIKE: mozna jsem jenom zahořklej, starej chlap, ale co na tom nozi je?
    pocitam že $2k stoj original, protoze investicni zberatelska zalezitost.

    ale co te laka na tom nozi a pouzdre po strance pouzitelnosti?
    ja vidim prumernej clip point s humpolackym pouzdrem a velmi velmi podezrelejma zubama. co jsem prehlid?
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    JIKE: mozna se mylim ale tohle spis chce nekoho s frezou nez kovare... ale myslim ze tricetnik je proste moc. nebo treba tomu proste nerozumim
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    NEVILL: oboje :-)).
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    JIKE: ten nůž je nějak nedostupný nebo extrémně drahý?
    JIKE
    JIKE --- ---
    zeptám se jen tak pro zajímavost do pléna, hlavně nožířů..

    uměl by někdo z vás udělat 1:1 kopii tohoto produktu včetně pouzdra ? střenka může být i micarta, a čepel klidně i A2, nebo nějaká lepší? nedá mi to leta letoucí spát :-)

    Miles Welze Knives
    http://www.mileswelze.com/Others_Fixed_RBS4SK.html#prettyPhoto

    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    GGG: s AK5 se mi delalo dobre a fajn se lesti. Co se tyce drzeni ostri tak nevim, nabrousit jde v pohode ale jeste sem nuz z ni tak nevytezoval aby se stacil ztupit.
    KURE
    KURE --- ---
    GGG: no rozhodne drzim palce :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam