• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    LITTLEFOX
    LITTLEFOX --- ---
    Když na tebe žena při hádce vytáhne nůž, nenech se zaskočit, vytáhni chleba a salám..! Její ženský instinkt se aktivuje a udělá ti sendvič...
    ukradeno z textových vtipů
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    VACA: skor mi to prislo neprakticke. Preferujem frame lock a slipjoint na mensich nozoch. Co sa pevnosti tyka tomu maloco mozem vycitat.
    FINSON
    FINSON --- ---
    JCD: Wow! Flipper, Axis lock a deep pocket carry clip - BenchMade konečně udělali nůž podle mých preferencí => mám problém :-)
    JCD
    JCD --- ---
    BM Barrage je vubec muj nejoblibenejsi zavirak co jsem kdy mel.
    JCD
    JCD --- ---
    SN0WCRASH: jojo, mam barrage, minigripa a super, spis se bojim toho flipu.
    VACA
    VACA --- ---
    SN0WCRASH: Co ti na nem konkretne vadilo?
    Ja teda se zavirakem cihly nesekam a stromy nekacim, ale mam rad ten pocit jistoty zamcenyho axisu. Je to asi moje nejoblibenejsi pojistka vubec, a tak me zajimal pohled nekoho z druhe strany..
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    JCD: jo, to vypadá dobře... :-)
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    JCD: uz si skusal axis lock? Ja mu neviem prist na chut.
    JCD
    JCD --- ---
    delam si zalusk na
    Benchmade 495 Vector
    http://www.benchmade.com/495.html
    STENNY
    STENNY --- ---
    LEXXA: před cca půl rokem tam pořád byl.
    LITTLEFOX
    LITTLEFOX --- ---
    TWORBO: Z uhlíkovky mám Citadel, poslední dobou se hůř sháněj, ale jinak spokojenost.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    Dik, mrknu tam.
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    FINSON: Z uhlikovky obcas dela i McWasil, kdyz chce zavirak s hamonem
    FINSON
    FINSON --- ---
    TWORBO: A jinak teda jsem taky spokojen se zavíráčkem od Tidioute / Great Eastern Cutlery. No a z uhlíkovky samozřejmě dělá i Case, co si teď takhle před omdlením do postele vzpomenu.
    Hejkala jsem jmenoval, protože mám od něj slipjoint s čepelí z nástrojovky teď čerstvě a je to krásnej kousek. Jinak na Knife.cz se ohledně nožíku se selskou pojistkou (tj. friction folder), jako dělá Hloh, dá kontakrovat i Trman, něco by možná spáchal Flug11 a asi i jiní...
    LITTLEFOX
    LITTLEFOX --- ---
    NEVILL: no vidíš, já jsem se nechal tak unést, že jsem si toho ani nevšiml. přirovnání fakt dobré :-)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    LITTLEFOX: jako vypadá to parádně, ale mně tam prostě nějak chybí ten flipper...ZT bez flipperu, to mi přijde jako Spyderco bez té jejich typické kulaté díry...
    FINSON
    FINSON --- ---
    TWORBO: Hejkal :-)
    TWORBO
    TWORBO --- ---
    simvas doporucte firmu ci jednotlivce, /krom hloha a opinelu/ kdo dela zaviraky z uhlikovky?
    jeden hlozi sem ztratil ted o vikendu...:/
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    BLOWUP: Brymová má hnusné vrhací nože od Mikovu, nějaké Cold Steely a možná ještě něco, pepřák tam koupíš určitě. Pozor, už nesídlí na Starém městě, ale na Smíchově, v Nádražní 7, zase se dá zaparkovat přímo před krámem (nechci být cpt. Obvious, ale mám takový dojem, že moc často už v Praze nepobýváš).
    JIKE
    JIKE --- ---
    BLOWUP: TRAPPER.cz
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam