• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    LITTLEFOX
    LITTLEFOX --- ---
    NEVILL: no vidíš, já jsem se nechal tak unést, že jsem si toho ani nevšiml. přirovnání fakt dobré :-)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    LITTLEFOX: jako vypadá to parádně, ale mně tam prostě nějak chybí ten flipper...ZT bez flipperu, to mi přijde jako Spyderco bez té jejich typické kulaté díry...
    FINSON
    FINSON --- ---
    TWORBO: Hejkal :-)
    TWORBO
    TWORBO --- ---
    simvas doporucte firmu ci jednotlivce, /krom hloha a opinelu/ kdo dela zaviraky z uhlikovky?
    jeden hlozi sem ztratil ted o vikendu...:/
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    BLOWUP: Brymová má hnusné vrhací nože od Mikovu, nějaké Cold Steely a možná ještě něco, pepřák tam koupíš určitě. Pozor, už nesídlí na Starém městě, ale na Smíchově, v Nádražní 7, zase se dá zaparkovat přímo před krámem (nechci být cpt. Obvious, ale mám takový dojem, že moc často už v Praze nepobýváš).
    JIKE
    JIKE --- ---
    BLOWUP: TRAPPER.cz
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    BLOWUP: kdysi byval v kotve takovej kramek ale nevim jestli porad funguje...
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    Kde v praze muzu koupit par vrhacich nozu a pripadne peprak pro pritelkyni? Brymova?
    LITTLEFOX
    LITTLEFOX --- ---
    Mám radši rustikálnější tvary a materiály, ale tohle se mi líbí...




    ZT Sub Framelock Carbon Fiber
    DRACONIK
    DRACONIK --- ---
    by tady asi nekoho mohlo zajimat: https://imgur.com/gallery/Xq0Rj
    docela stylove noze vyrabi...
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    YGGDRASSIL: ja som si dal dorucit spyderco z Kanady (ebay.ca) a dorazil mi este aj bez preclenia, pretoze typek to deklaroval ako privatnu zasielku s nizsou cenou. Podla mna to zavisi dost od predajcu, vacsine z nich sa lacne noze neoplati exportovat kvoli administrativnym nakladom.
    YGGDRASSIL
    YGGDRASSIL --- ---
    Ahoj, jak na dorucovani nozu z USA? Zalibil se mi jeden celkem obycejnej lowcost kvuli tvaru ( http://www.realswordmaster.com/...nless-steel-handle-with-inlay-classic-razor-pocket-knife-pbk205gy/ ), objednal jsem ho z Ebaye, abych to zkratil - po par mesicich marneho cekani si rekl o vraceni penez. Vsude, kde jsem ho nasel, tak tvrdi, ze item can't be shipped to your country. Ja v tom dorucovani ze zahranici neumim chodit, ale rikal jsem si, ze by tady nekdo mohl znat triky, jak tenhle problem obejit...?
    JIKE
    JIKE --- ---
    JOSEF_K: tohle funguje
    RASHEEN
    RASHEEN --- ---
    ....btw...mozna bude lepsi koupit novej reminek za dolar a prendat...nez to prijde,tak to improvizovane proste necim propichnout...zalezi na frekvenci sundavani...jenom napad..
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    JOSEF_K: je to tak akorat hodinky maji obcas specificky tvar der, ne kulate a vetsina techle klesti ma prumery vyseku od 2,5 mm a vys
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    RASHEEN: Tímhle: https://www.naturaliter.cz/kleste-a-nuzky/3002-derovaci-kleste-otocne-8591715459488.html Nebo nějakým vysekávačem.

    Jakmile to budeš pálit, vrtat atd., bude to vždycky hnusný.
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    GALENIUS: stara dobra vrtacka?
    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    RASHEEN: to znám. Ale silikon to trhá
    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    Omlouvám se za dotaz mimo nože, ale chtěl bych se zeptat mísních řemeslníků - čím proděravět silikonový pásek? Nemáte zkušenosti.
    Z Ali jsem pro manželku objednal silikonový pásek ke sportovním hodinkám (ani výrobce nenabízí správnou velikost) a potřebuju přidělat pár dírek.
    Propálit?
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    Checht, to mi připomíná jak jsme kdysi pátrali po tom, jaký strašně prďácký nože používali ti opravdoví trapeři a zálesáci - a byli strašně zklamaní, když se ukázalo, že oblíbené byly třeba řeznické nože, co se snadno naostří na každém šutru. :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam