• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    HVOZDIC
    HVOZDIC --- ---
    Je to něco nádherného, nezáleží na tom jestli to je praktické nebo není. Praktický nůž dokážeš vyrobit za půl hodiny, ale takovouhle krásu jen tak někdo nedokáže. To je to samé jako když postavíš chýši do které neprší a na druhé straně vymyslíš a udeláš koloseum na které se chodí dívat lidi i po dvou tisících letech. Vím že nikdy nic tak krásného nevyrobím.
    FINSON
    FINSON --- ---
    Já to taky úplně neodsuzuju, jenom osobně nejsem nakloněn těmhle "méně praktickým" hrátkám s jedním z nejpraktičtějších nástrojů, co kdy člověk vymyslel... Jasně, je to lepší, než kdyby seděl u compu a trousil po netu blbý kecy, o tom žádná ;-)
    KURE
    KURE --- ---
    FINSON: trochu bych se ho zastal. Není to dělat něco neefektivne, ale on se rozhodl udělat z nože sousoší. A holt je to piplacka. A už jsem viděl různé "umělecké" nože daleko nepraktictejsi.
    FINSON
    FINSON --- ---
    SAMOUT: FINSON, druhé souvětí.
    Jako je to moc hezký, ale soutěže v tom, jak udělat věc co nejmíň efektivně, mě úplně neberou a ceny bych za to nedával. Nebo teda dával bych za to ceny se stejnou filozofií, třeba že by vítěz platil panáky návštěvníkům, co se na to přijdou podívat...
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    DYSTOPIK: ale ukrjit by tím asi šel, vypadá to ostře .... jenže pak by to člověk musel půl dne čistit :-)

    prostě - na temně rudém sametu v pěkné vitríně tomu bude nejlépe.
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    LEON_KOWALSKI: chleba si s tim nenamažeš..
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    no, hezký to je, ale tak nějak jinam než do vitríny nepoužitelný :-)
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    Zbrojíř po devíti letech dokončil nejpracněji vyrobenou dýku na světě - iDNES.cz
    https://jihlava.idnes.cz/...ozita-rarita-i0n-/jihlava-zpravy.aspx?c=A180530_142046_jihlava-zpravy_Mv
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    HVOZDIC: za predpokladu ze to dokaze vyblejskat jako na brusce to zni celkem lakave
    HVOZDIC
    HVOZDIC --- ---
    To je super nápad, dát na pásovku, ty leštící pásy, to by mohlo ušetřit dost práce, ani jsem nevěděl že je dělají na pásovku
    CHINGACHGOOK
    CHINGACHGOOK --- ---
    KALIF_WH: pasovka 2 metr scochbrite 3 ruzne hrubosti, 19312, finalka filcak s bílou pastou
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    CHINGACHGOOK: flexa s unasecem ? co to je za ocel ?
    AZIM
    AZIM --- ---
    CHINGACHGOOK: fallkniven modern bowie
    KADLIK
    KADLIK --- ---
    CHINGACHGOOK: a vyšla mačeta ;)
    CHINGACHGOOK
    CHINGACHGOOK --- ---
    Aktualni pokus o nuz.





    ISCH
    ISCH --- ---
    FINSON: Ukaz je tam skoro pulka IDecek... Nevidela, uz tam skoro nelezu.
    FINSON
    FINSON --- ---
    ISCH: OK :-) Kasperovy příspěvky jsi nějaké viděla? Nenarážel jsem na nic konkrétního, jenom ten chlapík je z mého pohledu prostě úkaz :-)
    ISCH
    ISCH --- ---
    FINSON: Vedel, ale ja ne a me nevadi ho otravovat, abych to zjistila :D
    FINSON
    FINSON --- ---
    ISCH: Díky, on o tom Milan nevěděl? :-O Muselo to normálně celý spadnout, dostávám timeout error.
    To s tím Kasperem byl vtip :-) Až fórum zase pojede, pošlu ti na něj odkaz ;-)
    ISCH
    ISCH --- ---
    FINSON: Tak technicky problemy, ale s tim Kasperem me to stejne zajima :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam