• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    JCD
    JCD --- ---
    YERRO: zaznel pozadavek na zajimavy i obycejny, hned jsem si vzpomnel na toto :)
    Pokornyknives I OBSIKIRI
    https://www.pokornyknives.com/obsikiri
    YERRO
    YERRO --- ---
    Zdravím, pokud by prosím někoho napadlo, kde sehnat zajímavý, ale i obyč nůž pro velmi přírodně orientovaného 50níka, tak prosím do zprávy. Dík ...
    UBU
    UBU --- ---
    RASHEEN: Treba ze na videu te nikdo neopravi, kdyz si myslis ze to delas dobre ale ve skutecnosti je to uplne blbe.
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    RASHEEN: pro mě třeba že si osaham brousky. A někdo mi nabrousí SE na surge :-))
    RASHEEN
    RASHEEN --- ---
    muzu dotaz ? jakou bude mit kurz brouseni pridanou hodnotu oproti videim na netu? no offense....
    FUTAS
    FUTAS --- ---
    taky zájem
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    HONCKA: no je to trochu nejasný ... jako říkat měl jsem měl jsem Volvo, teď mám Audi a chci zpět Volvo..
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    RODWY: taky by me zajimal duvod, ja kdyz jsem se rozhodoval o multitoolu, tak u victorinoxu me sralo, ze nejde nuz otevrit jednou rukou a taky u charge TI hodne pouzivam ten zubatej nuz, hlavne na rezani plastovych list.
    GGG
    GGG --- ---
    skvely, tak zajemcu by bylo urcite dostatek!
    LOPIN
    LOPIN --- ---
    Ja taky
    FEEX
    FEEX --- ---
    Já bych se taky rad pridal
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    Varianta jede lektor a tri posluchaci za me taky super :)
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    Taku chci dorazit. Lektor se prihlasi az bude videt zajem. Byl jsem odhodlanej to resit i vlastni osou takze kurz super. Sup sup dokud je zima
    GGG
    GGG --- ---
    WAMP_ELF: Ja nabizim prostor, prosim pokud tu je brusic ozvete se. Idelane tak alespon 2-3 lektori. Japonci, normalni kudly, kuchynsky...atd

    diky!
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    A kdyz uz tu jsem - tip na dobrej sekacek na maso by nekdo nemel?
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    GGG: Heeeenyyyyy, kde jsiii :-). Jinak bych se taky pridal, s vleznym nemam problem.
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    GGG: no jeden profi brusič tu určitě je :-))
    GGG
    GGG --- ---
    WAMP_ELF: zatim kupodivu zadna :(

    Nejdulezitejsi bude sehnat lektory, tem by se melo zaplatit alespon cestak a cas, tudiz by tam muselo byt vstupne/ucastnicky poplatek.
    Bohuzel se mi nikdo jako lektor neozval. Nevite o nekom?

    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    GGG: tak jaká je odezva? mě to velmi láká. klidně i nějaký vlezný bych zaplatil
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam