• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    DARUMA: mam presne ten samej
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    Dragonfly 2 v zeleno-zombíkovské barvě. :-)

    381007
    381007 --- ---
    LUCKYBSD: jj, mám to v plánu, jen nebyla zatím chuť :)
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    381007: jde sundat behem par minut kdyz to rozlozis btw
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    GGG: Dtto
    GGG
    GGG --- ---
    SWIST: mam to v AUS8, normal stribrny povrch a spoko
    381007
    381007 --- ---
    SWIST: mám Avispu asi pět let v AUS-8, nosím jako EDC. V pohodě kudla, jen bych příště kupoval bez černění, to se mi oloupalo...

    SWIST
    SWIST --- ---
    DARUMA: Uvidím, jestli mi ho někdo někde nenabídne, to bych bral podle toho co bude.. Za mě je asi jak D2 tak i AUS-8 v pohodě..
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    SWIST: A bereš ho v D2?
    SWIST
    SWIST --- ---
    DARUMA: To je právě to, co se mi na ní líbí.. Plus bych si chtěl zkusit udělat tu střenku z jiných materiálů v jiných barvách.. Což bych sice u ratky taky mohl, ale tady se budu pachtit vždycky jenom s jednou.. :D
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    SWIST: Na Avispe je jen jedna plastová střenka a nůž je tenčí. Přišlo mi že grip je u RATky prostě lepší. Ale to je jen můj subjektivní názor.
    GGG
    GGG --- ---
    SWIST: doprucuju, perfektni do ruky, skvele funguje lock - az tak, ze si s tim vydrzis donekonecna hrat, do kapsy ideal, protoze je tenka. Na to jak je to velky nuz pri otevreni tak je neuveritelne skladny. Za mne 10 z 10
    SWIST
    SWIST --- ---
    AZIM: Dozier mi úplně nesedí (malý, až moc lehký), kamarádům ho doporučuju jako jeden z ideálních poměrů cena/výkon - i když teď by to byla spíš ta Ratka - drží se mi lépe...

    Ale já chci Avispu.. Tady v tom bude možná trochu problém "...a nejsi magor do nožů jako místní..." :D
    AZIM
    AZIM --- ---
    SWIST: Dozier má lepší tvar čepele, je to top universal ... jestli tu avispu chceš jako edc a nejsi magor do nožů jako místní osazenstvo tak ještě zkoukni
    SWIST
    SWIST --- ---
    DARUMA: Ratku mám. :) V čem sedí lépe, design ručky je prakticky stejný, ne? Tedy až na ten frame lock..
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    SWIST: Kup si raději Rat 1 nebo 2. Stejná ocel akorát sedí líp v ruce než Avispa.
    SWIST
    SWIST --- ---
    Přemýšlím o pořízení Esee Avispa, tak zukusím nejdřív tady jestli se jí tu někdo neplánuje zbavit.. :) Kdyžtak PM
    KURE
    KURE --- ---
    byl jste někdo o vikendu v Příbrami? Dojmy?
    já jsem byl poprvé po několika, letech. Byl jsem až v něděli tak mě možná něco uteklo, ale moc se mi to líbilo.
    Mám pocit že přibylo nožířů kteří dělají nože použitelné v běžném životě v civilizaci. Zavíráky a kuchyňské nože. A to je super.
    DRACONIK
    DRACONIK --- ---
    Tak Kudlička od Rasheena už je doma.
    Ještě jsem neměl čas ji moc ošahat, ale vypadá to že splní moje očekávání. Fotku berte s rezervou, brzy bude ve svým prostředí :)

    DELLAMORTE
    DELLAMORTE --- ---
    DARUMA: Já se teď po něčem takovém koukal, kdyžtak pm.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam