• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    KURE: Vím o ní, děkuju:)
    CHOTOUCHOVAK
    CHOTOUCHOVAK --- ---
    LEON_KOWALSKI: jojo, tohle znám. Mám Juice CS4....ten má vývrtku :-)
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    CHOTOUCHOVAK: pak je ještě verze Squirt PS4, ta má normální kleště.
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    CHOTOUCHOVAK: jj, proto jsem si je vzal. Kvůli tomu odstraňovači izolace.
    CHOTOUCHOVAK
    CHOTOUCHOVAK --- ---
    LEON_KOWALSKI: nějaká elektrikářská edice podle těch nůžek?
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    REDSNAKE: Kdyztak se podivej sem http://ttknives.wz.cz/www/nabidka_cepeli.html fajn chlap mel jsem od nej kdysi dve cepelky cenove me prisly jedna okolo tisicovky. Tusim ze dela hodne z 19. nastrojovek
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    KALIF_WH: tak to by bylo fakt asi maličké, ale děkuju. Zkusím si počkat na nějakou výstavu, třeba se konečně jednou dokopu se někam jít podívat a něco si vyberu.
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    REDSNAKE: ja bych ti pomohl rad ale nevyuzitelnou suplikovku mam jen jednu a ta je okolo 6cm cepel a podobne trn, plnovanej byl spis rezbarskej a nebo kratsi finka.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    KALIF_WH: No, ja spis myslel jestli se tu treba nekdo nechyti ze ma nejakou suplikovku, nemam nic vymyslenyho ani to nemusi byt zadny konkretni tvar, ale nechme to uz bejt...
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    dneska objednáno - Leatherman Squirt ES4
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    REDSNAKE: neni problem sehnat cepelku od kovare nebo i jen vybrousenou spis bys mel vedet jak to chces velke, jaky material (neresim hyper super ale treba jen jestli uhlikovou ocel nebo nerez), jestli fultang nebo hidden tang, jaky tvar nebo styl pak chces mit.
    KADLIK
    KADLIK --- ---
    REDSNAKE: oslovit nějakého kováře? Ať ti ubouchá něco obyč podle toho co nakreslíš?
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    Webový obchod - nojaknife.simplesite.com
    http://nojaknife.simplesite.com/432917595/product/3063016/hubeňour?catid=924294

    By mi stacilo neco jako je tady hubenour, bez pouzdra a klidne i rucky..
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    KURE: To si uplne nerozumime, ja bych i rucni praci zaplatil, ale nechce se mi platit za nano hyper materialy kdyz mi staci cepelka z neceho obycejneho.

    Je to fakt jen na nozejk co slouzi k odriznuti ucpavky pri nabijeni u predovky.
    KURE
    KURE --- ---
    REDSNAKE: no to máš těžký, seriovka ti nevoní a lidskou ruku nechceš zaplatit. možná obejít zastavárny nebo vystavy nozu. Tam bejvaj i celkem levny veci.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    teď koukám na knife na inzerci, vypadá to, že bych si tam časem mohl něco vybrat.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    KURE: ale máš pravdu, že shánět něco ručně kovaného za pár stovek asi bude nesmysl..
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    KURE: to jsou ale přesně ty prefabrikáty které zmiňuju, předpokládám, že u většiny z nich se jich lidská ruka ani nedotkla, nebo se pletu?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam