• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    BRABI
    BRABI --- ---
    AZIM: krása! stihneš si to nadělit pod stromek? ;)
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    AZIM: pro každého, kdo byl odkojen Predátorem je to naprostá nezbytnost...
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    AZIM: Není to zrovna můj šálek čaje. Ono to asi bude funkční, akorát ten otevírací mechanismus bude mít zřejmě větší náchylnost se zanášet kapsicínem (bordelem co tak má člověk po kapsách)...
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    AZIM: hezkej napad co se konstrukce tyce, na noseni to asi bude komplikovanejsi
    AZIM
    AZIM --- ---
    zdar, ted me oci zahledli tento skvost (CRKT Provoke Kinematic) a nemuzu se zbavit pocitu ze ten nuz proste potrebuju ... cenovka je vsak silena a nejsem sto si obhajit nakup sam pred sebou natoz s tim prijit domu :D ... uz jste to mel nekdo v ruce ? Schladte mne prosim komentarem ze v ruce to ma plastovej feel nebo tak neco ... predem diky

    Provoke1
    Provoke2
    SWIST
    SWIST --- ---
    KALIF_WH: Jo, že nejsou šroubovatelné právě vím. :) Ztratil právě jeden takový nýt na nějakém levném multitoolu, je to sice nějaký noname ale nechce ho vyhazovat. Ty Corby nýty mají strašně vysokou hlavičku, co je na mutlitoolu jsou defakto ty co jsem posílal já akorát s torxem a závitem. Ale teď jsem se proklikal na Středové čepy, mezi nimi by se asi taky dalo něco najít.. Každopádně díky.
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    SWIST: ty co jsi posilal nejsou sroubovatelne, koukni s ena nyty corby, netusim, jak vypada to co potrebuje kamarad zanytovat ale tusim, ze corby maji prumer uzke casti okolo 4,5mm https://www.jatagan.eu/material-na-strenky/corby-nyt-hlinik-hlava-6-4mm
    SWIST
    SWIST --- ---
    Zdravim.
    Nevíte kde by se dal sehnat/nemáte někdo jeden kus šroubovacího sedlářského týnu? Někdy se používají na střenky, kamarádovi se jeden ztratil. O barvu/materiál úplně nejde podstatná je délka 18,4mm a průměr krčku 5mm. Nejblíže tomu jsem našel klasický nýt na jataganu - https://www.jatagan.eu/en/knife-handle/squeeze-type-rivet-dural-18-25mm
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    XMEDA: dalsi zbytecnej nuz z jejich dilny ;)
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Útočný nůž Uton - Mikov civilní verze
    https://www.youtube.com/watch?v=_zaX3PAVVbw
    ELPASO
    ELPASO --- ---
    Udelal jsem si radost od Karbouse :)

    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    DARUMA: jj, furt si s ním hraju :-) .... má to z výroby supr ostrý nůž.
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    Sog Twitch II
    STALK
    STALK --- ---
    LEON_KOWALSKI: co to máš za nůž?
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    Squirt je super, mám ho taky.
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    Prcek na dráty už je doma ;-)
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    Mimochodem, nemáte tedy někdo tip na podobný nůž, ale s ocelovou čepelí? Ten carbon fiber se mi líbí a koukám právě po lehoučký, menší kudle co, ale něco vydrží, třeba když s ní budu otevírat plechovku...díky moc
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    DRIZDIK: dement jsem, nečtu a čumím na obrázky...díky
    ISCH
    ISCH --- ---
    Bude to tapeta, nebude to tapeta...

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam