• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    KALIF_WH: Jasný, no. Ale stejně mi to přijde na takovej krásnej nůž škoda. Přitom zrovna saya není žádná raketová věda. Pár jsem jich už udělal, tak kdyby tě zajímaly nějaký postupy, tak kdyžtak pošta.
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    ALTAR_OF_FILTH: diky :-) vzdycky jsem si chtel udelat krteckovskej nuz :-) na tomhle me hrozne potesilo to drevo, pricne rezany zebrano vypada fakt moc hezky. Vubec sem necekal, ze dopadne takhle.
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    JOSEF_K: ja vim, puvodne byla hezka :-) ale trochu jsem pokazil tu intarzii sedela mi krasne v hranach na vrchu ale uspechal sem to a nevyzkousenou japonskou pilkou z lidlu sem to chtel uriznout v plose a ve spodni casti se mi zakousla vic, jak sem to pak odbrusoval tak sem se dostal do faze, kdy sem se probrousil k volnymu prostoru v krajich :-) No co byl to pokus v podstate jen o transportni vec, ale opet me to poucilo v tom, ze se mam zkratkam vyhybat a pestovat si trpelivost. Za sebe z ni mam radost jenom z tide fitu a rovnyho vnitrku udelanyho dlatkem.
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    KALIF_WH: Ty nože máš fakt krásný, ale ta saya by snesla fakt větší péči a hrozně kazí celkovej dojem.
    ALTAR_OF_FILTH
    ALTAR_OF_FILTH --- ---
    KALIF_WH: Ten vlevo nahoře vypadá opravdu skvěle.
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    Jeste dva kuchynaky, co jsem dokopal s pouzrem zebrano, bahenni dub, bronz D2 bez pouzdra wenge, recka oliva a n690



    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---


    Dva kuchynske v podobnem stylu pohromade tmavsi bahenni dub, jilm a D2 svetlejsi n690 wenge, hrusen a cerveny fibr.
    MAOLIS
    MAOLIS --- ---
    Doporučil byste někdo někoho, kdo nabrousí nůžky na plech ?
    JCD
    JCD --- ---
    AZIM: FYI koukni take na novejsi verzi provoke 4040E "earth" s inverzni barevnou upravou", cerakote povrchem a torxama, je o fous drazsi ale treba ti to za to stoji
    http://knifenewsroom.com/2019/10/crkt-provoke-earth/
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    Karambit teď kdekdo, včetně houbařů ;-)

    NEVILL
    NEVILL --- ---
    AZIM: Já mám jeden zavírací karambit od Smith & Wesson, když ho viděla moje maminka tak se ptala co je to zač, jestli se jako chystám něco roubovat... :-))
    AZIM
    AZIM --- ---
    LAUNCHER: taky na to ted koukam, vyrazne se to pohnulo, mam zive v pameti ze kdyz to byla novinka (cca +- pet let zpatky) tak cenovka u fox originalu byla opravdu $470 ... mozna vazne moc kourim tu travu jak mlada obcas rika ale vazne jsem mel pocit ze to stavalo takove sumy ... jeste jsem ted dohledal video na TyTrubce ze ktereho jsem se do toho noze zakoukal ... https://www.youtube.com/watch?v=QtyjKdIgT5E ; mozna je take na case omezit koureni travy, nevim ale pripadam si trosku blbe :D
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    AZIM: Nerozumim, prijde mi ze Karambity od FOXu s Emersonem stoji pod $150. Muzes dat pls link na "cca 500 USD"?

    Zdroj: https://www.bladehq.com/...ambit-Knives--2173#/filter:brand:Fox$2520Knives/sort:price_sort_desc:desc

    Jestli chces cerny, tak FOX + Emerson, napr. za 130 USD:

    Fox Knives Karambit Folder Knife Black Aluminum (3.2" Black) 478B - Blade HQ
    https://www.bladehq.com/item--Fox-Knives-Karambit-Folder-Knife--47617

    Kup si po cem nejvice touzis at uz Fox nebo CRKT.
    1) Tohle zbozi se nekazi.
    2) Buy once, cry once.
    AZIM
    AZIM --- ---
    BRABI: nestihnu, karambit ale doted zadnej nemam, chvilku jsem premyslel na tom od FOXu s Emerson patentem (takovy vybrani na hrbete co zavadi o kapsu ze ho vzdy vyndas otevrenej) ale prave kvuli cene cca 500 USD jsem to nechal u ledu ... tohle je preci jen cenove na polovine, bude to prvni karambit a je to nadhernej kousek strojirenstvi, pujdu do nej ale az po novem roce ...
    BRABI
    BRABI --- ---
    AZIM: krása! stihneš si to nadělit pod stromek? ;)
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    AZIM: pro každého, kdo byl odkojen Predátorem je to naprostá nezbytnost...
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    AZIM: Není to zrovna můj šálek čaje. Ono to asi bude funkční, akorát ten otevírací mechanismus bude mít zřejmě větší náchylnost se zanášet kapsicínem (bordelem co tak má člověk po kapsách)...
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    AZIM: hezkej napad co se konstrukce tyce, na noseni to asi bude komplikovanejsi
    AZIM
    AZIM --- ---
    zdar, ted me oci zahledli tento skvost (CRKT Provoke Kinematic) a nemuzu se zbavit pocitu ze ten nuz proste potrebuju ... cenovka je vsak silena a nejsem sto si obhajit nakup sam pred sebou natoz s tim prijit domu :D ... uz jste to mel nekdo v ruce ? Schladte mne prosim komentarem ze v ruce to ma plastovej feel nebo tak neco ... predem diky

    Provoke1
    Provoke2
    SWIST
    SWIST --- ---
    KALIF_WH: Jo, že nejsou šroubovatelné právě vím. :) Ztratil právě jeden takový nýt na nějakém levném multitoolu, je to sice nějaký noname ale nechce ho vyhazovat. Ty Corby nýty mají strašně vysokou hlavičku, co je na mutlitoolu jsou defakto ty co jsem posílal já akorát s torxem a závitem. Ale teď jsem se proklikal na Středové čepy, mezi nimi by se asi taky dalo něco najít.. Každopádně díky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam