• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    VILGEFORTZ
    VILGEFORTZ --- ---
    NEVILL: Jj, je. Ale už to neřešte, už je na cestě SOG XR 😉
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    VILGEFORTZ: Není ten Ranger Night Stalker nůž s pevnou čepelí? Nebo možná blbě hledám...
    VILGEFORTZ
    VILGEFORTZ --- ---
    KURE: Už je vybráno a objednáno. Zamiloval jsem se na pohled do SOG XR 🤩
    KURE
    KURE --- ---
    VILGEFORTZ: a kterej z nich? je jich cela serie.
    když jsem byl mladší, nosil jsem vaquero od cold steel s 6" čepelí.
    měl jsem ho strčeny do kalhot na břiše.
    VILGEFORTZ
    VILGEFORTZ --- ---
    Ahoj, nosíte někdo větší nůž jako EDC? Chtěl bych Ontario Ranger knight stalker. Hrozně se mi líbí ale nedokážu si moc představit nošení v praxi. Taky jsem pokukoval po Zero tolerance 350 ale ten má krátkou čepel. Doteď jsem nosil Kershaw Junkyard dog 2 který je pro mě velikostně akorát ale nosím ho už deset let a chci změnu.
    MATT
    MATT --- ---
    NEVILL: jj, je to tak, PM2 je velká, ale ten compression lock je parádní.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    MATT: Já teď docela vážně uvažuju že bych si pořídil Spyderco PM 3 v té černé odlehčené verzi co má wire clip, sice mám PM 2 hrozně rád, ale jako EDC je moc velký a těžký a taky moc nápadný jak čouhá z kapsy. Myslím že tohle by pro mě mohlo být ideální EDC.
    LITTLEFOX
    LITTLEFOX --- ---
    MATT: opravdu vše? :⁠-⁠D
    MATT
    MATT --- ---
    Novej prirustek... trochu me zaskocilo, ze Native je vlastne mensi nez malej Bugout. Jeste cekam z ebaye na Osbourna (puvodniho), tak jsem zvedav, kdyz taky rikate, ze to je subtilni nozik ;)) no a jeste mam v merku Sage 2 a jsem spoko... no mozna Shamana.. nemate ho nekdo pro porovnani s Avispou? nebo pro zajimavost Kubeye ;)) ha ha HA HA HA .. !! jo a o naky pevny ratce jsem premejslel, kdyz teda zaviraj Ontario company.. vlastne i ta zaviraci jednicka by me zajimala... a pak uz to bude opravdu vse ;)))

    RSZ
    RSZ --- ---
    mám pevnej Kubey možná dva roky, je to takový bezduchý jako ostatní číny, ale řemeslně ok
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    to vypada jak prescasova vyroba v tovarne Civivi...
    KURE
    KURE --- ---
    MATT: no ceny jsou to fakt hustý. A dokonce i většina modelů umí klip na obě strany.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    MATT: tyjo to je nadhera a ty ceny jsou az divne skvely. Ted tedy nemam na kupovano nozu ale do budoucna ukladam na list “co si jednou koupim az splatim dluhy” :-)
    MATT
    MATT --- ---
    na knife.cz jsem narazil na znacku Kubey. Ty ceny jsou neuveritelny..

    Výsledky vyhľadávania - KUBEY | KNIFESTOCK
    https://www.knifestock.cz/vyhladavanie?search=KUBEY

    treba tenhle je za 1837,-

    THEY FINALLY MADE A TITANIUM VERSION THIS POPULAR BUDGET MODEL
    https://www.youtube.com/watch?v=t8WYM1kwD64
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    DARUMA: já mám Swiss Tool X+ (rozdíl mezi Swiss Tool X+ a Spirit X je, že Spirit X má prohnuté rukojeti a u Swiss tool X+ je navíc i ráčna s bity)
    A spokojený jsem s ním maximálně (můžu srovnávat, protože mám i Leathreman Surge a Charge TTi - ale s těm jsem spokojený taky 🙂 )
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    Pardon za duplikat nahravam z mobilu
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    Nemuzu trefit spravnou vekilost takze opet vyprodej

    SOG multitool za 1000 kc nejrychlejsimu
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    Nemáte náhodou někdo multitool Victorinox Spirit X? Jestli jo, jste s ním spokojeni? Chci upgradovat z Wingmana a rozhoduji se mezi Wave+ a Spirit X. Wave+ mi vychází asi o 500 levnější. Nejčastěji používám nůž, nůžky a šroubováky. Občas kleště. Díky.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    KUBIQUE: akaciovy drevo, nejvetsi vyber na dictum.de
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam