• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    RSZ
    RSZ --- ---
    RSZ
    RSZ --- ---
    MATT: imho to bude chtít vzít do ruky, pokud ti nevadí ten hnusnej vysokej hřbet u sensilla (ale možná praktickej), tak hlavní rozdíl bude ručka, soudek vs klasika u ratky.
    Jinak rat3 nosím trvale v tašce, mám ten její střízlivej klasickej tvar rád.
    MATT
    MATT --- ---
    Dokazal byste nekdo porovnat Esee Sensillo a RAT 3?
    FEEX
    FEEX --- ---
    Trianglem
    FEEX
    FEEX --- ---
    A sem s tím triatlon spokojnej sem zapomel napsat
    FEEX
    FEEX --- ---
    RSZ: Jo, já ho používám léta na údržbu a poslední roky, a teda použiju jednou za rok “ostrou postu” posles v speciál obálce vše, a pošlou mi fa, na firmu
    RSZ
    RSZ --- ---
    FEEX: já mám tohle spyderco + dokoupené dvě hrubé diamant tyčky a díky tomu mám nože pořád ostrý (připravené na broušení to je za 10s), jen se každá fazeta musí přeformátovat na 30°, to nemusí vyhovovat každému (a mně to neřešení úhlů naopak vyhovuje)
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    ja mam tohle
    Brusný systém Lansky Ceramic Deluxe | Lamnia
    https://www.lamnia.com/cs/p/777/nastroje/brusny-system-lansky-ceramic-deluxe
    prijde mi to fajn, a jsou na to dostupny snad jakykoliv kameny co clovek potrebuje (osobne vetsinou beru Coarse Diamond -> Fine Diamond -> Sapphire podle toho jestli chci jen obnovit ostri nebo vylozene brousit a pak rukou na kuzi s trochou pasty na dolesteni)
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Díky za tipy! :)
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    FUTAS: jenom ne taidea... ultimátní šmejd
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    Lansky sada stala podstatně méně...
    FUTAS
    FUTAS --- ---
    FRK_R23: ok, našel jsem levnější variantu na stejným principu, ale od firmy, se kterou nejsem úplně spokojenej
    Brusná Sada Taidea Diamond Sharpening System TG1812 | Kniland.cz - nože, sekery, broušení
    https://www.kniland.cz/brusne-sady/brusna-sada-taidea-diamond-sharpening-system-tg1812/?
    FUTAS
    FUTAS --- ---
    FRK_R23: o variantě se stejným principem nevím. tohle je jejich levnější verze :) ale počítám s ní do konce života :)
    dá se sehnat Lansky, nebo jeho čínský, levnější varianty, ale tam vždy brousíš jen jednu stranu fazety, takže riskuješ jehlu
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    FUTAS: Oukej:) existuje méně profi varianta?:) Nemám moc přehled o cenách, ale šestka se mi dávat úplně nechce;) mistr brousil za desetikoruny:)

    Na druhou stranu je tohle asi na věky, že?
    FUTAS
    FUTAS --- ---
    FRK_R23:
    Brusná sada KMFS Rival Diamant Stealth 2019 | Kniland.cz - nože, sekery, broušení
    https://www.kniland.cz/brusne-sady/brusna-sada-kmfs-rival-diamant/?gad_source=1
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Měl byste někdo tip na domácí brusku na nože? Jsem se přestěhoval a nožíř je daleko a rád bych přiostřil :)

    Dík!
    BATOO
    BATOO --- ---
    Děkuji všem, kteří mě zde podpořili pro vytvoření klubu o myslivosti.

    Budu rád, když dorazíte, klub je určen pro širokou veřejnost.

    [Myslivost - Diskuse o myslivosti, péči o zvěř a lovu]

    Díky!
    BATOO
    BATOO --- ---
    LEON_KOWALSKI: Vubec!
    Ale kdyz jdu k ulovenemu praseti tak neni na skodu mit neco vetsiho u sebe :)
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    BATOO: chystáš se porvat s medvědem?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam