• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    BATOO
    BATOO --- ---
    Neodolal jsem a koupil jsem naprostou hovadinu, co temer prezila testovani od Joe X.

    Svord Von Tempsky Forest Ranger Bowie knife

    Von Tempsky Bowie 11 – SVÖRDKnives.ca
    https://svordknives.ca/products/von-tempsky-bowie-11?variant=18493259481155

    A je naprosto vynikajici! :)
    Samozrejme nesmysl, ale hrozne me bavi. 7mm ve hrbetu, pekny kozeny pouzdro.
    Proste hezka kudla na vylet do lesa! :)

    Kupoval jsem ho na lamnii, protoze jsem ho jinde nesehnal a nelituji :)

    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    BATOO: navíc bych nepodceňoval houževnatost kryo m390, tam není žádnej zbytkovej austenit.
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    BATOO: šrapnel v noze odnaučí I tohle.
    BATOO
    BATOO --- ---
    IXTREMIST: A nebojis se ze tim bude sekat treba do zmrzlyho? Na to je expert moje mama a nejlepe do hrbetu sekacku mlatit hlinikovou palickou.
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    MA747: Dá se to vyřešit. tchýni jsem její nejoblíbenější žabikuch udělal z kryokalene m390 na 64hrc.
    Po tom co si udělala mřížky do dvou oblíbených plechů, tak už na plechu nic nehrají nožem. worth every piece of material.
    HARPER
    HARPER --- ---
    Na takové to rychlé obtazeni před krájením masa mi dobře sloužil ten obyč Fiskars. Na blato nože od fiskarsu teda. Na kvalitní nože mám kámen a obsluha ví jak se k nim chovat.
    MA747
    MA747 --- ---
    Mohl by mi někdo prosím dát tip na kvalitnější ostřič nožů? Problém je, že tchyni nedokážu vysvětlit, že nožem se nekrájí na plechu, tak mi připadné marné ji nože dále brousit kameni. Díky.
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    BATOO: Tady je to: [BATOO @ nyx :: zadosti o zalozeni klubu - vsechny pohromade]

    V záhlaví libovolného příspěvku obsahují ty tři čárky napravo od nicku pisatele klikatelný odkaz přímo na ten příspěvek, dá se norálně kopírovat a repostovat.

    BATOO
    BATOO --- ---
    ALDARION: Muzes mi prosim pomoci a dat ho sem? Vubec netusim jak se to dela. Dekuju moc
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    BATOO: Dá se udělat odkaz přímo na to hlasování, já si ho jdu najít, ale víš jak - lidé jsou líné. ;)
    BATOO
    BATOO --- ---
    Pratele pokud se najde dobra duse, ktera mi zahlasuje pro zalozeni klubu o myslivosti (urceny pro sirokou verejnost) budu rad.
    BATOO
    BATOO --- ---
    JIKE: Diky za tip! Nainstalovano
    JIKE
    JIKE --- ---
    ‎Knife Steel Composition Chart on the App Store
    https://apps.apple.com/app/id498892262

    Nová appka na slozeni oceli
    JIKE
    JIKE --- ---
    Mate někdo problém s cold steel pouzdrem ze tupi nůž?
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    BATOO: Ten obchod vyzera super, v aprili si tam zajdem osobne. Fotky noveho kuchynaku coming soon :)
    BATOO
    BATOO --- ---
    BEREGOND: to Jsem nezkoušel
    BATOO
    BATOO --- ---
    JIKE: zatim drží a i kdyby na funkci to nebude mít vliv. Na některé věci škoda krávy. Teď jsem začal dělat kůže z divočáka, tak budu zkoušet pouzdro z něj.
    BEREGOND
    BEREGOND --- ---
    BATOO: a projde to takhle pres tu celni deklaraci ikdyz je tam vic nozu?
    JIKE
    JIKE --- ---
    BATOO: můj vkus to není, nicméně jo.. smysl to dává. to bude nesmrtelný. nevím co ta guma uvnitř, kdy zpuchří? ale výdrž to bude mít. zajímavý díky za info :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam