• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SAPKAFE - Jak na něj, názory, rady a porady triky - závislost?
    VIK
    VIK --- ---
    RETROX: nj, ja jsem skromnej...
    RETROX
    RETROX --- ---
    MAEDHROS: ty sluchové halucinace nebyly imo z kávy, ale z nedostatku spánku. Nechápu proč kávu tak démonizuješ.

    ANEKKE: tomu drátěnému shitu říkáš mixérek?

    VIK: "ne vic jak jednu denne a po dvou letech jsem uz zavislej" - LOL, jestli valíš 1 kávu denně tak to jsi skutečná fetka.
    ACID_01
    ACID_01 --- ---
    Jedna z nejoblibenejsich role-playing game (RPG) vsech dob, viz http://madbrahmin.bonusweb.cz/ - Zkratka PC hra
    EARLGREY
    EARLGREY --- ---
    Co je Fallout :( ?
    GWIST
    GWIST --- ---
    Maed: zkus Fallout2 ;)
    MAEDHROS
    MAEDHROS --- ---
    Abych byla objektivní - sluchový halucinace a divný obrazce před očima vždycky přicházej pouze tehdy, když piju kafe skutečně za účelem udržení se vzhůru (obvykle o zkouškovým). Tzn. - jednak toho kafe vypiju opravdu strašně moc, jednak vůbec nespím.
    Na vině tady IMHO bude víc to bdění, než to kafe...;-) Pokud ale náhodou zůstanu stejně dlouho vzhůru bez konzumace kafe (třeba u Falloutu), takovýhle vypečený stavy nemívám.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    MAEDHROS: tak to se mi ještě nepovedlo, maximálně ta žaludeční křeč a sračka...
    MAEDHROS
    MAEDHROS --- ---
    Maara_P: Až budeš mít pocit, že ti srdce co chvíli vyskočí z hrudníku, budeš mít žaludeční křeč a sračku, případně sluchový halucinace a divný poletující kruhy před očima - tak jsi to svoje maximum přetáh...:-]
    ETNA
    ETNA --- ---
    MAARA_P: já myslim, že je to dost individuální. Uvidíš, co ti bude vyhovovat a určíš si míru sám, ale vědecky to nevim...;)
    LU_PO
    LU_PO --- ---
    heh ... já jich dám denně sedum a stačí mi to
    KEJKLIR
    KEJKLIR --- ---
    MAARA_P
    MAARA_P --- ---
    dik
    MAARA_P
    MAARA_P --- ---
    az taak?
    VIK
    VIK --- ---
    MAARA_P: ja mam pravidlo ne vic jak jednu denne a po dvou letech jsem uz zavislej. radim ti, jestli do toho nejdes na plno, tak radsi ani nezacinej :)
    MAARA_P
    MAARA_P --- ---
    pls, nevite nekdo, kde bych nasel jaka je denni max. doporucena davka kofeinu? jsem kafe-panic a zacinam..
    VIK
    VIK --- ---
    NAGASAWA: nutno podotknout, ze na mape je to v Lounge Stagi. jinak celkem dobry, taky nekdy pred kafem delam "mumumimimi" :)
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Mrknete na http://muppets.go.com a najdete si laborator a mam dojem pod FX se skryva vcelku zabavna hricka jejiz vysledkem je uvareni si nejlepsiho kafe na svete .)
    ZACK13
    ZACK13 --- ---
    TWORBO: tak to uz hej, niekto sa rad hra s pripravou kavy :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam