• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SAPKAFE - Jak na něj, názory, rady a porady triky - závislost?
    VIK
    VIK --- ---
    EARLGREY: a jinak nez po presu nebusi? :)
    EARLGREY
    EARLGREY --- ---
    Teda ne po prosu, ale po presu ;)
    EARLGREY
    EARLGREY --- ---
    Vcera mi zaclo po prosu busit srdce, a busilo a busilo a busilo a busilo. Hruza ...
    JEDI
    JEDI --- ---
    pražírnu?
    kde? kdo tam praží a co praží?
    kontakt?
    EILIL
    EILIL --- ---
    a já se poddílela na šíření bludu.. brrr...
    raději si uvařím kávu..
    V Plzni na náměstí republiky jsem narazila na uplně zapadlou pražírnu kávy..
    mají tam tak neskutečně dobré a jemné věci :o)
    EILIL
    EILIL --- ---
    ZUZKAOU: tak to jsem moc ráda, že nic takového nenji.. šlo o nějaký blud.. :o)
    GWIST
    GWIST --- ---
    je to ona ;]
    EARLGREY
    EARLGREY --- ---
    ZUZKAOU: Ses to ty, nebo ne? :)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    EILIL: Je mi líto, ale v současné klasifikaci duševních nic takového není :,-(
    a proti tvé vůli nás mohou internovat pouze v případě, že byste chtěli spáchat sebevraždu předávkování kofeinem a nebo někoho kávou ohrožovali na životě. Ale maryša to zkusila a na nepříčetnost to neuhrála...
    EILIL
    EILIL --- ---
    hehehe :o) tuhle mi někdo povídal, že v nové klasifikaci duševních chorob (v rámci psychiatrie) se objevilo cosi co psychiatří pojmenovali "kofejnová porucha"
    Takže milovníci kávy.. pozooor.. :o) ať nezkončíme ve slušivém bílém oblečku s ručkami kolem těla.. :o))) ve chvíli odporu nás totiž můžou léčit i z "poruruchy nesouhlasu s léčbou"
    lidičky, nevim co přesně je na tom pravdy.. ale zní to ... zajímavě?
    LU_PO
    LU_PO --- ---
    kafe kafe kafe kafe ...
    RETROX
    RETROX --- ---
    MAEDHROS: no však jo v pohodě, já nechtěl být nepříjemný ale stručný ;)
    "že je možný se jím za určitých podmínek docela fajnově sjet" - ono spíš záleží čemu říkáš "sjet".
    SAP
    SAP --- ---
    JEDI: Dal jsem tvuj "pokus" na nastenku. :)
    MAEDHROS
    MAEDHROS --- ---
    RETROX: Však jsem to taky neopomenula dodat. Tož se nečil...:-) Ale několik zabijáckých kafí tomu IMHO výrazně napomůže. Mám za sebou nedostatky spánku s kafem i bez kafe a následky spánkové deprivace spojené s nadměrnou konzumací kávy jsou mnohem zajímavější... Já vlastně kafe nedémonizuju. Já poukazuju na to, že je možný se jím za určitých podmínek docela fajnově sjet...:-) A to je spíš propagace, ne?


    GWIST: F2 jsem zkusila. Vlastně jsem ho dohrála cca pětkrát. (Ale Torment je stejně nej.)
    EILIL
    EILIL --- ---
    děsně mi zachutnala brazilská káva "Santos" ji říkají... a došla mi tak před měsícem...
    od té doby mám pocit, že mi vážně něco chybí.. :o)
    VIK
    VIK --- ---
    RETROX: nj, ja jsem skromnej...
    RETROX
    RETROX --- ---
    MAEDHROS: ty sluchové halucinace nebyly imo z kávy, ale z nedostatku spánku. Nechápu proč kávu tak démonizuješ.

    ANEKKE: tomu drátěnému shitu říkáš mixérek?

    VIK: "ne vic jak jednu denne a po dvou letech jsem uz zavislej" - LOL, jestli valíš 1 kávu denně tak to jsi skutečná fetka.
    ACID_01
    ACID_01 --- ---
    Jedna z nejoblibenejsich role-playing game (RPG) vsech dob, viz http://madbrahmin.bonusweb.cz/ - Zkratka PC hra
    EARLGREY
    EARLGREY --- ---
    Co je Fallout :( ?
    GWIST
    GWIST --- ---
    Maed: zkus Fallout2 ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam