• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SAPKAFE - Jak na něj, názory, rady a porady triky - závislost?
    TABBY
    TABBY --- ---
    Prave popijim tohle kaficko, moooc dobre...



    DRELLA
    DRELLA --- ---
    TABBY: s cappucinem nebyvaji problemy...to se defaultne dela do hrnku...ale caffe latte maji vetsinou ve sklenicich a z nejakeho duvodu jej nechteji delat do hrnku. huh....
    TABBY
    TABBY --- ---
    DRELLA: Aha. Zatim jsem v restauraci nikdy nemela problem s tim, kdyz jsem chtela, aby mi udelali treba dvojite kapucino do velkeho hrnku, nebo tak neco... Obcas teda nemaji dostatecne velky hrnek, to je pravda :)
    DRELLA
    DRELLA --- ---
    TABBY: :) no, realne asi zadny...ale me se proste lip pije kafe z hrnku (cim vetsi hrnek, tim lepsi). To uz mi pripadne lepsi take-away coffe v kelimku (viz. CoffeHeaven, StarBucks) nez ve sklenici.. Ale je to subjektivni, samozrejme muzete na to mit jiny nazor :)
    TABBY
    TABBY --- ---
    DRELLA: Je nejaky rozdil mezi kafem v hrnku a kafem ve sklenici? Krome velikosti teda?
    JEDI
    JEDI --- ---
    DRELLA: latté do hrnku Ti udelaj v Lamborghini cafe

    vezenska a vodickova ul
    DRELLA
    DRELLA --- ---
    MISON: Nevim, taky by me to zajimalo...
    MISON
    MISON --- ---
    Tak Heaven neni zrovna moje parketa .. hele nevite jak to vypada stim Star Bucks v Praze?
    DRELLA
    DRELLA --- ---
    Nejradsi mam obrovske Caffe Latte. V Cechach mam ovsem problem. Vsude pripravuji Latte do sklenic..Nevite nekdo o kavarne, kde vam Latte udelaji do velkeho hrnku? Jinak mohu doporucit, vyborne Latte vam udelaji v Coffe Heaven (nejradeji mam kavarnu v Praze v Parizske ulici).
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    Super :) Diky obema :)
    ALAN_MARCEAU
    ALAN_MARCEAU --- ---
    za kotvou je výbornej obchůdek... dřív to byla rybná, roh jakubské, teď je to o ulici dál (mezi kotvou a ungeltem)... a nebo jiná prodejna ebel café (myslím, že v kaprovce a v řetězový)... koukni sem
    TABBY
    TABBY --- ---
    RYBKA: Seznam prodejen v Praze. Byla jsem nekolikrat v tomhle zarizeni a muzu doporucit:

    NaZemi (Dlouhá 33, Praha 1 - u vchodu do klubu Roxy) -specializovaný Fair Trade obchůdek a kancelář pražské dobrovolnické skupiny Společnosti pro Fair Trade a rozvojové vzdělávání. Otevřeno každý všední den 14 - 18 hodin, při kulturních akcích v klubu nás ale často zastihnete i později. Těšíme se na Vás!

    Pripadne muzes zkusit eshop Ekumenicke akademie, kde maji moznost vyzvednout si zbozi osobne Na Míčánkách 1
    101 00 Praha 10 - Vršovice.
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    TABBY: Je naka nekde po ruce v centru nebo na Vinohradech? Jak se pozna (nikdy jsem si niceho takoveho nevsimla...)?
    TABBY
    TABBY --- ---
    RYBKA: Zkus nejakou fairtradovou prodejnu. Vedou kafe v BIO kvalite a IMHO to je na chuti znat...
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    Poradte mi prosim, kde v Praze koupim naky dobry kafe. Pocitam, ze to, co se bezne prodava v obchodech, neni nic moc. Nevyznam se v tom...
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Sem nahodou objevil. Zajimavej clanek. Takovej letem svetem, ale hezkej.
    http://webkucharka-maggi.centrum.sk/jimezdrave/clanek.phtml?id=1000000553
    DARLIN
    DARLIN --- ---
    Nezabudatr na vodu,
    ked je vsetko ako ma byt, zazitok z kavy je lepsi. to je fakt.

    podlamna najlepsie
    tanierik na ktorom je salocka s kavou. malu kavovu lyzicku
    cele by sme to mali podavat na tacke, nalepsie aj servitke.
    nezabudnut na kocku aspon 60% cokolady.az po :)
    no a to na co najviac netreba zabudnut je Voda!!!
    deci az dva vody! nemala by to byt mineralka, mala by to byt cista voda. filtrovana.
    pretoze kava naozaj dehydruje a uvidite ze aj lepsie posobi v tele ked cez pitie a po piti pijete vodu.
    najviac doporucujem
    filter sa vola Britta (maju v tesco) alebo v kazdem lepsiom ochode s kavou
    Revolučný výrobok na úpravu vody. BRITTA je zatiaľ najviac účinné zariadenie. Náplň BRITA MAXTRA znižuje obsah látok ako chlór, vodný kameň /uhličitanová tvrdosť/, hliník, ťažké kovy /olovo alebo meď / a určité pesticídy, ako aj organické nečistoty. Po použití filtračného zariadenia BRITA budete mať k dispozícii čistejšiu, priezračnejšiu a chutnejšiu vodu pre teplé a studené nápoje a pre prípravu jedál. Filtrovaná voda BRITA taktiež chráni vaše domáce prístroje proti tvorbe vodného maneňa.
    my take uz davno doma mame a je to super. pijem ovela viac vody...

    ked espresso..
    KLAARKA
    KLAARKA --- ---
    BAARKA
    BAARKA --- ---
    to, ne, tak tohle jsem uz spravila, jenze..ted mi praskla tesnici guma..takye do servisu stejne musim>]]
    ale diky
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    BAARKA: neni tam třeba nějak blbě zastrčená nějaká hadička, kterou protýká voda nebo není vypadlé těsnění...?

    od vánoc...to by snad neměl být problém to reklamovat, ne...?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam