• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SAPKAFE - Jak na něj, názory, rady a porady triky - závislost?
    GIMEL
    GIMEL --- ---
    a instantní káva má chutnat jako káva? Ještě jsem nenarazila na žádnou, která by se byť jen blížila. Nejmenší zlo je v tomto případě asi Nescafé Espresso. To už mletou kávu trochu připomíná. :)
    LUKAS87
    LUKAS87 --- ---
    mimo diskuzi:
    udělal sem si teď nescafé classic extra aroma new verzi co mi dali jako reklamu někde v metru, místo 150 ml vody sem to zalil cca 80 ml (vodu mám raději studenou a po kafi) a ... nechápu, jak si někdo něco takovýho může vařit dobrovolně, natož za to platit...
    CHESUS
    CHESUS --- ---
    NEKDO_CIZI:
    AXTHEB: imho se da koupit dobry fair trade kafe. nedelal bych spojitost na druhuo stranu jakoze ft=sracka.
    MALA_BILA_PSICE
    MALA_BILA_PSICE --- ---
    jestli chcete fairtrade kávu, tak mamacoffee je ideální místo ...
    a co se týče bezkofeinový .. tak kolumbijská decaff je výborná .. k sehnání kdyžtak tady www.udedouska.cz za 50 za 100g nebo kdekoli jinde, kde maj větší výběr arabik ...
    NEKDO_CIZI
    NEKDO_CIZI --- ---
    AXTHEB: to jsem tím chtěla říct :-)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    fair trade nema vubec zadnou spojitost s kvalitou
    NEKDO_CIZI
    NEKDO_CIZI --- ---
    GHOSTDOG: fair trade jsme brali do firmy, ale bylo to jak odvar z kozích bobků...
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    kupovala jsem v M&S jednu fairtradovou (kofeinovou) a nic moc
    MACATA_PRDELKA
    MACATA_PRDELKA --- ---
    VAMPIREGIRL: nekupovat!. mají tři směsi bezkof, dvě z nich bahno, na třetí není síla :D
    VAMPIREGIRL
    VAMPIREGIRL --- ---
    MACATA_PRDELKA: viděla jsem jednu směs u Markse a Spencera. Tak jestli na to máš ještě odvahu, dneska si tam jdu pro křen :-))))
    MACATA_PRDELKA
    MACATA_PRDELKA --- ---
    Tak jsem zatím vyzkoušela asi tři druhy kafe bez kofeinu a je to hnus. špinavá voda. bahýnko. asi se smířím s nepitím kafe večer a s občasnou nocí beze spánku.
    VAMPIREGIRL
    VAMPIREGIRL --- ---
    NEKDO_CIZI: ani jedno z toho smutný není :-)
    NEKDO_CIZI
    NEKDO_CIZI --- ---
    VAMPIREGIRL: to je teda smutný ani cukr, ani Jára - no hlavně, že máš ráda kafe :-D
    VAMPIREGIRL
    VAMPIREGIRL --- ---
    NEKDO_CIZI: já Járu nemusim :-)
    NEKDO_CIZI
    NEKDO_CIZI --- ---
    VAMPIREGIRL: .....to, že řekla. To musela bejt ženská......
    pardon nemohla jsem se ubránit - Jára mezi náma
    VAMPIREGIRL
    VAMPIREGIRL --- ---
    LUKAS87: tak si to pij ;-)))
    ELSEVIER
    ELSEVIER --- ---
    hledala jsem na internetu zda by se nedalo koupit vetsi baleni kavy illy a v podstate jedine co jsem nasla byla 3kg plechovka, ktera po prepocitani byla drzsi nez koupit ty male. nevite jestli nekde neprodavaji illy treba v kamenem obchode? po 1kg treba jako ty ostatni?
    ERNEST_GASKIN
    ERNEST_GASKIN --- ---
    LUKAS87: super, o té jsem ani nevěděl! (nicméně, po chvíli s googlem asi tuším proč - není očividně nikde k dostání a komerčně se nepěstuje ;)

    PIPAL: hej, díky moc! v životě bych neřekl, že by se dal sehnat změkčovač za takový prachy.. a 700l za hodinu nevypije ani johanka... ;) půjdu do něj, až zas budu mít nějaký prachy nazbyt ;)

    DAVE_PAGE: nevím proč, ale z toho článku mám pocit, že jsem tím nejsuverénějším milencem - při tom, kolik espressa konzumuji ;) zase na druhou stranu, snad nikdy jsem nebyl schopen řešit rychlé úkoly ;)
    LUKAS87
    LUKAS87 --- ---
    VAMPIREGIRL: LD50 má kolem 0,5 g na kilogram živý hmotnosti, bych se toho tak moc nebál :)
    VAMPIREGIRL
    VAMPIREGIRL --- ---
    LUKAS87: ne, děkuji, dám si radši nějaký to kafe :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam