• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SAPKAFE - Jak na něj, názory, rady a porady triky - závislost?
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    To říkám :-)
    PIPAL
    PIPAL --- ---
    :)
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    Coffee Heaven :-)
    PIPAL
    PIPAL --- ---
    ale chceme...
    kazdopadne gratulace!
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    MALA_BILA_PSICE: To tady asi nechcete vedet :-)
    MALA_BILA_PSICE
    MALA_BILA_PSICE --- ---
    BLACK_ONYX: hustý!! Kde vaří?? :)
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    ID TEREZZZKA je Baristou roku 2010! :-)
    HASH
    HASH --- ---
    NEKDO_CIZI: super, dik
    NEKDO_CIZI
    NEKDO_CIZI --- ---
    HASH: gastro servis ...
    koncovku by mohli mít v těch laboratorních potřebách (taky) - mívají i kovové i ze speciálních plastů, které vydrží vysoké tlaky a teploty. zkus třeba P-Lab - kousek od metra Flora
    HASH
    HASH --- ---
    NEKDO_CIZI: diky za odpoved
    ja bych spis potreboval tu koncovku
    co myslis "nejakym gastrem" ?
    NEKDO_CIZI
    NEKDO_CIZI --- ---
    HASH: vypadá to jako teflonová hadička - zkus laboratorní potřeby a nebo nějaké gastro by to mělo mít jako náhradní díl
    HASH
    HASH --- ---
    Nevite zda-li je to nejaka standardni hadicka (koncovka), popr. kde by se to dalo sehnat ? Je to z TURMAX TX-40

    VAMPIREGIRL
    VAMPIREGIRL --- ---
    GIMEL: no, ty Nespresso řady jsou docela dobrý, nebo Nescafe Senzacione - když nemám ráno čas a chuť vytahovat french press....
    MACATA_PRDELKA
    MACATA_PRDELKA --- ---
    já piju ty instantní práškový od nescaffé ne granulky. je to povzbuzující nápoj s mlíkem ne káva :)). a docela mi to chutná. nebudu si ale dělat 6-8 pressíček denně.
    MALA_BILA_PSICE
    MALA_BILA_PSICE --- ---
    GIMEL: mě někdy přijde, že některý dokonce chutnaj po pořádný uzenině :)
    NEKDO_CIZI
    NEKDO_CIZI --- ---
    GIMEL: souhlas nescafe espreso je jen malinké zlo. celkem dobrou instantní kafe mají v itálii, ale preso je preso .....
    NEKDO_CIZI
    NEKDO_CIZI --- ---
    hurá hurá - končím i doma s instantem - opravili mi presíčko na nějaký čas mám vystaráno ......
    GIMEL
    GIMEL --- ---
    a instantní káva má chutnat jako káva? Ještě jsem nenarazila na žádnou, která by se byť jen blížila. Nejmenší zlo je v tomto případě asi Nescafé Espresso. To už mletou kávu trochu připomíná. :)
    LUKAS87
    LUKAS87 --- ---
    mimo diskuzi:
    udělal sem si teď nescafé classic extra aroma new verzi co mi dali jako reklamu někde v metru, místo 150 ml vody sem to zalil cca 80 ml (vodu mám raději studenou a po kafi) a ... nechápu, jak si někdo něco takovýho může vařit dobrovolně, natož za to platit...
    CHESUS
    CHESUS --- ---
    NEKDO_CIZI:
    AXTHEB: imho se da koupit dobry fair trade kafe. nedelal bych spojitost na druhuo stranu jakoze ft=sracka.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam