• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SAPKAFE - Jak na něj, názory, rady a porady triky - závislost?
    TERRA
    TERRA --- ---
    MAR_TINA: Presne, pri nalevani vyteka kava z sroubovaciho dilu, to je fakt k vzteku:-)
    TERRA
    TERRA --- ---
    PIPAL: No jasny, vyzkousim vsechno, nez se tam potahnu, diky moc vsem za rady...:-)
    TERRA
    TERRA --- ---
    MAR_TINA: Ja se bala hliniku jako materialu...a takhle jsem dopadla:-)
    TERRA
    TERRA --- ---
    MAR_TINA: Presne tak, pujdu ale nechce se mi (radeji bych mela dobrou:-))) s tim, ze tam pisou, ze to ma dobublat a nedobublava to no, na to mi nemuzou nic rict...

    Timto se ptam, jestli byste mi teda poradili prosim nejakou dobrou moca konvicku...

    Pokud teda najdu uctenku, je to darek od brachy
    PIPAL
    PIPAL --- ---
    jenze ta pena je primarne zalezitost cesrtveho kafe. po uprazeni se ze zrn uvolnuje prirozeny CO2 s kulminaci cca tyden od uprazeni. cim starsi zrno, tim mene peny. a u pomlete kavy buhvi kdy uz ani nemluve. pokud do toho davas mlety kafe koupeny v obchode (po te, co pul roku lezelo na polici), tak pena (prirozena) nebude. ze je ta konvicka smejd se neda vyloucit, ale nejdriv bych zkusil cerstvy (a cerstve pomlety) kafe.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    TERRA: jdi jim to vrátit s důvodem, že to nesplňuje to, co má. ikea reklamace bere vážně. za pokus to stojí
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    TERRA: aha. tak jestli dělá hliníková pěnu, začnu uvažovat i o ní.

    Ikea bublala moc nebo málo, tekla ven, nešla rozšroubovat a hnilo jí těsnění. kafe mělo chuť podle toho, co se nasypalo. nebylo to špatné, ale ty potíže okolo k vzteku.
    TERRA
    TERRA --- ---
    MAR_TINA: Jenze 700 za takovej smejd, to je fakt super:-(
    TERRA
    TERRA --- ---
    MAR_TINA: Tahle letela zatim jen na lino:-DPekna spoust...
    Dobry, to je asi odpoved, diky...jinak, ja zas myslela, ze jo a kamos co ma tu hlinikovoou starou ta to dela...
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    TERRA: myslela jse, že na kávě z mocca konvičky se pěna nedělá

    Ikea nerez jsem měla, letěl do koše po pár měsících
    DAVE_PAGE
    DAVE_PAGE --- ---
    TERRA: no, jednoduse vim, jak moc se zaplni horni nadobka, kdyz se do ni prepumpuje veskera voda ze spodni nadobky. Az ti to zacne jen prskat a uz netece zadne kafe, tak mas hotovo.
    TERRA
    TERRA --- ---
    DAVE_PAGE: Jak pak teda poznas kdy je kava FAKT hotova?Me pisou az dobubla coz je ebidentni blbost, protoze by to buballo donekonecna, nez by se kafe znovu vyparilo, takze asi ani teda oni samy nevedi, nebo fakt nevim co si mam o tom myslet...
    TERRA
    TERRA --- ---
    DAVE_PAGE: Ale proc tam kurnik pisou v navodu, ze mam cekat, ze kava dobubla?To me proste stve...
    A nedela se tam ani ta pena, proste mam podezreni, ze je to smejd z Ikei nerezovej:-((((
    DAVE_PAGE
    DAVE_PAGE --- ---
    ANYSA: neni to sproste slovo :) Do kancelare je to IMHO idealni vec.
    ANYSA
    ANYSA --- ---
    Překapávač je sprosté slovo u milovníků kávy nebo ne ? :-) Známá mi jeden nabízí, je to taková klasika jak byla před lety dost používaná, na papírové filtry. Já jsem z toho kafe nikdy nepila, tak si nechci tahat krám domů než o tom něco nezjistím.
    DAVE_PAGE
    DAVE_PAGE --- ---
    TERRA: Ono to prska a bubla porad. Ja konvicku sundavam z plotynky ve chvili, kdyz se mi zaplni horni nadobka. Ono to zacne vydavat i jiny zvuk, takze to slysim a bezim to vypnout.
    TERRA
    TERRA --- ---
    WAMP_ELF: Uz tam davno je a furt to jen bubla a bubla ...
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    TERRA: teče ti "presíčko" do horní nádoby?
    TERRA
    TERRA --- ---
    Ahoj,

    prosimvas, vitam sem s dotazem, ohledne pripravy kavy v moca konvicce (na presicko), kterou jsem dostala k vanocum a pri praktikovani jsem zjistila, ze se ta kava porad vari nevite nahodou jako dobu zhruba by se mela ta kava varit, v manualu pisou, kava je hotova az ustane bublani, jenze PRAVE TO BUBLANI neustava:-(((

    Prosim o radu:-)

    Diky predem za radu:-)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam