• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SAPKAFE - Jak na něj, názory, rady a porady triky - závislost?
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    okolnosti mě donutily zalézt do jakéhosi fastfood řetězce, který se honisil tím, že je kávový. Prostě lákal na kafe nápisy na výloze. Na Andělu to je.

    Nabídka byla: piccolo, lungo, capuccino a latté. Ano, také nevidím espresso. Piccolo mělo tak 70ml-80ml.
    COMATORY
    COMATORY --- ---
    zdravím. poradí mi někdo nějakou espresso konvici (tu hliníkovou asi), nejlépe značku a mocel. moc se v tom nevyznám a viděl jsem ceny od 99 kč až do tisícovek.
    hledám nějakou alespoň na 6 šálků a aby to nebyl úplně šit, na druhou stranu nepotřebuju nic luxusního. nějáká zlatá střední cesta.
    TEREZZZKA
    TEREZZZKA --- ---
    DAVE_PAGE: ja velky dik za ucast,bylo to s vami fajn, mas moc sikovnou slecnu,slo ji isrdicko hned napoprve :)
    DAVE_PAGE
    DAVE_PAGE --- ---
    Velky dik Terezzzce za to vcerejsi kavove setkani. Fotky dodam casem...
    JAMEELA
    JAMEELA --- ---
    pro pražáky - DBK Budějovická, 5. patro - umělohmotný termohrnek za 200 něco (nejsem si jistá, jestli 209 nebo 249), v každém případě drží teplo a neteče, v klidu ho házím do kabelky :-)
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    CLOVICEK: potkal jsem bialettiho konvicku v limitovane edici a nesla ani poradne zavrit. nekvalitni vylisky kam se podivas. blesak a starej hlinik. levnejsi, protoye starsi a kvalitnejsi.
    CLOVICEK
    CLOVICEK --- ---
    máte někdo zkušenosti s konvičkama Bialetti a jejich českými kopiemi firmy Lodos? Jsou mezi nimi nějaké funkční či kvalitní rozdíly?
    LUKAS87
    LUKAS87 --- ---
    PIPAL: já to teď ředím 1:1 s etiopií (míchám zrna dohromady, bo se jí chci zbavit, páč sem jí přepitej) a jsem náramně spokojenej .)
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    JOSKA_CZ: ty jsme taky v CH měli ... souhlas, že z těch nevyteče ani kapka :-)
    JOSKA_CZ
    JOSKA_CZ --- ---
    Osobně mohu doporučit termnohrnky Contigo. Jsou sice dražší, ale dá se s ním i házet a kafe nevyteče. http://www.gocontigo.com/travel-mugs.html
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    Hrnky z tchibo mam dva a netecie ani jeden. Zatvaranie je ala termoska.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    blahopřeji ID TEREZZZKA k otištění miniportrétu v Hospodářských novinách
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    LUKAS87: já to nečetla... tak nevim :-)
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    MAR_TINA: jj kovovy starbucks termo hrnek udrzi v polohe lezmo horuci caj, bez ujmy na notebooku :)
    PIPAL
    PIPAL --- ---
    LUKAS87: hehe, zrovna ho tu popijim :o). dnes jsem nacal uz druhej balik...
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    MAR_TINA: my máme i kovový bodum a taky neteče, stejně tak v pohodě je ten plastový starbucks. ale s drzenim tepla na tom jsou asi dost podobně.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    TEEAK: to je pro mě důležitá informace. kovový ze starbucks mi začal téci po 2,5 roce používání. plastový nechci, ten mám bodum na doma. ale já potřebuju kovový dlouho držící teplo do auta, aby to kafe bylo teplé a přiměřeně dobré ještě za 3 hodiny.
    kdyby za tři stovky tekl, je to moc drahý, kdyby vydržel dva roky, bylo by to ok. ten strar buckse teda netekl ani hlavou dolů.
    LUKAS87
    LUKAS87 --- ---
    TEEAK: ten brom byl při odkazovanejch testech nalezen pravě v plastech, ehm...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam